Przegląd katalogu
- 306 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 306 wyników
Przeglądaj stomatologia dziecięca w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 306 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 11,005 opinii i ocen.
“Pani Doktor wspaniała, serdeczna a przede wszystkim profesjonalistka. Gabinet godny polecenia w 100%. Przy Pani Doktor strach przed stomatologiem odchodzi w zapomnienie :)”
“Bardzo dobry stomatolog.Polcam.”
“Bardzo miła pani doktor, sumienna i dokładna. Zdecydowanie polecam.”
“Profesjonalne podejscie i wykonanie . Dla mnie super . Mile podejscie do klienta”
“Pan Marek to chyba najlepszy stomatolog, z którym miałem styczność. Wyrwanie ósemki bez najmniejszego bólu i dyskomfortu. Jego spokoj, opanowanie i profesjonalizm działają jak znieczulenie. Cała wizyta w gabinecie trwała mniej niż 20minut!”
“Bardzo polecam! Wizytę miałem u Pana Piotra Górki, który wykonywał mi wymianę stare plomby i usuwanie kamienia. Cała procedura poszła mega sprawnie, byłem informowany o każdej następnej operacji. Ząb jak nowy :) Panie w recepcji bardzo sprawnie mnie zarejestrowały (pierwsza wizyta) i cała procedura trwała kilka minut. Z plusów, jest też gdzie zaparkować :)”
“Bardzo miła pani stomatolog, kontaktowa i uśmiechnięta, miła pomoc stomatologiczna. Ząb wyleczony szybko, estetycznie i co najważniejsze bez bólu, polecam serdecznie. :)”
“Nienawidzę dentystów ale tego stomatologa polece i jest jedynym do jakiego chodzę bardzo miła Pani”
“Polecam, bez zbędnych komentarzy, miło, profesjonalnie.”
“Z całego serca polecam dla osób którzy panicznie boją się wizyt w gabinetach stomatologicznych i nie tylko. Pełen profesjonalizm do wykonywanych zabiegów i jednocześnie ogrom empatii do pacjentów. Po dzisiejszej wizycie u dr Jamrogiewicza w końcu się przekonałam że usunięcie zęba może być całkowicie bezbolesne. Dziękuję.”
“Życzliwość, empatia i poczucie humoru doktorów Esdentalu to dodatek do fachowości i profesjonaluzmu wykonania usługi przez doktorów Stodółkiewicza i Szkutnika. Wszczepienia implantów wspominam z błogim rozrzewnieniem, a precyzja z jaką dr Szkutnik sztukuje mój zgryz dowodzi iście mistrzowskiej ręki. Polecam szczerze.”
“Polecam z całego serca dla dorosłych i dla zbuntowanych, histeryzujacych dzieci- Pani doktor okazała się ostatnią deską ratunku i jej się udało. Wdzięczna mama pacjentki.”
“Bardzo miła obsługa, życzliwość”
“Bardzo dobry stomatolog, chodzimy całą rodziną od kilku lat”
“Dziękuję ślicznie za wyrozumiałe i profesjonalne podejście. Dla mnie 5/5 młoda sympatyczna kadra na pewno jeszcze nie raz się zjawię”
“Gorąco polecam, Pani doktor pomogła od ręki w bólu, bardzo miła i ciepła osoba a przede wszystkim świetny stomatolog”
“Bardzo wysoki standard leczenia stomatologicznego. Pani doktor pracuje dokładnie, metodycznie i z dużą dbałością o komfort pacjenta. Efekty leczenia są trwałe i estetyczne. Gabinet na Sikorskiego spełnia najwyższe standardy. Polecam z czystym sumieniem!”
“Z całego serca polecam Panią Doktor! Wspaniała przemiła osobą i świetny profesjonalista.”
“Bardzo polecam tę przychodnie, ze względu na przebieg zabiegu, który był bezbolesny a lekarz bardzo profesjonalny jak i personel bardzo miły.”
“Bardzo profesjonalne podejście. Pani Jagoda, jest bardzo miła i doświadczona, odrazu wybrała najlepsze rozwiązanie w moim przypadku. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.”
“Super specjalistka, profesjonalistka w każdym calu. Serdecznie polecam.”
“Pani doktor to chodzące zloto - polecam serdecznie!”
“Bardzo polecam, chodziłam tam z dzieckiem leczyć mleczaki i to na nfz. Nie wiem czy dalej przyjmuje tam Pani Madzia, ale super podejście do dziecka. Natomiast pani Maria zaproponowała, że zrobimy kompozyty na jedyneczki, bo były już pokruszone. Moja mała ma 6 lat i ma jej do tej pory, a za tą przyjemność zapłaciłam tylko 200 zł i moje dziecko nigdy nie musiało się wstydzić. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na takie super Panie!!!”
“Serdecznie polecam Panią Chmiel-Mroz .Szybko i sprawnie naprawia co trzeba.”
“Miła, sympatyczna i fachowa obsługa przez Panią, która odebrała telefon, choć osobiście już się tam leczyłem;):) Polecam serdecznie;):)”