Przegląd katalogu
- 385 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 385 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 385 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 268,960 opinii i ocen.
“Zamawiajac pizze ok.23 wieczorem nie spodziewałam sie rewelacji, patrząc na inne otwarte o tej godzinie pizzerie ta pizza byla bardzo dobra. Jak macie ochotę wieczorem na dobrą pizze to polecam (:”
“To jest najlepsza gruba pizza w mieście! Lepszej nie ma. Do tego fajne promocje. Do tego szybka dostawa na Ponikwodzie. Nasza ulubiona to: tylko salami - dla wybrednego 4 latka :D Krewetki, feta, czosnek - jakby Pan Jezus bosą stopką po podniebieniu przeszedł. Polecam”
“Najlepsza pizza w Łęcznej a zwłaszcza ta hawajska niebo w gębie co za genialny pomysł połączenia ananasa z brzoskwinią nigdy lepszej nie jadłam ani razu się u was nie zawiodłam polecam!!”
“Najlepsza pizza. Jadałam w Lublinie, jak i w innych miasteczkach ale ta jest najlepsza jaką jadłam, duża ilość składników,promocje na dwie pizzę, duża ilość składników i możliwość pizzy na sosie barbecue. Poza tym przepyszny sos czosnkowy. Polecam serdecznie”
“Miejsce jest specyficzne. Jest to typowa spolszczona pizza (mimo to bardzo dobra), taki "udomowiony" kebab. Można się najeść i nie przepłacać. Jeżeli ktoś poszukuje wykwintnych doznań smakowych to polecam się udać do kuchni szefa Amaro. To nie jest sieciówka która serwuje żarcie ze wzmacniaczami smaku. To jest swojskie żarełkooo”
“Dobra, stara szkoła. Pizza na grubym cieście, dobrze wypieczona i smaczna. Lokal otwarty do 22. Wystrój przypomina knajpy sprzed lat, nic nie świeci. Nie ma tandety i silenia się na "oryginalność". Plus za fajną muzykę, choc słyszałem tylko cover Deep Purple. W ogródku przesiadują lokalni klienci, a Pani za barem urocza, uśmiechnięta i pomocna. Tak trzymać!!!”
“Przejeżdżałem przez Bełżyce, byłem głodny, chciałem zjeść solidnego kebaba w picie. Takiego otrzymałem, mięso dobre, sałatka świeża, sos w porządku. Proporcje idealne, pita odpowiednio przypieczona. Na dodatek miła obsługa. Jeśli będę w pobliżu ponownie, chętnię znowu tam wstąpię.”
“Miłe klimatyczne miejsce dobra obsługa. Smaczna herbata z ciastkiem.”
“Bardzo dobrze zapiekanki i kebaby”
“Polecam . Pizza hawajska pyszna , ciasto super . Niedrogo . Bardzo miły i sympatyczny Pan odbierający telefon .”
“Na szyldzie jest napisane „Najlepsza Pizza w Kazimierzu”. Jak najbardziej tak jest. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsza pizza jaką jadłam. Chrupiące ciasto, pyszne składniki. Klimatyczny balkonik i Cicha ładna sala. Bardzo miła obsługa. Świerze kwiaty na stołach Polecam każdemu”
“Pizza mega :) składniki dobrej jakości, pizza przyjechała cieplutka, nieprzypalona :) Zyskaliście nowego klienta :)”
“Witam. Dawno nie jadłem w Telepizzy, więc postanowiłem odwiedzić to miejsce. Kiedyś często zamawiałem dostawę do domu, badź pracy jednak mój lokal został zamknięty. Jedyny, który został nie dowozi na mój adres. W lokalu jest fajny klimat, czysto, dużo miejsca, miła obsługa. Zamówiłem pizzę o nazwie Carbonara w skład, której wchodziły takie składniki jak: sos śmietanowy jako baza, boczek, cebula, pieczarki. Wybrałem rozmiar XXL 38cm. Odnośnie rozmiarów pizzy w T-Pizza to jest ich dużo, bo aż 5 i są następujące: mała 21cm, średnia 28cm, duża 33cm, XXL 38cm oraz Max 46cm. Moim zdaniem nie potrzebne są takie widełki, jeśli chodzi o rozmiar, gdzie można by było zrobić 3 rozmiary np. małą 21cm, duża 33xm i Max 46cm. Do wyboru mamy ciasto grubości tradycyjne, bądź cienkie. Ja wybrałem ciasto o tradycyjnej grubości. Pizza zawsze mi smakowała w tej pizzerii, tym razem było tak samo. Fajne i smaczne ciasto, ale mogło by być trochę grubsze, jednak to nie minus. Świeże składniki, których było trochę mało jak za taką cenę. Sera było sporo i zajmował całą pizzę łącznie z brzegami. Zamówiłem dwa sosy o pojemności 50ml, jest jeszcze pojemność 100ml. Sos czosnkowy bardzo mi smakował, jednak mógłby być bardziej gęsty, gdyż podczas jedzenia ściekał z pizzy. Sos pomidorowy jednak nie smakował mi, miałem wrażenie jakby to był koncentrat pomidorowy rozwodniony wodą. W lokalu jest możliwość zakupienia alkoholu. Chciałem jeszcze zwrócić uwagę, że kiedyś Telepizza miała fajne gotowe kompozycje pizz, a w tej chwili praktycznie w każdej pizzy jest składnik kebab. Zdaję sobie sprawę, że podczas składania zamówienia można usunąć jakiś składnik, albo stworzyć własną kompozycję. Jednak ja osobiście lubię przeczytać menu i coś wybrać, bez konieczności wprowadzenia zmian. Odnośnie cen to uważam, że jest dosyć drogo, jak na takie dziwne rozmiary pizz. Ogólnie polecam to miejsce, mimo wysokich cen, czasem warto wrócić i zjeść coś co smakuje.”
“Pierogi zakupione w punkcie na Herbowej, widać, iż domowej roboty:) Smaczne i duże jak u babci! :-) Życzę powodzenia i na pewno jeszcze nie raz zawitam;)”
“Zamówiliśmy pizzę Vegetariana ze "Smart Pizza" z dostawą do domu. Muszę przyznać, że wszystko poszło bardzo sprawnie - pizza dotarła do nas naprawdę szybko. Przechodząc do smaku: nie mam się do czego przyczepić. Pizza była po prostu smaczna, składniki świeże, a ciasto w porządku. W jednym, małym miejscu była może nieco przypalona na rancie, ale było to na tyle nieznaczne, że w ogóle nie wpłynęło na pozytywny odbiór całości. Solidna, dobra pozycja. Śmiało mogę polecić to miejsce.”
“Pizzeria Napoleońska...pamiętam jeszcze jak mieli swój drugi lokal na Niepodległości z malutkim miejscem gdzie można było zjeść na miejscu. Pizza była zawsze dobra i mieli dobre promocje. Po wielu latach odwiedzam czasami lokal na Czechowie przy Harnasie i dalej jest ok.”
“Zacznę od pozytywów bo będzie ich sporo, obsługa bardzo miła i kulturalna, sama pizza 60cm w bardzo dobrej cenie, smaczna, sosik czonkowy bardzo dobry. Temat spóźnionej dostawy 1h 40min zamiast deklarowanego 1h15min ignoruje na fakt że zamawialiśmy 2 dnia świąt gdzie wiele miejsc było zamknięte. Na skarcenie zasługuje tylko trochę za mała ilość składników jak na powierzchnie ciasta, ale 5 gwiazdek zostawiam na zachętę ( na pewno nie zasługuje na 1 gwiazdkę jak dają tutaj niektorzy) pizzy bliżej do Polsko wschodniej wariacji pizzy niż do włoskiej ale mimo wszystko smaczna. Zdjęcie tego czego już nie zmieściliśmy :D”
“Bardzo dobra pizza (ciasto cieniutkie, duża ilość świeżych składników),obsługa miła, szybki czas dostawy. Nie mam zastrzeżeń. POLECAM!”
“Jestem pod wrażeniem, naprawdę dobra pizza, czuć że to świeża bazylia. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia całości tak szybko się rozeszła, brzegi chrupiące, bardzo lubię taką pizzę:)”
“Witam. W Domino's Pizza zamawiałem często i zawsze mi smakowało. Miałem jednak dużą przerwę. Postanowiłem znowu zamówić pizzę. Wybrałem pół na pół w rozmiarze XXL na grubym cieście. Na pierwszej połowie była pizza o nazwie American Grilled Chicken, a na drugiej Extravaganzza. Zacznę od tego, że dostawa jak zawsze bardzo szybka (mniej niż 30 min). Pizza mega smaczna, fajne ciasto (lubię tą Waszą podsypkę), dużo sera i świeże składniki. Zamówiłem 3 sosy Mango Habanero, które według mnie są mistrzostwem świata. Fajnie że wreszcie, są w dużych kubeczkach, a nie w malutkich jak były kiedyś. Chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy do poprawy, mianowicie składniki powinny być równomiernie rozłożone na całości pizzy, gdyż na niektórych kawałkach było ich zbyt dużo, a na innych praktycznie ich nie było. Druga rzecz to pizza American Grilled Chicken powinna być polana sosem BBQ, a nie była. Jeśli chodzi o cenę to tanio nie jest. Mimo wszystko polecam serdecznie pizzę Domino's. Pozdrawiam.”
“Dostawa w 30 minut od zamówienia (piątek wieczór). Burgery całkiem niezłe a frytki naprawdę super. Bardzo chętnie zamówię ponownie. Miła obsługa”
“Polecam, dobre kruche ciasto, dostarczone ciepłe mimo 7 km odległości. Napewno jeszcze kiedyś zamówię.”
“Najlepsza pizza w klubie w piwnicy o 2 w nocy jaka jadlam, serio”
“Pizza ? Zawsze pyszna . Jednakże dzisiaj zostawić jak bym mogła to zostawiła bym 10 gwiazdek nie tylko za pyszną pizzę,ale za obsługę . Pani Dorota - człowiek anioł . Spadła mi z nieba kiedy inne pizzerie z okolicy odmówiły pomocy. Pizze były przepyszne a dzieciaki zadowolone . Pozdrawiam Ja i dzieci ze Szkoły w Rybczewicach .☺️”
“Zwykle jadam na miejscu i nie mam żadnych zarzutów, pizza zawsze ciepła i pyszna. Papierowe talerzyki i drewniane sztućce nie stanowią większego problemu patrząc na to, że jednak jest to sieciówka. Obsługa zawsze miła i chętnie aplikują zniżkę studencka :))”
“Zajebista speluna, ciupulungi pierwsza klasa. Gorąco polecam”
“Kurde, dawno nie jadłem tak dobrej pizzy :) Składniki pierwsza klasa, capricciosa z prawdziwą szynką cotto a nie jakieś konserwowe. Druga z salami i szpinakiem gorgonzola parmezan pyszna słona taka wyrazista o to chodzi :) dzisiejsze odkrycie tej pizzy to strzał w dziesiątkę :) pozdrawiam i polecam”