Przegląd katalogu
- 2,076 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 2076 wyników
Przeglądaj szkoła w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,076 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 34,438 opinii i ocen.
“Nie ma drugiej tak dobrej szkoły. Moje dziecko każdego dnia z uśmiechem idzie do szkoły i wraca pełne nowych pomysłów i energii. A ja jestem spokojna bo to bardzo rodzinna placówka tu dzieci i rodzice się znają i tworzą razem z dyrekcją przyjazne miejsce dla dzieciaków. Trenerzy to ludzie z pasją i widać, że znają się na tym co robią. Nauczycielki to kochane panie, która dzieci uwielbiają.”
“Wspaniała szkoła! Moja siostra była uczennica, do dziś rzewnie wspomina siódemkę i wszelkie przygody. W siódemce pokochała naukę i robi międzynarodowa karierę! Podstawówka to najważniejsza ze szkół, ponieważ ma na celu obudzenie zamiłowania do edukacji! Polecamy siódemkę!”
“Współpraca ze szkołą to czysta przyjemność, profesjonalne podejście do praktyk i szkoleń!”
“Bardzo, ale to bardzo polecam uczelnię! Uczelnia ma wartości, które cenię. Kadra bardzo elokwentna, miła, pomocna. Z uśmiechem na twarzy odpowiadają na każde zadane pytanie. Wykładowcy są osobami o ogromnej wiedzy, którą przekazują studentom. Uczelnia wizualnie bardzo zadbana, dzięki przemiłym Paniom woźnym. Kończę już 3-letnią „przygodę” na Zamojskiej i z czystym sumieniem mogę stwierdzić ze było FAJNIE. Osoba, która chce się nauczyć, ma do tego świetne warunki. Panie Dziekan bardzo miłe i pomocne w każdej sytuacji. Panowie z dziekanatu bardzo uczynni. Jestem wdzięczna za to, że trafiłam na te uczelnię. Poznałam wiele wspaniałych osób! Wydaję mi się, że te „słabe” oceny w opiniach Google są spowodowane roszczeniowym podejściem osób które je wystawiają. Sama miałam na roku takie osoby i od razu było widać, ze zamiast na coś cierpliwie poczekać, zrozumieć, ze nie jest się samym na tej uczelni, te osoby okazywały brak szacunku przy załatwianiu niektórych spraw.”
“Serdecznie polecam. Obsługa bardzo miła i świetny kontakt telefoniczny i email jezeli ktos chce skorzystać z nauki zdalnej. Polecam z całego serca Lektora Pana Daniela.”
“Fajna szkoła podstawowa bardzo polecam chodzić do tej szkoły”
“Super miejsce dla rozwoju dziecka. Wspierające instruktorki, dbające o relacje wewnątrz grupy tancerek. Szkoła z sukcesami, ale najważniejsza jest tu atmosfera i to jak dzieci chętnie tu przychodzą. Szkoła nie zapomina o rodzicach i organizuje zajecia pilatesu, jogi, i innych aktywności. Polecam!”
“Jestem po tej szkole i złęgo słowa nie powiem:)”
“Nauki prowadzone w dobrej atmosferze :) bezstresowo, polecam”
“Bardzo fajna szkoła, większość nauczycieli miła, dużo zajęć pozalekcyjnych, na które warto chodzić. Boiska i plac zabaw też super. Polecam serdecznie ☺️”
“Świetna szkoła i super trenerzy. Córka zaczęła jako dziecko, dziś nastolatka z wieloma osiągnięciami i medalami na koncie. Bardzo dobre przygotowanie i wspomnienia z LSP. Serdecznie polecam!”
“Uczy tam najlepszy instruktor narciarstwa Pan Artur Baker”
“Prawdziwa szkoła katolicka na mapie Lublina. Obowiązkowe mundurki i modlitwa poranna. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla moich dzieci. Siostry i nauczyciele bardzo serdeczni. Ogromny plus dla Pani Katarzyny Wrzos. Nauczyciel i dyrektor w pełnym tego słowa znaczeniu!”
“Polecam szkołę 2plus2. Syn bardzo zadowolony z prowadzonych zajęć.”
“Rodzinna atmosfera, wykwalifikowana kadra, dopilnowani uczniowie i ich wyniki... mówią same za siebie.”
“Miła atmosfera, profesjonalizm w nauczaniu, polecam gorąco”
“Miałem okazję zagrać w turnieju piłki nożnej sala spoko, atmosfera też była super pozdrawiam”
“To bardzo fajna szkoła. Pani dyrektor jest świetna, nauczyciele bardzo dobrzy. Gratuluję wszystkim sukcesu”
“Polecam, super miejsce i super ludzie zajmujący się dziećmi.”
“Byliśmy i szukamy informacji odnośnie tej szkoły”
“Przegląd piosenki dziecięcej "Od Przedszkola do... Januszówki" - Świetny pomysł! Dobra okazja dla dzieci ponieważ mogą pokazać i rozwijać swój talent ale także okacja dla szkół z okolicy, które mogą swoimi talentami pochwalić się na forum międzyszkolnym!”