Przegląd katalogu
- 291 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 291 wyników
Przeglądaj pizza i sushi w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 291 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 227,420 opinii i ocen.
“Witam serdecznie. Pragnę pospiesznie podzielić się wrażeniami ( tymi dotyczącymi kulinariów), z odbytej w restauracji „Szkatuła”uroczystości DEN w gronie 30 wspaniałych gości. Uroczysta kolacja zachwyciła smakiem, estetyką podania i bardzo miłą obsługą. Zupa borowikowa z łazankami wspaniała - prawdziwie borowikowa, ryba zapiekana na szpinaku z serem z dodatkiem parujących ziemniaczków i surówką z kiszonej kapusty rewelacja - zawsze poproszę o jeszcze, deser fantazyjnie podany…. Wszystko na czas, świeżutkie i gorące. Dziękuję osobiście oraz w imieniu gości. Życzę wielu powodzenia i rozkwitu działalności. Z serca pozdrawiam szefostwo kuchni . Kłaniam się za trud pracy i jeszcze raz dziękuję, polecam, polecam, polecam. Na pewno będziemy jeszcze gośćmi .❤️. Urszula Michalewska”
“Dziś zamówiłam hamburgera „Chłopski” w zestawie z frytkami - był pyszny, porcja była duża i bardzo się najadłam. Cieszę się, że pizzeria 77 dodała nową opcję z hamburgerami i mam nadzieję, że zostaną na długo, ponieważ jest to super alternatywa zamiast tradycyjnej pizzy. Obsługa była mila. Bardzo polecam hamburgera Chłopskiego z tego lokalu ❤️.”
“Bardzo dobra pizza, ciekawy wystrój lokalu, miła obsługa. Niestety lokal nie posiada parkingu.”
“Placki ziemniaczane z łososiem i śmietaną. Pyszne! Łosoś usmażony wspólnie z plackami. Ciekawy i smaczny pomysł. Porcje trochę małe, mógłby być jeden placek więcej i wtedy szczęście byłoby w pełni! :) Wizyta nr 2: Sałatka z jajkiem i łososiem, cudo! Paluchy, też pyszne. Całość bardzo dobrze skomponowana, niebo dla moich kubków smakowych. Niestety, burger zamówiony przez moją żonę, nie utrzymał poziomu łososia. Wołowina za długo była smażona i do burgera trafiła wysuszona. Mała ilość sosu pogorszyła sprawę. Burger z plackiem ziemniaczanym, podany z frytkami i sałatką prezentował się ładnie. Smakował gorzej. To miejsce ma swoje plusy, ma tez pewne minusy. Na plus, niezaprzeczalnie przepyszna sałatka z łososiem. Na minus, plackoburger z menu, który tak naprawdę z plackiem nie ma wiele wspólnego, bo trzeba dokupić go oddzielnie. I jest jeszcze jeden minus, brak wentylacji na sali dla gości. Zapachy z kuchni rozchodzą się po całym pomieszczeniu, osiadają na ubraniach i zostają z klientami na długo. Dłużej niż by chcieli. Podsumowując, lokal trafił w moj gust, a ja trafiłem na bardzo dobre potrawy. Osoby mi towarzyszące, już niekoniecznie.”
“Większa od Biedronek w mojej miejscowości, co sprawia, se zakupy robi się w niej całkiem "przyjemnie". Ceny takie jak w innych biedronkach (co wg mnie może być sprzeczne z sugestią konkurencji). Jak kiedyś będę w okolicy to na pewno wpadnę. Polecam ten sklep”
“Szeroki asortyment i szybka obsługa. Dobrze ze są kasy samoobsługowe. Zgodnie ze standardami sieci. Niestety dziś się zawiodłem. Promocja na cole. Przy kasie brak. Pani sprawdza na półce- Oj promocja do wczoraj ale nikt nie zdjął kartki z info....”
“Naprawde super pizza mile jestem zaskoczony bo od okolo roku restauracja poprawila sie do nie poznania pizze na innym poziomie , schabowy i rosól prepyszny do tego ogródek piwny bardzo klimatyczny nie jedno popoludnie spedzone z żoną i gronem znajomych zawsze wspominamy fantastycznie bardzo polecam i pozdrawiam ;) p.s obsluga przemiła nigdy się niezraziłem panie miłe uśmiechnietę pozdrawiam :)”
“Pizza pyszna. Obsługa pomocna. Klimat, jak to między blokami, ale jest przytulnie. Fajna jest taka promocja, gdzie można kupić dwie pizze w dobrej cenie. Ceny umiarkowane.”
“Pizza przyjechała ciepła, Pan który dowiózł pizze był bardzo miły, składniki bez zastanowienia były świeże, sosy dobre (w czosnkowym jest sporo czosnku [urodziłem sie między Odrą i Wisłą więc pizze jem z sosem]) same pizze smaczne. Zadowolenie na 100%”
“tak zwana idealna pizza na dzień po weekendowym imprezowaniu, jeżeli ktoś nie ma wielkich oczekiwań i lubi typowa polska tłusta pizzę to jest idealna!!”
“Jadłem już kolejny raz pizzę z tego lokalu no i... Polecam miłośnikom dobrej pizzy !”
“zamawiam od dłuższego czasu i jestem mega zadowolony z jakości tej pizzy, bardzo polecam”
“Byliśmy 2 razy, raz jedliśmy na miejscu i raz na wynos. Zamawialiśmy krewetki po wietnamsku. Powiem szczerze że jak dla mnie rewelacja. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to bardzo słaby wystrój wnętrza a właściwie chyba nawet jego brak. Zamówienie złożymy jeszcze nie raz, polecam”
“Mały sklepik ale w wyposażeniem nadrabia, szybka i uśmiechnięta obsługa”
“Biedronka ktora znam i lubie. Moze i ciasno jest w alejkach ale co z tego? Pracownicy bardzo sympatyczni. A dziś jeden pan którego zapytalam o ciastka poszedl i znalazl je dla mnie bez problemu na magazynie. Nie zbyl mnie slowami "przykro mi, w takim razie nie ma skoro ich nie widac na półce. " tylko był pomocny. Bardzo mnie to ucieszylo.”
“Pyszna, gorąca pizza z dobrej jakości składników. Jeśli jedziesz do/z Chełma, warto zjechać z trasy te 4km, żeby spróbować osobiście!”
“Odwiedziłem dzisiaj ten lokal i byłem mile zaskoczony. Placki pyszne i sycące, ceny niewygórowane, miła atmosfera w środku oraz przede wszystkim dobre wrażenie zrobiła na nas kelnerka Magda, która profesjonalnie nas obsłużyła oraz opowiedziała o daniach i doradziła w wyborze. Polecam!”
“Stokrotka jak każda inna, ale lubię tą sieć z uwagi na brak tłoku i możliwość zrobienia spokojnych zakupów.”
“Pizza Latino z Dali, jeżeli chodzi o dobór składników i ich jakość wypada bardzo dobrze. Jest ich sporo, ale nie na tyle, że pod nimi ciasto się załamuje, co jest na plus. Ciasto średniej grubości, nie jest glutem i nie jest spalone, jednakże zdarzyło się pare razy, że było lekko przesolone. Dodatkowe sosy, sporej objętości, czosnkowy dobry, wyczuwalny czosnek lekko piekący w język. Dowóz ekspresowy, często się zdarza, że dostawa jest o wiele szybciej, niż deklarowany czas dostawy. Serdecznie polecam, jedna z lepszych pizzerii na Dziesiątej.”
“Niestety zgodnie z wcześniejszą informacją dostawca nie miał wydać reszty. Pizza przyjechała zimna oraz ilość składników na niej to jest jakaś pomyłka . Ciasto niestety było tak miękkie i ciągliwe jak guma orbit . Kiedyś było lepiej lecz dziś wiem że już nigdy więcej tutaj nie zamówię . Zawiodłem się PS: po rozmowie z szefem zmieniam na 5 gwiazdek ponieważ zaproponował mi pizze gratis oraz przeprosił. I wiadomo jak to bywa w Sylwestra po prostu może mieli ruch ? Nie wiem :) Wiem że Szef jest bardzo spoko i podchodzi do klienta profesjonalnie . Pewnie skorzystam kiedyś z promocji .Życzę aby co nie co poprawić bo kiedyś to było to pamiętam :) Jak pizza to była tylko wytwórnia na Jutrzenki ^^”
“Znam ten lokal od dawna I próbowałam naprawdę wiele pozycji z menu.Pizza jak zawsze pyszna,burgery tak samo a placki Palce lizać. I bez względu czy zamówienie było na dowóz czy na miejscu w lokalu jakość jak zawsze perfekcyjna a to rzadkość wśród lokali ktore istnieją od wielu lat by trzymać cały czas taki sam Wysoki poziom!! Polecam Serdecznie!!”
“Zapragnąłem spróbować tego niekonwencjonalnego fast fooda gdzie serwowane są dania rybne, podczas wizyty okazało się, że jest dostęp do aplikacji mobilnej w której można uzywać kuponów, a następnie tylko zapłacić, zamówione zostało danie obiadowe z rybą z mintaja, wrap serowy oraz cynamonka. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia było to zaledwie 6 minut, więc na plus. Danie obiadowe: surówka z kiszonej kapusty nie była dobra i wiele do życzenia zostawia fakt jej świeżości, frytki były naprawdę okey, frytki typowe, które są serwowane z reguły do zestawów w burgerowni, frytki okruszone w lekkiej panierce, chrupkie oraz smaczne (to właśnie najlepszy aspekt całości zamówienia), sama ryba też nie była zła, w daniach rybnych wiele zależy od świeżości samej ryby, tutaj w stosunku co do ceny była zadowalająca, czy taki sam rezultat uzyskalibyśmy w domu? Zostawiam to i przemilczę - ogólnie, nie jest źle. Jeśli chodzi o zamówioną tortillę serową to samo ciasto z tortilli to ciasto to typowy gniot mączny, tortilla przytłaczała wszystkie składniki, nie było to nic przyjemnego. Jeśli chodzi o cynamokę, nic szczególnego, nic trasznego. Ogólnie na przyszłość jeśli miałbym wybór zamówić tutaj lub zamówić o konkurencji, raczej poszedłbym w tą drugą stronę, jednakże w sytuacji, gdzie byłbym w Sopocie i miałbym zapłacić za rybę 100zł, to pewnie, że wybrałbym NF, tyle nie zniechęcam, ani nie polecam może być 5/10.Pozdrawiam”
“Bardzo dobre domowe jedzenie . Pierogi jak u babci. Rosół z robionym makaronem, kotlet na pół talerza .”
“Myślę że ta biedronka jest lepsza pod względem paczek na urodziny zawsze tam są jakieś fajne zestawy dla dzieciaków i dla starszych. Pozdrawiam.”
“Jak masz kartę Biedronki to naprawde tanio. Polecam.”
“Lokal bardzo przyjemny, obsługa na wysokim poziomie, a pizza niczym niebo w przysłowiowej gębie. Chętnie przyjdę drugi raz ♥️”
“Pani właścicielka w sama wigilie dowiozła pyszne jedzenie do mojej mamy która leżała w szpitalu z dala od domu. Przemiła i cudowna osoba! Bardzo dziękuje :) Ps. Mamie wszystko bardzo smakowało :)”
“Ostatnia impreza firmowa super. Blisko z pracy do lokalu i dobre jedzenie. Polecam wszystkim. Pozdrawiam właścicielkę.”