Przegląd katalogu
- 43 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 43 wyników
Przeglądaj kościół w Lublinie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 43 wyników w Lublinie, Lubelskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 27,219 opinii i ocen.
“Wspaniała parafia. Kapłani z prawdziwego powołania.”
“Polecam to miejsce a śpiew pani organistki jest przepiękny”
“Super miejsce na odpoczynek po zwiedzaniu, dużo ławek, plac zabaw, fontanny, które są wieczorem podświetlane. Dookoła restauracje, sklepy.”
“Ślub to piękny moment w życiu każdego, dorosłego człowieka. W tym kościele, Ten moment, na pewno warty jest zapamiętania”
“Kościół do którego chce się chodzić. Sympatyczni kapłani i siostry. Plus za brak polityki w kościele.”
“Bardzo ciekawy zabytek. Zdecydowanie warto odwiedzić podczas wyprawy po Lublinie. Warto również sprawdzić, w jakich godzinach świątynia jest otwarta aby można było zwiedzić wnętrze.”
“Ksiądz proboszcz jest świetny, a jego kazania są bardzo mądre i na czasie. Fajne jest też to, że śpiewa całą końcową pieśń wraz z wiernymi, a to mało spotykane. Lubię tam chodzić do kościoła.”
“Super kościółek odnawiany w środku nie za duży parking”
“Piękne miejsce. Nietypowy przykład renesansu lubelskiego. Wnętrze z pięknym i zabytkowym ikonostasem oraz bardzo piękne piece ;-). Warto zobaczyć...polecam”
“250 zł za pranie sukni ślubnej to nie najniższa cena, ale mimo obaw żadne szycie, ozdoby czy koraliki nie zostały naruszone. Nie mówiąc o tym, że odebrana suknia była idealnie czysta. Polecam”
“Kościół Garnizonowy. Wejdź, zobacz, pomódl się i sam oceń.”
“Nie moja parafia, ale lubię tam chodzić. Duży parking. Kościół z cudowną atmosferą. Super księża, z ich kazaniami i spowiedzią. Podczas dawania komunii jeden ksiądz zawsze daje komunię na rękę.”
“Kościół nie jest zabytkowy , raczej odwiedzający nie powinni nastawiać się na zwiedzanie , chociaż jest tu piękny i bardzo ciekawy ogród różańcowy.”
“Niechaj będzie Pochwalony Jezu Chrystus. Takim pozdrowieniem zwracam się do wszystkich wszak o Boży Kościół chodzi ale widzę i słyszę,że to już nie Dom Boży ale zbór protestancki szykują nam nasi czcigodni pasterze. Cichaczem usuwają część Matki Bożej (1sza sobota ) a zapraszają protestanta świeckiego aby ręce na ludzi nakładał i ducha ...? Przywoływał? Pewnie jestem już za stara i źle pojmuję prawdy wiary ale według katechizmu kościoła katolickiego blogoslawić może tylko kapłan. Zapytuję więc proboszcza i kapłanów co od teraz będziecie robić jeżeli Wam lider Wspólnoty Głos Pana Marcin Zieliński lud Boży paść będzie? Od kiedy świecka osoba prowadzi modlitwy o uzdrowienia? Czy w naszej parafii MBR księży już nie ma? Dlaczego sami ludzi nie uczucie prawd wiary że komunia na rękę to grzech śmiertelny. Profanacja ciała Pana Jezusa partykuły opadają na podłogę Szafarze świeccy ściągają no siebie swoje rodziny i parafię przekleństwo. Czytać czytań nie godzi się kobietom... za to wszystko i za wszystkich ludzi będziecie Wy Kapłani odpowiadać. Jesteście z tego zadowoleni? Modlę się za Was o oświecenie prawdziwego Ducha Świętego aby zlał wszelkie łaski i poświęcił rozum. Z Panem Bogiem”
“Kościół piękny bo z wiernymi, ale wystarczy urlop organisty a jakby była garstka ludzi do czynnego uczestniczenia we Mszy Świętej. Mino telebimu w tak pięknej kaplicy polecałbym zakupienie jednakowych śpiewników z numerami przy każdej pieśni plus fizyczne tablice przy ołtarzach z numerami pieśni na dany dzień (nie sam wymyśliłem to a takie rozwiązanie już spotkałem. Bo nie ma nic piękniejszego jak wierni uczestniczący czynnie. W naszych czasach odchodzi się od śpiewania i tańczenia co powinno być moim skromnym zdaniem od przedszkola uczone. Poprzez taniec i śpiew przekazywana jest kultura i obyczaje narodu.”
“Przestronny kościół, bardzo dobre rozlokowanie miejsca (ułożenie po obwodzie) dużo dostępnego miejsca dla rodzin z wózkami, można swobodnie się rozlokować w trakcie mszy świętej.”
“Bardzo ładny kościół, wizualnie top jeśli chodzi o Lublin. Szkoda, że nie jest bliżej centrum.”
“Kościół wierny Jezusowi Chrystusowi gdzie panują biblijne zasady. Dzięki pracy redakcji telewizji Idź Pod Prąd usłyszałem ewangelię o zbawieniu z łaski i podjąłem decyzję o osobistym zaufaniu Jezusowi. W kościele panuje wspaniała rodzinna atmosfera, pełna braterskiej miłości”
“Polecam wszystkim których dzieci mają problemy z nauką i nie tylko. W żadnej szkole moje nie było tak docenione jak w tej. Rewelacyjna kadra oraz podejście do ucznia i rodzica.”
“Byłem na dniach otwartych Uniwersytetu Medycznego w czerwcu 2024, było fajnie, zrobiłem USG na fantomie, zdjęcia w foto budce, dostałem wiele upominków. Dodam, że mam tylko 5 lat.”
“Super obsługa, pomogli przy wyborze roweru (bez naciągania na droższe modele), dopasowanego do mojej budowy i od razu złożyli w cenie. Pani za ladą doradziła też przy wyborze akcesoriów w razie gdybym potrzebował, bez nachalnego namawiania. Do tego zaproponowali darmowy przegląd w miesiąc od zakupu :)”
“Współpraca ze szkołą to czysta przyjemność, profesjonalne podejście do praktyk i szkoleń!”
“Klasa mat-fiz-inf to finezja w najlepszym wydaniu. Grupa mądrych ludzi i dobrych nauczycieli, którzy widzą twoje możliwości i pozwalają się realizować. Do tego mocne wsparcie olimpijczyków. Bardzo solidna sieć kontaktów, każdy robi po tej szkole niesamowite rzeczy. Polecam serdecznie i nie bać się jakiejś presji, bo jej nie ma”
“Nowoczesny i dobrze wyposażony budynek”
“Niby mały sklep w piwnicy ale....ale jak się przekroczy próg sklepu, widać,że można wyjść gotowym na wyprawę a nie wycieczkę. Buty, skarpety spodnie,bluzy ,koszulki, kurtki,czapki, kaski, liny,i setki innych drobnych i większych akcesoriów do podróży. Ceny przystępne. Wybór duży. Minus,że brak parkingu. Ale plus,że to w centrum miasta. Polecane .”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolona. Polecam”
“Plac Po Farze. Miejsce po rozebrany kościele. Idąc w kierunku Bramy Grodzkiej po prawej stronie. Podchodząc do muru mamy widok na część Lublina. Tutaj kończy się trasa podziemna.”
“Naprawdę wysoki poziom hotelu. Pokój bardzo czysty i dobrze wyposażony łóżka bardzo wygodne. Śniadanie wyśmienite i pelne wyboru. Polecam jak najbardziej często będę wracal gdy tylko będę w Lublinie.”