Opinie

  1. Katarzyna K ★★★★★

    To dobra szkoła, nauczyciele pełni pasji.

  2. Aleksandra Rozmus ★☆☆☆☆

    Wyścig szczurów, niekompetentne podejście nauczycieli do uczniów, zamiast uczyć wywyższają się nad innymi, zero wsparcia z ich strony, a uczniowie, aby czegokolwiek się nauczyć muszą wydawać na korepetycje

  3. A ★★★★★

    Ta szkoła góruje nad innymi . Inne są poniżej poziomu morza , ta jest jak mount everest . Powiedziałabym że najlepsza w Polsce , ale rankingi zaniżają jej możliwości . Polecam Wierny Mocarstwu Staszicak

  1. Wybredna Maruderka ★★☆☆☆

    Jak to śpiewały Elektryczne Gitary "Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły Zapaliły papierosy wyciągnęły flaszki Chodnik zapluły ludzi przepędziły Siedzę na ławeczkach i ryczą do siebie... "

  2. Wiktor Zieliński ★★★★★

    Klasa mat-fiz-inf to finezja w najlepszym wydaniu. Grupa mądrych ludzi i dobrych nauczycieli, którzy widzą twoje możliwości i pozwalają się realizować. Do tego mocne wsparcie olimpijczyków. Bardzo solidna sieć kontaktów, każdy robi po tej szkole niesamowite rzeczy. Polecam serdecznie i nie bać się jakiejś presji, bo jej nie ma

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie?

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie znajduje się przy Aleje Racławickie 26, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie?

Można skontaktować się z I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie pod numerem +48 814 411 460

Jak można dotrzeć do I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie?

Do I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements