Przegląd katalogu
- 401 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 401 wyników
Przeglądaj przedszkole w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 401 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 3,482 opinii i ocen.
“Dwójka moich pociech chodzi obecnie do przedszkola i jesteśmy wszyscy z niego zadowoleni. Panie są miłe i pomocne, prowadzą sporo zajęć rozwojowych i zawsze możemy liczyć na informację zwrotną o dzieciakach. Polecam bardzo mocno!”
“Polecam przedszkole! Panie nauczycielki zaangażowane, jeśli w grupie sygnalizowałam problem od razu była reakcja. Moje dziecko bardzo lubi tam chodzić. Ogromnym plusem jest system Montessori i mieszane wiekowo grupy, bardzo uczy to samodzielności i bardzo procentuje w domu. Duży nacisk jest też kładziony na pracę indywidualną. Ogromną zaletą przedszkola jest też plac zabaw, na którym dzieci spędzają dużo czasu, prawie w każdych warunkach pogodowych. Długo się zastanawiałam czy dać dziecko do tego przedszkola, cieszę się że podjęłam taką decyzję i na pewno młodsze pójdą do tej placówki. Polecam niezdecydowanym!”
“Przedszkole zapewnia solidną bazę dydaktyczną i zaangażowany personel i profesjonalną opiekę nad najmłodszymi. Oferta zajęć dodatkowych jest bardzo bogata (angielski, tańce, zajęcia sportowe). Często organizowane są wyjścia np. do teatru. Córka zawsze z uśmiechem wchodzi i wychodzi z placówki co jest najlepszą oceną tej placówki. Polecam serdecznie”
“Dziękujemy serdecznie pani Dyrektor i wszystkim paniom za zorganizowanie pięknej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, serce się ściskało patrząc na to jak wnuki dziękowały za wszystkie chwile spędzone razem. To był wyjątkowy bal, który na zawsze pozostanie w naszych pamięciach. Wszystko było super, bawiliśmy się świetnie! Gratulujemy organizacji i pomysłu!!! Jeszcze raz dziękujemy!!”
“Zdecydowanie polecam to przedszkole! Córka jest dobrze zopiekowana, uwielbia swoją Panią Anitkę i inne Panie z przedszkola. Właściciele dokładają wszelkich starań, żeby miejsce to było atrakcyjne i bezpieczne dla dzieci. Bardzo wiele atrakcji wliczone jest w cenę czesnego np. teatrzyki, spotkania ze zwierzętami, prezenty od Mikołaja. Dzieciaczki wychodzą na różnego typu wycieczki. Wychowawcy otwarci na kontakt z rodzicami.”
“Polecam bardzo przedszkole w Trawnikach, cudowna Kadra Pedagogiczna z pasją i z sercem do dzieci.”
“Wspaniały żłobek :) Jeśli dziecko skacze z radości na widok "cioci" to wszystko jasne ;) Bardzo przyjemny żłobek, ciocie sympatyczne, dbają o maluszków, pełne pomysłów itp, z czystym sumieniem polecam, mam zaufanie pozostawiając swoje dziecko.”
“Bardzo fajne przedszkole. Rodzinna atmosfera. Dziecko przez wakacje tęskniło za przedszkolem.”
“Wspaniałe przedszkole. Takich trzeba więcej. Profesjonalna opieka. Ciekawe zajęcia z dziećmi bardzo rozwijające je manualnie umysłowo oraz ruchowo. Świetnie zorganizowane atrakcyjne zajęcia dają dzieciom dużą dawkę doświadczeń i poznawania nowego. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, a personelu jak tu szuka się z przysłowiową świecą.”
“Bardzo miło spędzony czas, tani alkohol dziewczyny tez niczego sobie, tylko jeden Cieć mnie wyrzucił bo byłem zbyt glośno”
“Chodziłam tu 15 lat temu i bardzo miło wspominam❤️”
“Genialne panie przedszkolanki. Miejsce przyjazne dziecku!”
“Rewelacyjne przedszkole. Córki przeszczęśliwe bardzo miło wspominają czas tam spędzony.”
“Z uwagi na przewagę wiatrów zachodnich budynek powinien być odwrócony ostrym kątem w kierunku przeważnie wiejących wiatrów. Mniejsze opory sprawiłyby wzrost parametrów dynamicznych obiektu.”
“Bardzo fajne przyjazne dzieciom przedszkole. Mój syn uczęszcza i jestem zadowolony.”
“Robi wrażenie solidnego ośrodka opiekuńczo wychowawczego.”
“Genialne miejce dla rozwoju dzieci. Pełen profesjonalizm. Personel z sercem na dłoni i bardzo dobrym podejściem do Maluchów. Polecam!!!”
“Bardzo fachowa kadra i bezpiecznie miejsce dla dzieci spokuj”
“Dyrektor i opiekunowie Pani są bardzo mili i gotowi do pomocy, ale nie zawsze mogą pomóc.”
“Teraz jestem w Technikum i te przedszkole naprawde jest okej,super wspomnienia najbardziej wspominam Panią Danusie która juz odeszła na emeryturę.Skończyłem te przedszkole w 2012 roku i brakuje mi tego”