Opinie

  1. Karolina Wojtuń ★★★★★

    Polecam super podejście do dziecka

  2. Salomea Salomea ★★★★★

    Serdecznie polecam. Najlepsze, profesjonalne miejsce, wyjątkowa i fachową opieka! Wizyty w gabinecie u p. Moniki przebiegają w przyjemnej atmosferze towarzyszącej profesjonalnemu podejściu do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z usług, korzystam już kilka lat i nie planuje zmian!

  3. Dagmariusz SZ ★★★★★

    Dzisiaj poddałem się usunięcia dwóch zębów mądrości. Profesjonalne podejście, rozmowa z pacjentem. Szybko i sprawnie usunięto mi zęby w taki sposób, że po fakcie przestania działania znieczulenia brak opuchlizny i bólu. Teraz można dalej uprawiać sporty walki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotykać się będziemy tylko na kontroli mojego uzębienia.

  1. Damian “Dagmariusz” Biniecki ★★★★★

    Dzisiaj poddałem się usunięcia dwóch zębów mądrości. Profesjonalne podejście, rozmowa z pacjentem. Szybko i sprawnie usunięto mi zęby w taki sposób, że po fakcie przestania działania znieczulenia brak opuchlizny i bólu. Teraz można dalej uprawiać sporty walki. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotykać się będziemy tylko na kontroli mojego uzębienia.

  2. Weronika Butyńska ★☆☆☆☆

    Miałam zaufanie to tej przychodni stomatologicznej. Bardzo miłe podejście do pacjenta że strony Pani Doktor i leczenie bez zarzutu. Do pewnego momentu... we wtorek zaczełam odczuwac silny pulsujący bol zęba i zadzwoniłam , czy mogę przyjechać, żeby uzyskać pomoc. Pani w rejestracji powiedziała, że jest to niemożliwe bo mają komplet pacjentów i mojej pani doktor nie ma. Chciałam skorzystać z pomocy jakiegokolwiek specjalisty. Nie udało się. Zostałam "zakwalifikowana"na listę rezerwowa, po czym pani niejako zapewniła, że nie mam co liczyć na szybką reakcję. Umowiła mnie na termin za miesiąc. W międzyczasie czasie moja sytuacja się nie poprawiła, nawet pogorszyła, więc przyjechałam z opuchnietą twarzą, osobiście. Na moją prośbę pomocy powiedziano mi, że nie ma możliwości pomocy. Jak pani w rejestracji powiedziała codziennie przychodzą ludzie z bólem i nie są przyjmowani bo takie są procedury. Zostałam upewniona, że jestem na liście rezerwowych. Radź sobie sam. Przykre jest to, że gdy uczeszczasz do stomatologa prywatnie i jesteś jego pacjentem nie od dziś, nie możesz oczekiwać, że (również za pieniądze)przyjmie Cię z godnością i uzyskasz pomoc. Szczególnie, w sytuacji gdy odczuwasz ból i masz opuchnięta twarz i wymagasz reakcji kogoś wykwalifikowanego.

  3. A K ★★★★★

    Mogę z czystym sumieniem polecić ten zespół stomatologiczny każdemu, kto poszukuje wyjątkowej jakości usług stomatologicznych, empatycznego personelu i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. W tym miejscu nie tylko naprawiono moje problemy stomatologiczne, ale również zainspirowano mnie do lepszego dbania o moje zdrowie jamy ustnej. To prawdziwe centrum opieki stomatologicznej.

  1. Jakub Zelek ★☆☆☆☆

    1. Usuwanie ósemki u Pana doktora... oceniam dobrze, szybko i sprawnie, ale niestety źle podał znieczulenie i pierwszy ból aż mnie wykręcił na fotelu, łzy w oczach itd. 2. Niekiedy ciężko jest Pani w recepcji wystawić rachunek po zabiegu, co skutkuje albo kolejnymi wizytami, albo (ta opcja była w moim przypadku) odmową wystawienia rachunku, bo "przyszedłem za późno". 3. Leczę się wyłącznie prywatnie, ale to jest chore, aby wiecznie nie było wolnych terminów na leczenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LEDENT Stomatologia?

LEDENT Stomatologia znajduje się przy Piastów 10, 66-600 Krosno Odrzańskie, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LEDENT Stomatologia?

Można skontaktować się z LEDENT Stomatologia pod numerem +48 683 836 260

Jak można dotrzeć do LEDENT Stomatologia?

Do LEDENT Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements