Przegląd katalogu
- 321 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 321 wyników
Przeglądaj sklepy dla dzieci w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 321 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 51,899 opinii i ocen.
“Można fajne perełki znaleźć. Ubrania są fajnie posegregowane, podzielone na damskie i męskie. Dział męski jest duży. Łatwo się odnaleźć.”
“Moim zdaniem super. Duży wybór, wszystko posegregowane, porządek. Dobra jakość ubrań. Polecam.”
“Mega fajne miejsce, dużo ładnych ciuchów tylko trochę za ciemno. Przyszłam kiedyś z młodszą siostrą, a ona powiedziała że chcę wyjść bo się boi”
“Super miejsce i wspaniała obsługa polecam”
“Przemiła obsługa, Pani bardzo sympatyczna i pomocna. Ceny super. Polecam.”
“Sklep ma moją najwyższą ocenę! Wszędzie czysto, porządek, wyeksponowane promocje, o każdej porze dnia uzupełnione półki. Obsługa na 6+! Szczególnie Pani, którą pamiętam z Diamentowej, a teraz jest często przy kasach samoobsługowych. Zawsze zyczliwa, pomocna, każdy problem szybko rozwiąże, zażartuje i nawet jak masz zły dzień to wychodzisz z uśmiechem dzięki Pani Edycie. Zawsze idę z chęcią do Lidla na Granata”
“Panie miłe i sklep dobrze zaopatrzony. Duży plus za paczkomat obok:)”
“Byliśmy zachwyceni wizytą. Mnóstwo ciekawych informacji o Lublinie i jego historii, wzbogacone o efekty wizualne. Ciekawe i ruchome ekspozycję. Aż dziwne, że byliśmy tam sami..”
“Bardzo miła obsługa. Duży wybór i zawsze trafi się jakas promocja”
“Super żabka, mijam 2 inne które są bliżej żeby zajść tu na promki”
“Dobrej jakości ciuchy i nie drogie.”
“Dobry wybór, ubrania dobrej jakości, szeroki wybór rozmiarów, szczególnie tych większych, miła obsługa, można trafić fajne promocje.”
“Fajne rzeczy tam mają, nie tylko ubrania ale też i np ramki do obrazów, różnego rodzaju elektronikę. Polecam”
“Bardzo duży asortyment miła obsługa płatność kartą i gotówką polecam”
“Dnia 25.02.2025 około godz.19 byłyśmy w sklepie Pepco w Lubartowie. Jesteśmy bardzo zadowolone z obsługi personelu,Wielka empatia , życzliwość i miła obsługa pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Zakupy tylko tam!!!!DZIĘKUJEMY !!!”
“Fajny sklep, położony w dobrej lokalizacji. Ceny dość konkurencyjne, obsługa szybka i sprawnie. Serdecznie polecam.”
“Dobrze zaopatrzony sklep na stałe jak również w sezonowe produkty świąteczne. Można tu kupisz ozdoby świąteczne wyposażenie kuchni , łazienki, garderoby lub pokoju. Jak również zabawki i odzież dla dzieci. Jest tu również bielizna męska damska . Ceny nie są wygórowane. Przed sklepem jest parking duży i da się znaleźć wolne miejsce pomimo iż w tym miejscu jest targ warzywami i kilka innych sklepów. i”
“Sklep fajny duży wybór produktów Świerże pieczywo ekspedientki mile duży wybór mięsny chodziłem do tego sklepu codziennie i serdecznie polecam”
“Niezmiennie od wielu lat bez względu na lokalizację- rzetelna firma, miła obsługa, zawsze wychodzisz z zakupami!”
“Położenie sklepu jest bardzo dogodne. Przy wyjeździe na Lubartów z dużym parkingiem. Ma ladę garmażeryjną. Jest trochę lepiej zaopatrzony od innych mniejszych biedronek. Obok jest galeria handlowa Olimp. Zdjęcia są w necie ;).”
“Wg mnie najlepszy sklep w kompleksie Tarasow zamkowych. Duży, przestronny. Bardzo dobry dobór towarów, nowoczesne, atrakcyjne. Często atrakcyjne przeceny, sensowne ceny. Lubię tam przychodzić i kupować.”
“Kupiliśmy internetowo wózek Muuvo Quick Boho. Cena była bardzo okazyjna, co prawda przesyłka nie przyszła w oryginalnym opakowaniu, ale wszystko się zgadza i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Samo zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Polecam.”
“Profesjonalnie, konkretnie i tanio. Już tylko tu będę robił zakupy rowerowe.”
“Polecam ten sklep, szczególnie Pana Mariusza za profesjonalne doradztwo oraz wybitne poczucie humoru.”
“Fenomenalny sklep, duży wybór, produkty są świeże, a obsługa jest bardzo miła. Wspaniałe przedsięwzięcie.”
“Po remoncie i dodaniu nowych sklepów i innych usług, naprawdę Venus jest teraz spoko i ma on sens, więc teraz mogę z czystym sumieniem polecić!”