Opinie

  1. Sarenka ★★☆☆☆

    Bardzo przeciętne miejsce jak i jedzenie. Nie rozumiem do końca "szału" lokalnych mieszkańców. Burger poprawny, we frytkach wyczuwalny smak i zapach fryturowego oleju, na stolikach brak serwetek i zabrudzone butelki z sosami. Obsługa podchodząca z miną jak za karę.

  2. Grzegorz Świerczyński ★★★★☆

    Jedzonko (kebab z serem w bułce) bardzo smaczne. 1 gwiazdka mniej przez Glovo, ponieważ dostawca zza wschodniej granicy pobłądził, kręcił się dookoła adresu, aż zadzwonił na telefon pytając gdzie ma iść. No koniec końców dostałem zimne jedzenie.

  3. krzysztof krzysztof ★★★☆☆

    Buła Gemuse, nie ma nic wspólnego z sławnym kebabem z Berlina. Bułka inna sosy kompletnie niepodobne Mięso kiepskie i nieprawodłowe ( oryginał ma kurczaka ). ogólnie cena przesadzona, kiepskie.

  1. Adrian Koniecpolski ★★★★★

    Bekon de Lux wymiata. Smacznie, ale w Didimie smaczniej. Bardzo dobra jakość w stosunku do tej ceny. Młoda kelnerka/kuchnia nie ogarnęli i zapomnieli o naszym zamówieniu. Polecam starszą Panią kelnerkę - nigdy nie było problemów i zawsze z uśmiechem na twarzy.

  2. Imma Dee ★☆☆☆☆

    Zamawiałam przed chwilą. Przez Glovo. Posiłek ciepły, mięso pierwszej klasy biorąc pod uwagę jakie Żary mają kebaby. Reszta bez komentarza. Warzywa jak warzywa, frytki ledwo rozmrożone, sos nazwany czosnkowym to sam jogurt naturalny, zapomnieli chyba dodać czosnek. Nakapane tego ledwo na górę, chociaż sam jogurt niczego nie naprawi. Frytki też bez soli (dodam że soli nie było w zestawie) dobrze że w domu mam. Jałowe jedzenie na maksa. Płacąc niemal 40 zł za talerz chciałabym zjeść coś dobrego. (Partnera odczucia przy kapsalonie takie same). Oczekiwania miałam dużo większe. To już wolę zjeść kulkę u deniza. Mięso dużo gorsze, ale biorąc pod uwagę zestaw, czyli wszystko razem jest ok i dużo taniej. Zdecydowanie je się tam z większą przyjemnością. To zjadlam, bo zjadłam, ale jeśli mam być szczera to żałuję. Chleb z szynką daje dużo większą przyjemnością jedzenia niż to. Zapłaciliśmy 80 zł za zapchaj dupę, to było tak jałowe, że czułam że coś jem tylko dzięki wzrokowi, bo zapachem też niczego nie przypominało. Nie pachniało niczym. Mówiąc krótko NIE POLECAM.

  3. Mariusz W ★★★★★

    Burger bardzo smaczny, frytki również. Bardzo miła obsługa. Jak będę ponownie w Żarach to na pewno tam wrócę. Polecam

  1. Klaudia ★☆☆☆☆

    Nie polecam, kiedyś było dobre jedzonko teraz jakieś nie wymazone. Przeczytałam gdzieś że na głowo można napisać żeby wysmażyli mieso i z 2 razy może i się udało, ale od pół roku chyba nawet nie patrzą na to co tam pisze. Bezczelność. Jeszcze za taką cenę nie dostać tego co się chce....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Burger Room?

Burger Room znajduje się przy Rynek 13, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Burger Room?

Można skontaktować się z Burger Room pod numerem +48 784 445 665

Jak można dotrzeć do Burger Room?

Do Burger Room można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements