Przegląd katalogu
- 813 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 813 wyników
Przeglądaj stomatologia w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 813 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 20,401 opinii i ocen.
“Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera, pacjent czuje się zaopiekowany, Panie doktor bardzo dbają o wysoki standard swojej pracy. Do tego bardzo czysto i wszystko zaswsze dobrze wyjaśnione. Obsługa jest kompleksowa. Bardzo bardzo polecam ten gabinet.”
“Pełny profesjonalizm i idealna opieka dentystyczna...Gorąco polecam”
“Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm i kultura. Miejsce bardzo przyjazne dzieciom. Stomatolodzy z uśmiechem na twarzy dbają o piękny uśmiech każdego pacjenta”
“Rewelacyjny chirurg stomatologiczny Patryk Jarzębski dokonał cudów usuwając mi dwie ósemki. Pewna ręka, zdecydowanie, świetna technika. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i empatii. Polecam z całego serca!”
STOMATOLOGIA Łuków dr Joanna Trochim koncentruje się na praktycznych rozwiązaniach i wygodzie odwiedzających. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą w spokojnej, bezpośpiechowej atmosferze. Pacjenci...
W Mala Dental Esthetic Clinic liczy się solidna jakość usług i spokój klienta. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą, a także ekstrakcje. Pacjenci mogą liczyć na jasne wyjaśnienia i uważne podejści...
Smile Institute Janów Lubelski łączy staranność wykonania z przyjazną atmosferą. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą, a także higienizację. Zespół dba o skuteczne znieczulenie i możliwie bezboles...
OrtoSmile Katarzyna Ostapczuk Ortodoncja i Stomatologia koncentruje się na praktycznych rozwiązaniach i wygodzie odwiedzających. Gabinet oferuje stomatologię zachowawczą, a także ortodoncję. Pacjenci...
“Gabinet na najwyższym poziomie, recepcja zawsze życzliwa i świetnie zorganizowana, a obsługa pacjenta przebiega bardzo sprawnie. Lekarze kompetentni, cierpliwi i z empatią, dzięki czemu nawet trudniejsze wizyty stają się komfortowe. Serdecznie polecam!”
“Wspaniała jakość, zawsze można na P. Doktora liczyć. Także w sytuacji, gdy coś się dzieje z koroną lub z zębem. Jestem bardzo zadowolona. Przyjeżdżam specjalnie tutaj z Warszawy. Pozdrawiam całą ekipę. Małgorzata Sprawka”
“Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto poszukuje profesjonalnego dentysty. Dr Szawara wg mnie robi najlepsze endo w Lublinie. Dwóch innych dentystów chciało usunąć mi ząb, który wg nich nie nadawał się do "uratowania". U Dr Szawary okazało się, że jednak można. W gabinecie jest bardzo czysto i mają fajne narzędzia, które nie powodują uczucia wiercenia w mózgu przy borowaniu zębów. Mają umowę z NFZ. Edycja na dzień 2 lipca 2025: Kolejny raz bardzo dziękuję za pomoc, profesjonalne podejście do leczenia i uratowanie zęba skazanego na "stracenie". Wszystko poszło bardzo sprawnie, leczenie pod mikroskopem to dla mnie zupełna nowość, miałem delikatne obawy, ale okazały się one zupełnie bezzasadne. Polecam!”
“Dr Katarzyna jest przesympatycznym i bardzo profesjonalnym lekarzem. Ma niesamowite podejście do dzieci. Przeszliśmy z synem wielu lekarzy ale dopiero u Doktor minął mu strach przed dentystą, a nawet z chęcią chodził na kolejne wizyty, które zawsze odbywały się w przesympatycznej atmosferze. Poza tym dokładnie i w sposób zrozumiały wszystko tłumaczy. Jeśli mój 8 letni synek jest zachwycony ja także jestem zadowolony. Gabinet jest bardzo przyjazny, nowoczesny i świetnie wyposażony. Na pewno nie zmienimy już gabinetu i z czystym sumieniem mogę polecić Dental Studio Bis.”
“Polecam serdecznie ten gabinet. Jakość usług dentystycznych świadczonych w tym miejscu jest na bardzo wysokim poziomie. Osoby pracujące w gabinecie są profesjonalistami, zawsze mili i pomocni.”
“Zdecydowanie najlepsza klinika implantologiczna w Lublinie, bardzo polecam profesjonalnie wykonana usługa, cena adekwatna do jakości. Jeżeli ktoś rozważa wstawienie implantów to jest odpowiednie miejsce po przetestowaniu kilku gabinetów w Lublinie zdecydowanie ta jest numer jeden wg mnie. Podejście i zaangażowanie jest nieporównywalne widać od pierwszej wizyty dbałość o pacjenta, ale przede wszystkim profesjonalizm i zaplanowanie leczenia które jest kluczowe. Cały zespół jest mega życzliwy zaangażowany :) ale najbardziej dziękuje Pani Doktor Agata Pituch poprostu nieoceniona❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”
“Polecam dr Dagmarę Krawczyk. Od 16 lat ma pod opieką stomatologiczną moją rodzinkę. Profesjonalna, konkretna, sympatyczna - lekarz z powołania.”
“Bardzo polecam Pana doktora Pawła Nowacińskiego, pełen profesjonalizm, mam zdrowe i pięknie zrobione zęby. Pan doktor jest miły i wszystko za nim zrobi to tłumaczy. Widać że posiada duże doświadczenie. Doskonała precyzja w wykonywaniu zabiegów dentystycznych. Dziękuję za piekny uśmiech również Pani Renacie Woźniak- świetna Pani doktor jeśli chodzi o kwestie protetyczne i również polecam. Gabinet przyjazny także dla dzieci.”
DENTAL-MED Centrum Stomatologii i Implantologii. Gabinet stomatologiczny to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja.
“Fachowa i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Świetny kontakt z pacjentem i bardzo miła atmosfera. Gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt i pantomograf, więc wszystko można załatwić na miejscu. Ja i moje ząbki jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam”
“Bardzo miłe panie serdecznie polecam bałam się chodzić do dentysty a tutaj przyjemne znieczulenie polecam”
“Jestem bardzo zadowolona z efektów. :) Bardzo miła Pani Doktor, polecam!”
“Bardzo polecam jest super dzięki im polubiłem chodzić do dentysty”
“Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera! Pan doktor Marcin Przegaliński to wyjątkowy specjalista – dokładny, cierpliwy i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu moja mama czuła się bezpiecznie i spokojnie podczas całego leczenia. Ogromne podziękowania również dla pani higienistki Agnieszki, która tworzy przyjazną atmosferę i zawsze jest uśmiechnięta oraz pomocna. Widać, że pracują z pasją i zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam tę fantastyczną parę każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki stomatologicznej!”
STOMATOLOGIA sp. j. LOK Centrum Stomatologii i Implantologii. Gabinet stomatologiczny to gabinet stomatologiczny zapewniający spokojne i rzeczowe podejście. Zakres usług obejmuje leczenie zachowawcze, higienizacja.
“Polecam dr Madeja. Jako osoba mająca lęk przed wizytami u dentysty podziwiam profesjonalizm i zrozumiale podejście do pacjenta”
“Polecam z całego serca! Obsługa bardzo profesjonalna, pacjent czuje się zaopiekowany, miła atmosfera i przystępne ceny, a jakoś na najwyższym poziomie :)”
“Po wielu złych decyzjach podejmowanych przez moich stomatologów lub ortodontów w dzieciństwie, wreszcie trafiłam na doktora Grabika, który pokierował moim leczeniem tak, że już nie wstydzę się szeroko uśmiechać. Polecam nie tylko ze względu na profesjonalizm ale także na poczucie bezpieczeństwa, zadbania o pacjenta oraz stworzenia przyjaznej atmosfery od pierwszej chwili wejścia do gabinetu.”
“Bardzo polecam spotkania z panią psycholog. Konkretne informacje, bez „owijania w bawełnę” i ciągłego milczenia - czyli cos czego brakowało mi wcześniej. Wszystko na spokojnie wytłumaczone i wyjaśnione z naprawdę dużą cierpliwością i wyrozumiałością dla moich emocji. Widać dużo pasji i zaangażowania zwłaszcza przez przygotowanie np personalizowanych materiałów i trafnych pytań do przeanalizowania samodzielnie. Pełen profesjonalizm. Polecam!!!”
“Miałam przyjemność odbyć wizytę u higienistki Kasi. Zabieg był bardzo przyjemny, bezbolesny, a zęby dokładnie zadbane. Pani Kasia dobrała mi odpowiednią nić dentystyczną, przekazała mi zalecenia stomatologiczne, ale też zaznaczyła co robię dobrze w codziennej higienie. Miałam też możliwość zadawania interesujących mnie pytań. Polecam każdemu!”
“Leczę się w tym gabinecie ortodontycznie od marca 2024 u Pani dr Kiernickiej i jestem bardzo zadowolona. Wizyty zawsze na czas, super podejscie do pacjenta. Żadnych problemow z aparatem nic nie odpada i już widać efekty leczenia. Nie ma naciągania ani żadnych "dziwnych " dodatkowych kosztow jak było w przypadku wcześniejszego ortodonty. Polecam:)”
“Polecam w 100% pana dr Piotra Gawędę! W kwestii piwnego uśmiechu specjalista na najwyższym poziomie! Od procesu analizy przez etap planowania leczenia po wykonanie wszystko na światowym poziomie poparte wiedzą i doświadczeniem w miłej, przyjemnej atmosferze.”