Przegląd katalogu
- 1,137 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 1137 wyników
Przeglądaj miejsce dla dzieci w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,137 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 276,941 opinii i ocen.
“Dobry sklep, można znaleźć fajne rzeczy, w tym nowe”
“Super sklep, a pani która doradzała wybór butów najmilsza na świecie”
“Bardzo polecam sklep Fitanu. Jestem zadowolony z zakupów w nim. Bardzo miła i pomocna obsługa która umie doradzić a nie wcisnąć tylko żeby sprzedać jak w niektórych sieciowkach. Wszystko bardzo starannie poukładane i jest tam naprawdę czysto aż nie wierzyłem w to po doświadczeniach z innych sklepów. Teraz to mój sklep nr 1”
“szybka obsługa, bardzo mili ludzie, polecam każdemu komu wpadnie coś w oko!”
“Jestem zachwycona profesjonalną i życzliwą obsługą! Duży wybór jakościowych butów, a Panie sprawiły, że chętnie tu wrócę. Dziękuję! ☺️”
“Polecam z całego serca! Buty u Pana Andrzeja zamawiam od lat. Uratował mi studniówkę, ślub i wiele innych okazji ponieważ nigdzie indziej nie mogłam dostać obcasów w rozmiarze 33. Buty są niesamowicie wygodne, idealnie dopasowane do nogi (wystarczy, że Pan Andrzej spojrzy na stopę i wie jak but ma być wyprofilowany) czas realizacji szybki, jakość.. Rewelacyjna i naprawdę niskie ceny jak na taką usługę. Widać, że jest to człowiek, który zna się na swojej pracy i robi to od lat. Być może przy pierwszym wejściu do sklepu nastawienie Pana Andrzeja może zniechęci, jest to po prostu człowiek konkretny i rzeczowy. W dzisiejszych czasach przyzwyczailiśmy się, że w sklepach obok nas się skacze i zabiega o nasze zainteresowanie.. Tego tam faktycznie nie znajdziecie, jest to firma z tradycjami, gdzie właściciel jest świadomy jakości swojej pracy. Ja polecam wszystkim, zawsze tam wracam i zawsze wychodzę niesamowicie zadowolona z efektu.”
“Fajna szkoła i nawet spoko nauczyciele, szczególnie pan od informatyki. Dzięki niemu wiem jak robić obliczenia w excelu. Dzięki tym umiejętnościom nie trafię do miernego technikum, jak by to powiedział pan od matematyki, tylko do Cambridge. No dzięki.”
“Żłobek posiada 3 grupy ( zależne od wieku dzieci). Każda grupa ma swoją sale. Żłobek dysponuje swoją kuchnia, gdzie przygotowywane są posiłki ( śniadanie, obiad i podwieczorek). Ciocie w żłobku są miłe, wykwalifikowane, chętne do pomocy, prowadzą kreatywne zajęcia angażujące różne zmysły.”
“Serdecznie polecam tą szkołę każdemu ze względu na aktywna dyrekcję która sama prowadzi zajęcia EDB jak i na innych przemiłych nauczycieli, którzy dobrze dogadują się nawet z trójkowym uczniami”
“Korzystam w tym miejscu z opieki ortopedycznej. Jestem o wiele bardziej zadowolona niż z innych, nie przyszpitalnych przychodni. Ortopedzi i jeden chirurg są rzeczywiście zainteresowani moją złamaną ręką, w przeciwieństwie do lekarzy w zwykłych przychodniach, gdzie lekarz głównie zajmuje się wpisywaniem w komputer danych i na pytania pacjenta łaskawie odpowiada - dobrze i nic więcej.... W poliklinice lekarz prowadzi dialog, wyjaśnia, jeśli trzeba kieruje na badania diagnostyczne i na tej podstawie ustala dalsze leczenie. Kiedy trzeba było założyć ortezę, to pani przyniosła różne rozmiary do gabinetu, że nawet nie musiałam sama szukać sklepu. Często też sami lekarze rejestrują na następną wizytę, potem rejestracja zawiadamia sms-em, o dacie wizyty. Odpada wiele stresu związanego nie tylko ze zdrowiem, ale i sprawami formalnymi. Nie mogę tego powiedzieć o działaniu innych placówek. Jedyny minus, to ten, że dość długo się czeka, tzn około 2 godziny. Jednak kiedy zostajemy przyjęci, to zaczyna się rzeczywiste leczenie. Do innej przychodni w centrum zostałam przyjęta szybko, ale co z tego, skoro nie było rezultatów. Skuszona brakiem kolejki, skorzystałam przez 3 miesiące z "opieki" tamtejszego lekarza i nic to nie dało. Gdybym od razu poszła do polikliniki, pewnie ręka byłaby już zdrowa. Więc te długie kolejki o czymś świadczą. Również izba przyjęć działa sprawnie. Czeka się, ale w międzyczasie są badania, lekarz wychodzi do czekającego pacjenta, mówi o jego stanie, czy innych wynikłych sprawach, więc czekanie nie jest uciążliwe. Ma się wrażenie, że lekarz pamięta o pacjentach. Życzę powodzenia lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom polikliniki”
“Aktualnie Paczkomat podaję dobry adres. A sam Paczkomat jest przy asfaltowej drodze. Brak błota.”