Dzisiaj odebrałam ojca z kliniki. Nowe warunki lokalowe super !. Piękne i wygodne sale. Miły i opiekuńczy personel. Opieka medyczna na najwyższym poziomie. No tylko ... lekarz dyżurny na którego trafiliśmy pokazał nam że on to wielki Pan a my nędzna miernota (ale zakładam że to byl odosonbiony przypadek)
Zdjęcia
Opinie
-
Bożena Nowicka ★★★★☆
-
B J ★★★★★
Klinika przeniesiona do nowego budynku, personel bardzo uprzejmy, życzliwy i kompetentny, wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie.
-
Artem Dzhyhan ★★★★★
Fajny budynek kliniki i przyjemni lekarzy
-
Mind Terrorta ★★★★★
Czy przechodził tam ktoś videoskopową sympatektomię piersiową w zw. z erytrofobią? Jeśli tak proszę o wrażenie po. Czy wykonana prawidłowo? Czy jest efekt? Pozdrawiam
-
MR MANiEK ★★★★★
Czy przechodził tam ktoś videoskopową sympatektomię piersiową w zw. z erytrofobią? Jeśli tak proszę o wrażenie po. Czy wykonana prawidłowo? Czy jest efekt? Pozdrawiam
-
KRYSTYNA BUCZEK ★★★★★
Podziekowania dla calego zespolu Kliniki ,wspaniala opieka,jeszcze raz dziekuje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii?
Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii znajduje się przy Stanisława Staszica 11, 20-081 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii?
Można skontaktować się z Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii pod numerem +48 815 322 140
Jak można dotrzeć do Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii?
Do Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku