Z przykrością muszę wystawić bardzo negatywną opinię. Na zamówioną pizzę czekałem ponad godzinę, a mimo to jej nie dostałem, podczas gdy osoby przychodzące po mnie odbierały swoje zamówienia bez problemu. Za każdym razem słyszałem tylko wymówki, że „czegoś brakuje” lub że „zaraz będzie gotowa”. Kiedy w końcu otrzymałem drugą pizzę, okazało się, że jest niedopieczona, praktycznie surowa w środku i prawie w ogóle bez składników, które powinny się na niej znaleźć. Cała sytuacja była bardzo nieprofesjonalna i rozczarowująca. Z pewnością nie wrócę do tego lokalu i nie polecam go innym.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Nowak ★☆☆☆☆
-
Angelika Durasiewicz ★★☆☆☆
Zawsze bardzo mi smakowała pizza z tej pizzeri ale to co dostałam dzisiaj to jakiś nieśmieszny żart. Margarita smakowała jakby była posypana cukrem i była okropnie tlusta, a sos śmietanowy był obrzydliwy , okropnie kwaśny i w ogólnie nie było czuć czosnku. Całe szczęście że chociaż zapiekanki były bardzo bardzo smaczne ale ten sos nie nadaje się do niczego.
-
Luka Chcialbys ★☆☆☆☆
Zamówienie totalnie nieudane. Jedzenie przyjechało zimne, frytki spalone, a surówka twarda jak kamień. Burgery również bardzo słabe – czuć tylko bułkę i ogórki, nic więcej, do tego spalony boczek. Niestety, jedzenie nie warte swojej ceny, zdecydowanie nie polecam.
-
Justynka Xy ★☆☆☆☆
Zamawialiśmy pizze dość często. Ostatnim razem zapytałam czy można dodać ostre Papryczki na połowie. Pani się zgodziła. Pizza z dowozem 200m od lokalu. Papryczki na całości. Ok. Zdarza się. Zdjeliśmy. Mimo wszystko pizzy nie dało się jeść przed to że papryki byly zapieczone cała pizza była zbyt ostra. Zadzwoniłam żeby wyjaśnić sytuację, pani bezczelnie wmawiała mi że OSOBISCIE robiła pizze i że Papryka przesunęła się w transporcie więc sorry- generalnie moja wina bo wymyslam sobie jakieś dodatki na połowie pizzy. Podejście do klienta bezczelne . Pochwalić można jedynie dostawców- zawsze uśmiechnięci, na czas .
-
Pawel Bras ★☆☆☆☆
Zamówienie przyjęte przed godziną 19:30, przyjęte i dostawa do godziny 21:00 Zamówienie dojechało po godzinie 21:30 zimne nie nadające się do zjedzenie. Próba kontaktu z restauracja niestety się nie udała nikt nie odbierał telefonu. Koszt zamówienia 162zl Zamówienie do miejscowości Dys
-
Koxuu ★★★★★
Bardzo polecam każdemu to miejsce, zarówno tym, którzy chcą spróbować dobrego jedzenia, jak i tym, którzy po prostu chcą coś przegryźć i napić się piwa :) . Pizza jest bardzo dobra, zawsze przyjeżdża gorąca, burgery również są pyszne i bardzo sycące. Można zauważyć, że pracownicy to bardzo młoda kadra, która ciągle się uczy, jednak warto docenić ich zapał i chęci wypadania profesjonalnie ;) . Zawsze można liczyć na obsłużenie w miły i przyjacielski sposób.
-
- ̗̀ Kitty ̖́- ★★★☆☆
Jednak zmieniam opinie. Jedzenie spoko, ale jak proszę o jalapeno to dają mi chili.. i to tak już kilka razy. Po drugie w lokalu jeden z pracowników pił piwo, a atmosfera do klienta średnia jak podstawówka. Kelnerka dawała znać oczami dziewczynie obsługującej kasę że klient jest zamiast samej pracować.
-
Kinga Dzięcioł ★★★★★
Najlepsza pizza jaką jadłam. Na 5 gwiazdek daję 10! Bardzo sympatyczna obsługa. Odwiedzę na pewno jeszcze nie raz i to z największą przyjemnością.
-
Justyna O ★★★★★
Jak zawsze niezawodnie, wiedząc że mam czas na odbiór własny zamówiłam pizzę telefonicznie i kiedy dojechał po odbiór zamówienia pizzę właśnie wychodziły z pieca. Profesjonalnie, miło i sympatycznie - pizza bardzo smaczna i „syta” mimo braku dodatkowych składników. Naprawdę godna polecenia pizzeria w naszej okolicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Soprano pizza Niemce?
Soprano pizza Niemce znajduje się przy Głęboka 1, 21-025 Niemce, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Soprano pizza Niemce?
Można skontaktować się z Soprano pizza Niemce pod numerem +48 608 172 532
Jak można dotrzeć do Soprano pizza Niemce?
Do Soprano pizza Niemce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku