Opinie

  1. Bożena Nowicka ★★★★☆

    Dzisiaj odebrałam ojca z kliniki. Nowe warunki lokalowe super !. Piękne i wygodne sale. Miły i opiekuńczy personel. Opieka medyczna na najwyższym poziomie. No tylko ... lekarz dyżurny na którego trafiliśmy pokazał nam że on to wielki Pan a my nędzna miernota (ale zakładam że to byl odosonbiony przypadek)

  2. B J ★★★★★

    Klinika przeniesiona do nowego budynku, personel bardzo uprzejmy, życzliwy i kompetentny, wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie.

  3. Artem Dzhyhan ★★★★★

    Fajny budynek kliniki i przyjemni lekarzy

  1. Mind Terrorta ★★★★★

    Czy przechodził tam ktoś videoskopową sympatektomię piersiową w zw. z erytrofobią? Jeśli tak proszę o wrażenie po. Czy wykonana prawidłowo? Czy jest efekt? Pozdrawiam

  2. MR MANiEK ★★★★★

    Czy przechodził tam ktoś videoskopową sympatektomię piersiową w zw. z erytrofobią? Jeśli tak proszę o wrażenie po. Czy wykonana prawidłowo? Czy jest efekt? Pozdrawiam

  3. KRYSTYNA BUCZEK ★★★★★

    Podziekowania dla calego zespolu Kliniki ,wspaniala opieka,jeszcze raz dziekuje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii?

Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii znajduje się przy Stanisława Staszica 11, 20-081 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii?

Można skontaktować się z Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii pod numerem +48 815 322 140

Jak można dotrzeć do Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii?

Do Klinika Chirurgii Naczyń I Angiologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements