Opinie

  1. P ★★★★★

    Gorąco polecam gabinet stomatologiczny DentoMED. Każda moja wizyta przebiegała w komfortowych warunkach, bez bólu i w miłej atmosferze. Doktor Kacper Skiba wykazuje się pełnym profesjonalizmem – wszystko zawsze dokładnie tłumaczy i podchodzi do pacjenta z dużą empatią. Warto też wyróżnić panią z rejestracji, która umawia wizyty – jest bardzo pomocna i uprzejma. Zawsze dba o sprawną komunikację telefoniczną. Świetny zespół i miejsce, do którego wraca się z pełnym zaufaniem.

  2. Mirosław ★★★★★

    Bardzo polecam dr Arkadiusza Macheta bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wyjaśnia wszystko szczegółowo i zrozumiale.

  3. Paula Łuczkiewicz ★★★★★

    Polecam wizyty u doktor Leśniak. Profesjonalizm i empatia charakteryzują podejście do pacjenta. Solidnie wykonane zabiegi skłaniają mnie do odwiedzenia tego gabinetu w przyszłości.

  1. Krzysztof Nowak ★★★★★

    Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor Ewy Leśniak! Rzetelna wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie w leczenie zębów. Profesjonalne podejście do pacjenta, także jako człowieka, a nie tylko kolejny kontrakt z NFZ do wykonania. Serdeczna i miła atmosfera, współtworzona z Panią Asystentką. Wcześniej, po kontakcie z innymi stomatologami... bałem się zabiegów dentystycznych jak ognia, jednak już po pierwszej wizycie na Lotniczej moje podejście się zmieniło diametralnie dzięki życzliwości Pani Ewy. Mogę tylko dodać, że Pani Doktor uratowała mi zęby, które inni stomatolodzy spisali na straty i już czekam na kolejne zabiegi. 5/5!!!

  2. Sylwia Zalewska ★☆☆☆☆

    Ja również nie polecam tego miejsca. Szkoda Państwa czasu. Dziś miałam mieć zrobiony przegląd zębów. Tylko tyle albo aż. Jak przyszłam, to dowiedziałam się, że Pani Stomatolog nie może mi zrobić, bo im NFZ nie płaci i dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie od wczoraj zaprzestali. Pani z rejestracji dzwoniła do mnie wczoraj i dziś w celu potwierdzenia wizyty, więc uważam, że również wypadałoby przekazać tą informację. Przegląd prywatnie oczywiście od razu z ceną 100 zł.

  3. Aleksandra Koziej ★★☆☆☆

    W grudniu 2022 byłam w gabinecie na przeglądzie. Zgłosiłam tez ból w górnej piątce. Pani Taras oceniła, że przy piątce zrobiła się kieszonka i trzeba płukać szałwią i przez jakiś czas jeść drugą stroną to przejdzie. Oceniła też, że do leczenia są dwie dolne siódemki. Na kolejnych wizytach przeprowadzono leczenie tychże. Z wizualnego efektu leczenia drugiej z siódemek nie byłam zadowolona (na zębie widoczne nadal były czarne/ciemne przebarwienia). Zgłosiłam się na kontrolę, ale pani doktor poinformowała mnie, że to tak musi być i wszystko jest dobrze. Niestety wspomniana wcześniej piątka nadal mnie bolała więc udałam się do innego stomatologa. Zauważył on na zębie próchnicę (której pani Taras nie widziała) a po wykonaniu RTG okazało się, że ubytek w zębie jest duży (po rozwiercaniu wyszło, że na granicy leczenia kanałowego). Dolna siódemka też okazała się do poprawy. Wydane w gabinecie Dentomed 550 zł uważam za pieniądze wyrzucone w błoto.

  1. Lidia Nieczaj ★☆☆☆☆

    Opinia zbędna, na pierwszym zdjęciu "5tka wypełniana przez Panią Taras 3 tygodnie temu poniżej u innego stomatologa w dniu dzisiejszym. Nigdy więcej 200 zł wyrzucone w tzw błoto. Prosiłam o kompleksowe wyleczenie całej " 5 tki a i owszem miałam kompleksowy ból ale całej górnej szczęki przez 3 tygodnie.

  2. Iza Walczak ★★☆☆☆

    Witam. nie polecam tego miejsca .. atmosfera , podejście masakra . Najgorsze jest to że byłam dwa razy za pierwszym razem wyszłam z gorszym bólem ktory dokuczał mi codzienie przez 2 tygodnie prawie , a miałam wcześniej zatrutego zęba i różne zabiegi i byłam w paru miejscach i nie było nic , za drugim razem ledwo doszlam do domu . I cytuje słowa które pani mówiła mniej wiecej : " błąd zrobiłam , źle zrobilam myslalam że to ten ząb boli " super . I powiedziałam że chce znieczulenie a zaczęła mi robić bez i mnie bolalo. Teraz mam dziwny smak w buzi , może to teraz jakas inna dziwna trucizna na ząb. Zamiast pomoc to jest gorzej i znów będę miała lęk przed wizytą u dentysty stomatologa. A i czekanie 40 min na wizyte. Wiec dziękuję za taką pomoc. Nwm jakim cudem ludzie tam chodzą bo są terminy w miare szybkie. Mam pecha i nie radzę tam zatruwac zęba bo coś jest z tym nie tak .

  3. Adam Hanczyn ★★★★★

    Dołączam się do dobrych opinii i polecam, także osobom,które obawiają się wizyt u dentysty. Bardzo dobre podejście do pacjenta, profesjonalne i ciepłe, a do tego rozsądne ceny za leczenie. W pełni polecam ☺️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny - Dentomed P. W. S.c.?

Gabinet stomatologiczny - Dentomed P. W. S.c. znajduje się przy Lotnicza 2, 20-317 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny - Dentomed P. W. S.c.?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny - Dentomed P. W. S.c. pod numerem +48 817 439 752

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny - Dentomed P. W. S.c.?

Do Gabinet stomatologiczny - Dentomed P. W. S.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements