Przegląd katalogu
- 17 Łączna liczba firm
- 2.4 Średnia ocena
- 76% Z opiniami
Znaleziono 17 wyników
Przeglądaj gmach sądu w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 17 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 2.4/5 na podstawie 274 opinii i ocen.
“Chciałem bardzo serdecznie podziękować pracownicze wydziału I Cywilnego i Pani z biuro podawczego/obsługi interesanta za wsparcie i udzieloną pomoc.”
“Panowie ochroniarze w sądzie to jacyś mega inteligentni goście, wypełniałem druk i miałem zapłacić opłatę i się motałem trochę, poprosiłem o pomoc i wszystko poszło w 2 minuty. Pani w dziale hipotek też bardzo uprzejma.”
“Problematyczny jest parking bo najczęściej zajęty:)”
“Adwokat kościelny dr Dawid Niemczycki.”
“Wystąpiłem o wydanie odpisu - telefonicznie udzielono mi wszystkich niezbędnych informacji, złożyłem wniosek, poprosiłem o odbiór osobisty i otrzymałem niezbędne zaświadczenia w ciągu 3 dni od momentu złożenia prośby ( na których wydanie jest standardowo 14 dni) - jestem bardzo zadowolony z obsługi sekretariatu i informacji.”
“Instytucja Sądową, budynek świeżo wyremontowany.”
“Jeśli chodzi o IV wydział Ksiąg Wieczystych to jestem pod wrażeniem. Pomoc w wypełnianiu formularzy - nieoceniona. Kompetencja, cierpliwość, pozytywne nastawienie i wiedza Pań na najwyższym poziomie.”
“Sąd Rejonowy w Żaganiu znajduje się w pięknym budynku, wokół którego znajduje się urokliwy park z okazem drzewa w postaci Tulipanowca Amerykańskiego. Piękne miejsce a w Sądzie miła obsługa.”
“Jestem BARDZO WDZIĘCZNA Pani Annie z odziała obsługi klienta z okienka numer 4. Pani BARDZO miła i świetna! Takich ludzi jak Pani Anna jedna osoba na milion na całej planecie!!!”
“Buraki ćwikłowe (słoiki) Waldi Ben w sklepie Dino w Czastarach zawierają niedozwolone dodatki.”
“Najlepszy adwokat jak dla mnie, pełen profesjonalizm, bardzo duże zaangażowanie w prowadzeniu spraw, Duże pokłady empati, przykłada się bardzo mocno do powierzonych mu sprawy , polecam szczerze wszystkim ❤️”