Przegląd katalogu
- 2,076 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 2076 wyników
Przeglądaj szkoła w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,076 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 34,438 opinii i ocen.
“Świetni instruktorzy jak i sposób nauczania ! ☺️”
“Serdecznie polecam, przemili Państwo z super asortymentem obuwia tanecznego. Polecam!”
“Opinie z 1 gwiazdką są tak sztucznie "ubarwiane" by tylko zniechęcić innych. Ta szkoła jest bardzo dobra, nie spotkałam się w niej z żadnym spórem o gorsze czy lepsze telefony, te opinie są mocno przesadzone.Ta szkoła kaształci i inspiruje, a jej atmosfera jak i wiedza jest na najwyższym poziomie. Porównując nasz stopień wiedzy do stopni znajomych, chodzących do publicznych różnica jest ogromna - I TO NIE DLATEGO, ŻE KTOŚ MA LEPSZE LUB GORSZE OCENY! Tylko tu nie "katujemy" uczymy się poprzez ciekawe ćwiczenia z miłą nauczycielką i idziemy szybciej. Pozdrawiam i z całego serca polecam te szkołę, bo przez te wszystkie słowa nie umiem przekazać tego, jak wyjątkowa jest ta szkoła!”
“Miło wspominam te czasy kiedy jeszcze było gimnazjum 7, nauczyciele super.”
“Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy prowadzącego – Wiesława Kuci dotyczącej przede wszystkim piekarnictwa jak i wyrobów cukierniczych. Szkolenie przebiegło sprawnie w miłej atmosferze a program został wykonany w 100% w wyznaczonym czasie. Prowadzący chętnie odpowiadał na pytania, dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecił nam również literaturę m.in. „Chleb” Jeffreya Hamelmana – obowiązkowa książka dla każdego amatora i doświadczonego piekarza. Po wypieku przeprowadzaliśmy analizę w celu weryfikacji wpływu poszczególnych składników na finalny wygląd produktu. Wiesława w pracy wspomagała Ania, która dbała aby atmosfera na szkoleniu była jak najlepsza, udzielała odpowiedzi na dodatkowe pytania. Serdecznie polecam szkolenie w Szkole Artystycznej Wiesława Kuci! Dodatkowym atutem jest miasto Lublin – bardzo piękne miejsce które warto przy okazji zobaczyć.”
“Ciekawa szkoła,mili nauczyciele. Społeczność jest miła w zależności do podejścia. Wielkim minusem są ciasne korytarze,do których da się przyzwyczaić przy miłej atmosferze☺️”
“Szkołę wspominam dobrze i ciepło. Nauczyciele mieli fajny kontakt z młodzieżą, jednak wiem, że aktualnie kadra częściowo się zmieniła. W budynku znajdują się sale ze sprzętem do kształcenia zawodowego kucharzy i fryzjerów. Szatnie zlokalizowane się w piwnicy, a z tyłu budynku można znaleźć podwórko, na którym można usiąść na ławce, poodychać. Wokół można znaleźć wiele sklepów czy piekarnii, aby zakupić drugie śniadanie. W pobliżu znajduje się też galeria Plaza. Pełnoletnim uczniom z prawem jazdy może doskwierać problem z parkowaniem.”
“Szkola przyjazna. Kadra wspierającą, zainteresowani uczniem. Pani Ewa Gudaniec świetny pedagog, nauczyciel ! Budynek zadbany, czysto :)”
“Córka zadowolona z zajęć. Polecamy.”
“Szczerze polecam! Widac zaangazowanie instruktorów, którzy maja ogromną cierpliwosc do swoich uczniów . Az chce sie tam wracać:)”
“Bardzo fajne miejsce dla milosnikow goracych rytmow, swietni ludzie, fajny klimat, super instruktor. Zdecydowanie polecam i dziekuje:)”
“Jesteśmy na ExportosEle 2025, mamy zajęcia w budynku KULu :) wszystko super! Event jest świetnie zorganizowany, rewelacyjne zajęcia, pyszna kawa i znakomity obiad! :)”
“Kurs i instruktorzy super! Kompetentni uśmiechnięci, czuć od nich profesjonalizm i pasje, a w dodatku potrafią wykazać się cierpliwością w przekazywaniu wiedzy.”
“Polecam Szkołę Pamięci SPW Lublin Świdnik każdemu, kto chce poprawić swoje zdolności pamięciowe i koncentrację. To inwestycja w siebie, która przynosi wymierne rezultaty!”
“Bardzo polecam szkole. Dziecko wychodzi zadowolone z zajęć z pytaniem o kolejne, bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ rozwijają się jej wiedza, a przy okazji super się bawi.”
“Bo tam jest miejsce dla rozwiniętych ludzi!!!!!!!”
“Super szkoła, jesteśmy z nią od początku. Polecam”
“Wspaniała organizacja międzynarodowej wizyty gości z Francji (wnuków Marii Curie-Skłodowskiej) we współpracy z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Sposób przygotowania wizyty doskonale obrazuje etykę pracy w tej szkole!”
“Profesjonalna instytucja zatrudniająca doskonałych fachowców.”
“Najlepsza szkoła, wspaniały klimat, podejście do dzieci i nauki z pasją i powołaniem. Bardzo się cieszę, że możemy być częścią szkolnej społeczności :)”
“Szkoła z tradycjami. Duża sala gimnastyczna, wygodny parking, przepiękny teren i starodrzew wokół budynku szkoły, przystanek komunikacji miejskiej na przeciwko wjazdu do szkoły.”
“Córka chodziła tu do żłobka. Cudowne miejsce z profesjonalną kadrą. Każdego dnia chętnie jeździła, bez płaczu. Polecam ❣️”
“Wspaniale miejsce ,wspaniali ludzie, uczeszczalam,i wrocilabym chetnie aby wszystko przezyc jeszcze raz Kocham to miasto i tych ludzi.dziekuje i zaluje ze tak krotko.absolwentka.”
“Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!”
“Jest to świetne miejsce gdzie mogę rozwijać się w wierze i spotykać ludzi którzy również pragną bliskości z Bogiem.”