Przegląd katalogu
- 367 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 30% Ze zdjęciami
Znaleziono 367 wyników
Przeglądaj dentistry w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 367 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 9,380 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dentistry z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Słubice, Żagań, Kostrzyn nad Odrą i innych.
“Miła obsługa. Krótki czas oczekiwania.”
“Pełen profesjonalizm, miła i komfortowa atmosfera, ósemka usunięta błyskawicznie i bez bólu. POLECAM”
“Fantastyczna Pani Stomatolog, uprzejma, wesoła a przede wszystkim bardzo profesjonalna. Ceny naprawdę rozsądne.”
“Super dentysta! Serdecznie polecam”
“Bardzo miła, życzliwa, bardzo dokładna w swojej pracy Pani Stomatolog. Gabinet zadbany, czysty i schludny. Czułem się bardzo komfortowo. Do takiej Pani Doktor z przyjemnością się chodzi, a i ceny bardzo przystępne. Polecam.”
“Bardzo miła i nader profesjonalna obsługa. Mogę z czystym sumieniem polecić ten gabinet, szczególnie dzieciom mającym problem z zgryzem.”
“Bardzo profesjonalna i sympatyczna pani stomatolog. Potrafiąca bardzo szybko pomóc na ,,cito". Dziękuję i pozdrawiam.”
“Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za przyjęcie nas bez zapowiedzi i w dzien wolny z bólem zęba syna.Czlowiek o wielkim sercu miły sympatyczny z podejściem Bardzo dziękujemy .”
“Najlepszy stomatolog w regionie. Każda wizyta to wręcz przyjemność☺️!”
“Polecam z całego serca Gabinet Pani Karolina przyjęła mojego brata z bulem i opuchlizną bez rzadnego problemu gdzie inni odmawiali pomocy.Osobiscie też korzystam i 1 raz w życiu nie bolało wyrwanie zęba”
“Bardzo polecam. Pani Joasia miła, uśmiechnięta, rzeczowa i słowna. Fachowiec w każdym calu. Dziękuję Joanna K.”
“NAJLEPSZY lekarz! Przesympatyczna i bardzo rozsądna Stomatolg! Super sprzęt, wiedza na wysokim poziomie. Bardzo bardzo polecam!”
“Serdecznie polecam! 8 usunięta szybko, całkowicie bezboleśnie i w bardzo komfortowej atmosferze. Pani Doktor wykazała się ogromnym profesjonalizmem a cała opieka była na najwyższym poziomie. Zdecydowanie najlepszy stomatolog, u którego byłam.”
“Szczerze polecam, pełne zaufanie”
“Polecam ! Profesjonalne podejście do pacjenta. Leczenie pod mikroskopem z dużym wkładem pracy i serca. Oprócz leczenia nakładki ortodentyczne w dobrej cenie.”
“Super dentysta, gorąco polecam również turystom z Niemiec”
“Wspaniały lekarz i człowiek. W moim przypadku ,,zatrzymane ósemki”, przyszłam w ogromny lęku przed bólem i opuchlizną. Zabieg odbył się bezboleśnie, rekonwalescencja bardzo łagodna. Polecam!”
“Najlepszy dentysta ratuje moje zęby od 20 lat ,które tylko dzięki Niemu funkcjonują.Sympatpatyczny,doskonały fachowiec.Polecam każdemu.”
“Wspaniała obsługa i bardzo miła pani stomatolog fachowo wykonuje swoją pracę Polecam gorąco szczerbatym i nie tylko”
“Miałem przyjemność skorzystania z usług Duo-Dent. Byłem pozytywnie zaskoczony wysokim stopniem fachowości, solidności i dużą dozą empatii. Polecam serdecznie Pana Juliusza i Pana Dawida.”