Opinie

  1. Sylwia Elert ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak prywatnie ale na dyżurze na Hipotecznej Pani na żywca borowała zęba mężowi gdzie ten wił się z bólu, podejście stomatologa z długim stażem na fundusz znieczulenia nie ma a prywatnie jest, zamiast pomóc to bardziej zaszkodziła, odmówiła przepisania antybiotyku, jeszcze większy ból zęba u męża nawet bardzo silny lek przeciwbólowy nie pomaga.

  2. Agata Karenkowska ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłam, chciałam umówić się na wizyte Pani doktor nie odpowiadając nawet dzień dobry stwierdziła, że nikogo z zewnątrz nie przyjmuje. Po czytaniu opinii i pozytywnym nastawieniu jestem w wielkim szoku co do podejścia do nowego klienta.

  3. Michał Kozak ★★★★★

    Po kilku latach od ostatniej wizyty u dentysty postanowiłem w końcu znów sprawdzić stan mojego uzębienia. Poszukałem trochę w internecie za dobrym dentystą i ostateczny wybór padł na Panią Alicje. Jestem bardzo zadowolony z jej usług gdyż każda wizyta przebywała w miłej atmosferze, szybko, profesjonalnie i bezboleśnie. Polecam jak najbardziej gabinet Pani Alicji ponieważ jako jej pacjent mogę potwierdzić jej umiejętności.

  1. Mgaak ★★☆☆☆

    U pani Alicji byłem 3 razy. Za pierwszym razem świetnie, poleciłem ją znajomym i dziewczynie. Moją dziewczynę na wizycie kilka razy pytała czy jest pierwszy raz. To było już dla mnie dziwne. Przyszedłem do niej 2 raz po kilku miesiącach ponieważ wypadła mi plomba z dzieciństwa. Pani Alicja zrobiła mi... innego zęba ! Mimo że dziurka w zębie o który mi chodziło była na tyle duża że wchodziło mi tam sporo jedzenia. Kiedy poszedłem to poprawić zrobiła tylko tą stronę zęba po której była dziurka a po drugiej został mi (pewnie spowodowane wypadnięciem plomby) uskok i rowek. Musiałem to dokończyć u innego już dentysty. Może i ceny konkurencyjne i obsługa za 1 razem świetna ale potem, płacić 2 razy... Nie polecam.

  2. Beata Koc ★★★★★

    Pani doktor naprawiła mi zęba, z którym w innym gabinecie sobie nie poradzili zostawiając mnie z ogromnym bólem i jak się okazało poważnymi niedopatrzeniami. Nigdy więcej niedoświadczonych dentystów! Dlatego wszystkim polecam Panią doktor Alicję Siejka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentysta Lublin Alicja Siejka?

Dentysta Lublin Alicja Siejka znajduje się przy Bernardyńska 14, 20-001 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentysta Lublin Alicja Siejka?

Można skontaktować się z Dentysta Lublin Alicja Siejka pod numerem +48 514 910 881

Jak można dotrzeć do Dentysta Lublin Alicja Siejka?

Do Dentysta Lublin Alicja Siejka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements