Opinie

  1. P-32 ★★★★★

    Bardzo dobre pączki super atmosfera. Pani była bardzo miła, świetnie reklamowała tą pączkarnie napewno powrócę

  2. Adam Bogdan ★★★★★

    Kiedyś jechałem rowerem i myślałem o swoim życiu. Różne myśli przychodziły mi do głowy, wspominałem przedziwną sytuację, gdy pewien starszy człowiek powiedział mi coś, czego nigdy nie zapomnę. Zaczepił mnie gdy piłem oranżadę pod sklepem - to co powiedział długo do mnie nie docierało, ale jednocześnie nie mogłem zapomnieć tych słów. To była jedna z tych życiowych sytuacji, które zmieniają człowieka na zawsze... Więc jadę tym rowerem, mijam drzewa, ludzi, zwierzęta. Pogoda taka średnia, czasami mocne słońce, a za chwilę chmury i od razu zimno. Na szczęście ubrałem taką kurtkę, że miałem cały czas w miarę komfort. Tylko, że robiło się już późno, a nie wziąłem latarki, więc zacząłem się nieco niepokoić. Na szczęście niepokój minął gdy przypomniałem sobie tego starszego pana i jego mądrość. Zastanawiam się czy kiedyś też będę takim mądrym dziadkiem, który kogoś tak mocno zainspiruje. Bo wiecie życie jest szalenie nieprzewidywalne i dzisiaj możesz sobie jeździć rowerem a jutro np możesz zsunąć pizamę przez sen, zawinąć ja sobie wokół szyi i się nie obudzić. Ja na ten przykład akurat nie śpię w piżamce, nie wiem, może dlatego że trochę boję się takiej sytuacji. Nie chcę jednak zabrzmieć jak paranoik, sprawdzałem statystyki i mam świadomość, że takich przypadków jest ogólnie bardzo mało. Ostatni udokumentowany przypadek był w 2007 w Rumunii. Swoją drogą, że ktoś prowadzi takie statystyki... Mimo, że było już późno, to jednak zatrzymałem się na krótki postój. Nie chciałem oddalać się od roweru, bo nie wziąłem zapięcia, a już mi raz ukradli, więc teraz bardziej uważam. Przy okazji chciałbym powiedzieć temu gagatkowi, co mi zawinął rower, że już mi przeszła złość. Ogólnie jestem taki, że nie trzymam długo urazy. I wchodzę do pączkarni, cieplutko, pachnąco, słodycz unosi się w powietrzu i jem tego paczką i wracam myślami do tego pana i chyba już wiem. Życie powinno właśnie takie być. Jak ten pączek - słodkie, dobre, ciepłe i pachnące. I z miłością ❤️

  3. Jaboneq ★★★★★

    Najlepsze pączki, jakie jadłem – świeże, puszyste i o aksamitnym, doskonale wyważonym smaku. Pani Agatka jest przecudowną kobietą a córka właścicielki też niczego

  1. Tomasz Choniawko ★★★★★

    Dawno nie jadłem tak dobrych pączków. Wziąłem z nadzieniem różanym. Pączek był świeży, bardzo dobry w smaku, ilość nadzienia duża. Zamówiłem również kawę czarną, która również była dobra.

  2. Karolina Szul ★☆☆☆☆

    Pączek bez szału, jadałam lepsze, a obsługę pozostawię beż komentarza.

  3. B O ★☆☆☆☆

    Pączki pyszne, cena normalna ale już nie kupię. Zajeżdżam około 13:00 czwartek płacę parking bo wiadomo Gorzów Wlkp. normalny dzień a tu na wystawie 0 pączków więc pytam czy są bo za lada Państwo świeże smażą odpowiedź: Nie MA BO NA ZAMÓWIENIE SMAŻĄ. Niestety stracili 3 gwiazdki.

  1. Macius ★★★★★

    Bardzo miłe i uśmiechnięte państwo, za zaproponowaną pomoc która zajęła mi 2 minutki, dostałem darmowego pączusia ktorego sam mogłem sobie wybrać. Pączek również smaczny i świeży. Polecam!

  2. hania bubien ★★★★★

    Najlepsze pączki w Gorzowie!! Bardzo miła obsługa, jest stoliczek więc można sobie usiąść i zjeść! Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pączkarnia Gorzów?

Pączkarnia Gorzów znajduje się przy Sikorskiego 31, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pączkarnia Gorzów?

Można skontaktować się z Pączkarnia Gorzów pod numerem +48 690 390 225

Jak można dotrzeć do Pączkarnia Gorzów?

Do Pączkarnia Gorzów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements