Przegląd katalogu
- 610 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 610 wyników
Przeglądaj pedicure w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 610 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 17,354 opinii i ocen.
“Salon jest piękny, a stylistka Martyna jest bardzo sympatyczna i wykonała mój manicure bardzo starannie ☺️ Do tego zrobiła mi przepiękne zdobienia z kryształków. Na pewno tam wrócę!”
“Goraco polecam ! Profesjonalnie wykonany manicure , dokładny i wytrzymuje długie tygodnie. W moim przypadku dodatkowo Pani Arleta czyni cuda malujac wzorki , jakie tylko mi sie zamarza. Jest pod tym wzgledem artystka!”
“Salon kosmetologiczny jest niezwykle profesjonalny, a przy tym panuje w nim wspaniała atmosfera. Zarówno Pani Natalia, jak i Pani Paulina są wyjątkowo ciepłe i doskonale rozumieją potrzeby klienta. Wizyta u nich to gwarancja najwyższej jakości usług w miłej, relaksującej atmosferze.”
“Super przytulny salonik. Przemiła obsługa i wszystko na wysokim poziomie. Manicure hybrydowy wykonany pięknie ♥️”
“Bardzo polecam, salon bardzo ładny, a manicure wykonany starannie i z dbałością o szczegóły. Bardzo fajna atmosfera. Bardzo polecam panią Marinę :)”
“Hybryda wykonana perfekcyjnie. Bardzo ładnie opracowywane paznokcie i skórki, relaksacyjny masaż dłoni…już kilka razy byłam i nie zawiodłam się. Atmosfera na 6, zawsze oglądam jakiś film przy kawie czy herbacie, czas upływa bardzo szybko.”
“Chodzę do Olgi tylko na przedłużanie rzęs i jestem bardzo zadowolona! Efekt zawsze wygląda pięknie, naturalnie, a rzęsy trzymają się naprawdę długo. Olga pracuje bardzo dokładnie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka sprawdzonej stylistki rzęs!”
“Serdecznie polecam Pani Oksanę, która świetnie wykonuje manicure i przedłużenie. Pani zawsze podpowie i doradzi.❤️”
“Bardzo profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Pedicure wykonany idealnie, a opcja z masażem to strzał w dziesiątke, wspaniały relaks. Polecam też bardzo zabiegi na twarz, super efekty, a przy tym bardzo przyjemne doświadczenie. Miejsce godne polecenia!”
“Udalam sie do Pani Veroniki z paznokciami w oplaknym stanie a jak zawsze wyszlam pod pelnym wrazeniem umiejetnosci Pani Veroniki. Nigdy mnie nie zawiodla i za kazdym razem robi to tak samo swietnie jak poprzednio! Zdecydowanie bardzo polecam wszystkim Pania Veronike jest specjalistka w tej dziedzinie!❤️✨”
“Cudowne miejsce z cudowna atmosfera! Nie dość, że piękne wnętrza, nie dość że pyszna kawa w ślicznych filiżankach to jeszcze przemiła obsługa zawsze pomocna we wszelkich wątpliwościach. Do tego dogodny duży parking i bezproblemowy dojazd. Trafiłam przypadkiem. Zostałam! Polecam ❤️”
“Bardzo fajne miejsce, profesjonalna obsługa, miła atmosfera , szybko i dobrze zrobione paznokcie. Zawsze wychodzę zadowolona. Polecam !!!”
“Polecam wszystkim.Jak chcecie doświadczyć na swojej głowie wielką i przyjemną przygodę ze swoimi włoskami wybieżcie sie do Andzeli. Nie tylko dobrze i profesjonalnie obejdzie się z Waszymi włoskami ale i poprawi wam humor na parę dni.Cudowna obsługa. Dałbym wiecej gwiazdek ale w aplikacji przewidziano 5.”
“Świetnie zrobione i przedłużone paznokcie, Pani która mi je dzisiaj robiła zrobiła bezbłędnie i bez żadnych poprawek, wszystko wychodziło jej perfekcyjnie za pierwszym razem :) Dostałam wodę, było bardzo miło, a cenowo też jest świetnie jak za taki serwis. Dużo dostępnych usług i MASA kolorów. Zdecydowanie polecam”
“Profesjonalne usługi,bardzo miła właścicielka.”
“Dziś byłam pierwszy raz w tym salonie i jestem bardzo zadowolona z obsługi, a przede wszystkim z miłej atmosfery.Zabieg na twarz bardzo mi się spodobał jest super!”
“Bardzo polecam!!!! Zawsze wychodzę zadowolona z efektu. Dodatkowo w zakładzie panuje bardzo miła atmosfera, a ceny za usługi są bardzo atrakcyjne. Pozdrawiam! :)”
“Byłam pierwszy raz i jestem bardzo bardzo zadowolona. Obsługa i fachowość na najwyższym poziomie. Pani Karolina, która mnie strzygła to po prostu profesjonalizm we wszystkim co robiła. Gorąco polecam. Naprawdę warto.”
“Jestem bardzo zadowolona. Pani Edyta jest tak dokładna i ma tyle cierpliwości do włosów że byłam zdziwiona. Widać że kocha swoją pracę i robi to z pasją . Bardzo polecam”
“Jak dla mnie gabinet mega profesjonalny, nigdy wcześniej nie byłem u takiego dentysty, super podejście do pacjenta , zabieg usuwania górnej ósemki bezbolesny, dziękuję pani doktor.”
“Super miejsce .Korzystam z Ich usług 20 lat jak dobrze policzyłam.Ewunia i Wojtuś cudowni,przemili ludzie i nie zamieniłabym tego miejsca na żadne inne.”
“Polecam O.K. Beauty Bar. Manicure wykonany starannie, dokładnie i w miłej atmosferze :)”
“Pedicure idealny! Serdecznie polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie miłą atmosferę i profesjonalną obsługę! P. Olga wykonuje świetna pracę, paznokcie są dopracowane, skórki powycinane, wszelkie problemy na stopach zlikwidowane. Polecam z całego serducha!”
“Bardzo miłe, sympatyczne i kompetentne panie. Zabiegi na twarz poprzedzone analizą skóry i dobraniem odpowiednich kosmetyków. Laminacja brwi naturalnie i delikatnie wykonana zgodnie z życzeniem, laminacja rzęs profesjonalna, dokładnie i delikatnie dla oczu w soczewkach kontaktowych.”
“To miejsce w końcu spełnia moje wygórowane oczekiwania. Zacznę od Pani Asi, która robi przepiękne paznokcie. Zawsze dopracowane w najmniejszym detalu, wręcz idealne. Bez zbędnej przesady, z wyczuciem smaku- tak jak lubię. Pani Ilona właścicielka, niezwykle miła, z profesjonalnym podejściem i ogromną wiedzą zajmuje się moimi włosami. Kolor zawsze w punkt, pielęgnacja idealnie dobrana do struktury moich włosów. Pani Ilonko dziękuję. W końcu ktoś potrafił doprowadzić moje zniszczone rozjaśnieniem włosy do zdrowego wyglądu. No i Pani Paulinka która zawsze robi mi idealne brwi i dba o to by wizyty w salonie przebiegały w miłej atmosferze. Poziom usług naprawdę top of the top. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać każdemu. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Lauris.”
“Bodajże, najszybsze strzyżenie końcówek w moim życiu (zajęło to 15 minut dosłownie). Ładny salon i Pani jest bardzo miła. Polecam od całego serca!!☺☺”
“Bardzo polecam! Od jakiegoś czasu chodzę do Pani Agnieszki, manicure zawsze wykonane z dokładnością. Wszystko dobrze się trzyma, nie mam do czego się przyczepić. Najważniejsze dla mnie to że wszystko jest jednorazowe i sterylne. Pani wszystko przy nas wyrzuca lub można zabrać do domu. W tym miejscu czuje się bezpiecznie! Polecam serdecznie.”
“Już na początku zaufałam Ani. Pierwszy raz przyszłam do salonu GlambyAnn na regulację brwi oraz hennę. To właśnie ten zabieg utwierdził mnie w przekonaniu, że będę tu stałą klientką ❤️ Na kolejne wizyty przyszłam z prośbą o naprawę mojej cery. Miałam blizny, których wstydziłam się. To dzięki Ani nie mam dziś problemu z tym by wyjść z domu bez pomalowanej twarzy ❤️ Dziś Ania pomaga mi w redukcji wagi. Do diety oraz ćwiczeń dołączyłam zabiegi na redukcję tłuszczu oraz ujędrnianie danych partii ciała. Jestem niesamowicie zadowolona z pomocy jaką uzyskałam od Ani ❤️ Ma ogromny potencjał oraz talent ❤️ Z całego serca polecam salon GlambyAnn ❤️”
“Polecam Panią fryzjerke , uprzejma i dba o klientke. Robiłam tam laminowanie wlosow już dwa razy efekt super!”
Studio Piękności "AGNES" Agnieszka Ostańska to miejsce pielęgnacji urody z naciskiem na komfort i estetykę. Zespół wykonuje strzyżenie, koloryzacja, stylizacja, manicure i pedicure, zabiegi pielęgnacy...