Przegląd katalogu
- 93 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 93 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 93 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 17,204 opinii i ocen.
“Bardzo fajny market, łatwy dostęp - dobrze że nie w centrum miasta, wszystko w nim jest, jest czynny nawet w niedzielę dla nagłych sytuacji, obsługa jest bardzo miła, zawsze doradzają jeśli są jakieś promocje czy rabaty. Fajnie że jest.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony, lokalny sklep :) Miła obsługa, zawsze pomocna.”
“Miła obsługa, zwykle mały ruch i można w spokoju zrobić zakupy.”
“Bardzo miła, rodzinna atmosfera. Sama przyjemność :)”
“Na zapleczu maja wejście do Narnii. Polecam każdemu...”
“Jedzenie dobre w żabce bo blisko ale trzeba długo czekać na obsługę”
“Miła obsługa przy ladzie mięsno-wędlinowej. Pani z akcentem potrafi doradzić mięso i rozweselić klientów.”
“Super sklep. Praktycznie wszystko jest. Pani Iwonka i (to chyba) kierowniczka niesamowite kobiety!”
“Lokalne delikatesy z bardzo różnorodnym asortymentem. Towar zawsze świeży. Bardzo bogaty wybór wędlin. Zdrowa bezglutenowa żywność.”
“Market znalem od wielu lat aczkolwiek w miejscowości gdzie dotychczas mieszkałem go nie było. Po przeprowadzeniu się do Lublina miałem okazję sprawdzič jego ofertę. Muszę przyznać że jestem bardzo mile zaskoczony są tu niektóre produkty wysokiej jakości których nie ma w innych sklepach o dosyć prostych i dobrych składach. Jeszcze jedna zaletą jest brak tłumów i apokój.”
“Polecam tę Żabkę! W sklepie panuje porządek co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów, również możemy liczyć na szeroki asortyment. Obsługa, szczególnie pani Wiktoria, jest wyjątkowo miła i pomocna :)”
“Po remoncie i dodaniu nowych sklepów i innych usług, naprawdę Venus jest teraz spoko i ma on sens, więc teraz mogę z czystym sumieniem polecić!”
“Miałam okazję robić zakupy dużych sprzętów w tym sklepie dwa razy i za każdym razem byłam obsługiwana przez Pana Darka, ewidentnie jest Pan fachowcem który wytłumaczył nam każdy szczegół oraz profesjonalnie doradził. Świetna obsługa ❤️”
“Jedyna Biedronka w Świdniku która ma odświeżone wnętrze i dużo lepszy asortyment niż pozostałe.”
“Polecam bardzo mila obsługa zatotiwanie dobre”
“Polecam żabkę. Zawsze bardzo ładna Pani Kasia Z zaprasza uśmiechem. Jedzenie zawsze dobrze podgrzane. Bardzo polecam Pani Kasia jest super.”
“Myślę że ta biedronka jest lepsza pod względem paczek na urodziny zawsze tam są jakieś fajne zestawy dla dzieciaków i dla starszych. Pozdrawiam.”
“Jak masz kartę Biedronki to naprawde tanio. Polecam.”
“Z tą siecią mam taką love hate relationship. Są momenty że ich uwielbiam, a czasami zastanawiam się skąd oni biorą te ceny.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, bardzo duży wybór pieczywa, świeży asortyment na wagę. Bardzo miła obsługa na kasach jak i stoisku mięsnym.”
“Warzywa i owoce są super a resztę sami zobaczcie.”
“W tym sklepie można się zaopatrzyć w srt. spożywcze i ryby mrożone świeże. Polecam”
“No powiem tak ja lubię ten sklep ale gdy jest kolejka to się stoi z 1h z 2 ale była taka sytuacja że starsza baba nie chciała wpuścić pani w ciąży więc ja weszlem i wpuściłem to panią dobrze postąpiłem wszędzie się pchają te starsze babcie Pozdrawiam!♥️”
“Miła profesjonalna obsługa hot dog dobry”
“Trochę mało czytelny rozkład produktów, poza tym ok”
“Ostatnio miałem przyjemność robić zakupy w sklepie Stokrotka i muszę przyznać, że była to wyjątkowo pozytywna wizyta. Sklep jest świetnie zorganizowany, a półki zawsze są pełne świeżych produktów. Jednak to, co naprawdę wyróżnia ten sklep, to obsługa klienta. Chciałbym szczególnie podziękować panu Michałowi, który swoją profesjonalną i życzliwą postawą umila zakupy. Zawsze chętny do pomocy, z uśmiechem na twarzy, potrafi doradzić i znaleźć rozwiązanie dla każdego klienta. Dzięki jego zaangażowaniu zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Polecam sklep Stokrotka wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi i szeroki wybór produktów. Pan Michał jest prawdziwym skarbem tego miejsca!”
“Mięso świeżynka. Mały sklep ale jest wszystko co potrzeba. Rewelacja.”