Przegląd katalogu
- 110 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 110 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 110 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 26,260 opinii i ocen.
“Takich miejsc jest coraz mniej, klimat lat 90. Jest gdzie siąść, tanie piwo i bardzo sympatyczny właściciel - pan Henryk.”
“Przepyszne jedzenie i świetna atmosfera! Wszystko świeże, pięknie podane i z wyczuwalną pasją w każdym daniu. Obsługa bardzo miła i pomocna – od razu czuć, że to miejsce prowadzone z sercem. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka smaku i klimatu w jednym!”
“Jedyny Lidl w Świdniku... Trzymają poziom, wszystko się zgadza z gazetkami. Obsługa pomocną, czego chcieć więcej :-)”
“Bardzo klimatyczne miejsce, dobre jedzenie, szczególnie pizza na maśle czosnkowym z salami pomidorami i pietruszką!”
“Pani Dario dzisiaj byłem i Whisky została mi podane według najlepszej sztuki barmańskie a ja ingerowałem tylko w ilość kostek lodu do drinka . Więc zaprzeczam Pani wypowiedzi w sprawie jakoby przyżądzanie drinka było przyżądzane przez samego klienta .”
“Konkurencyjne ceny. Dobre promocje. Polecam”
“"U Joli" - polecam :), to taki "nasz" sklep, wszystkiego po trochu w rozsądnej cenie, czynne długo, przemiła obsługa :) noi najważniejsze oprócz Harnasiów można tam kupić PIWO RZEMIEŚLNICZE!!!”
“Klimatyczne miejsce, przypomina czasy młodości”
“Prosty skromny bar, ładny ogródek, piwko Perła z kija za 7zł cóż więcej trzeba gdy chcesz napić się piwka Polecam”
“Świetne domowe obiady, chociaż czasem w menu na tydzień jest coś bardziej współczesnego to i tak smakuje. Pracuję w drugiej części Świdnika i zawsze ktoś w firmie jedzie po posiłki dla reszty! Bardzo fajny pomysł z drugim daniem w rozmiarze M lub L.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony, lokalny sklep :) Miła obsługa, zawsze pomocna.”
“Bardzo miła, rodzinna atmosfera. Sama przyjemność :)”
“„To była prawdziwa uczta! Jedzenie nie tylko pięknie podane, ale przede wszystkim świeże, aromatyczne i dopracowane w każdym szczególe. Obsługa serdeczna, uśmiechnięta i zawsze gotowa doradzić. Wnętrze przytulne, a atmosfera sprawia, że chce się tu wracać. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc, w jakich miałem/miałam okazję być – gorąco polecam każdemu!””
“Burgery duże i smaczne, świetna szarpana wołowina, frytki jak to frytki, ale całkiem spora porcja. Polecam Wild stork burger i Salsiccia. Czas oczekiwania w niedzielę ok 18 wyniósł 40 minut z odbiorem własnym.”
“Smaczne pieczywo, miła obsługa. Polecam”
“Jedzenie dobre w żabce bo blisko ale trzeba długo czekać na obsługę”
“Pierwsza myśl po zjedzeniu: 'jakbym wiedziała, że jest taki dobry wzięłabym dużego :)' Zdecydowanie był to najsmaczniejszy kebab jakiego ostatnio miałam okazję jeść, a kilka lokali (głównie w Lublinie) w tym celu odwiedziłam. Lokal jak to lokal, o typowym klimacie kebsona, za to obsługa PRZEMIŁA :) Jedzona była pita z kurczakiem, sos mieszany. Sama pita taka jak lubię. Po części chrupiąca, a po części miekka i nie mam tu na myśli gumiasta tylko taka pyszniutko miekka ;) mięso soczyste, duże kawałki zarówno piersi i udka. Żadnych obeschnietych kawałków. Sosy super, w końcu gęste, które nie tworzą wodnistego bajora na dnie, ktore cieknie po rekach. Może ostry mógłby być ciut bardziej ostry, ale to kwestia gustu. Surówka prosta: Kapusta plus marchewka, ale w idealnej proporcji do mięsa. Całość kompozycji bardzo na plus i co ważne nie ocieka tłuszczem i nie zabija ilością soli, jest w sam raz. Bardzo przyjemne zaskoczenie, po tylu nieudanych próbach zjedzenia dobrego kebsa. Polecam ;)”
“Odwiedziłem to miejsce i na pewno wrócę! Kebab był pyszny – świetne, soczyste mięso, świeże warzywa i tortilla jaką lubię. Widać, że dbają tu o jakość składników. Dodatkowo właściciel to przemiła osoba, która z uśmiechem obsługuje klientów. Polecam każdemu, kto szuka dobrego kebaba!”
“Miła obsługa przy ladzie mięsno-wędlinowej. Pani z akcentem potrafi doradzić mięso i rozweselić klientów.”
“Bardzo dobre jedzenie, obsługa przemiła , aż chce się tam zamawiać jedzenie:-) Jestem zachwycona kultura,kompetencja oraz serdecznością osób tam pracujących.Supwt,dziekuje”
“Polecam ze szczerego serca. Sushi pierwsza klasa. Party set sprawdził się na urodzinach i rozszedł się w kilka sekund.”
“Super barman i świetny klimat! Polecam!”
“zamawiam od dłuższego czasu i jestem mega zadowolony z jakości tej pizzy, bardzo polecam”
“Byliśmy 2 razy, raz jedliśmy na miejscu i raz na wynos. Zamawialiśmy krewetki po wietnamsku. Powiem szczerze że jak dla mnie rewelacja. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to bardzo słaby wystrój wnętrza a właściwie chyba nawet jego brak. Zamówienie złożymy jeszcze nie raz, polecam”
“Polecam tę Żabkę! W sklepie panuje porządek co ułatwia znalezienie potrzebnych produktów, również możemy liczyć na szeroki asortyment. Obsługa, szczególnie pani Wiktoria, jest wyjątkowo miła i pomocna :)”
“Miałam okazję robić zakupy dużych sprzętów w tym sklepie dwa razy i za każdym razem byłam obsługiwana przez Pana Darka, ewidentnie jest Pan fachowcem który wytłumaczył nam każdy szczegół oraz profesjonalnie doradził. Świetna obsługa ❤️”
“Jedyna Biedronka w Świdniku która ma odświeżone wnętrze i dużo lepszy asortyment niż pozostałe.”
“Dzisiaj jadłem kebaba i uważam że bardzo snaczny, mięsko super , sosy extra. Obsługa i szybka o profesjonalna . Nie rozumiem opinii negatywnych. Nie sprzedają byle czego . Naprawdę polecam zdecydowanie . Będę wracał i polecał”
“Miejsce jest specyficzne. Jest to typowa spolszczona pizza (mimo to bardzo dobra), taki "udomowiony" kebab. Można się najeść i nie przepłacać. Jeżeli ktoś poszukuje wykwintnych doznań smakowych to polecam się udać do kuchni szefa Amaro. To nie jest sieciówka która serwuje żarcie ze wzmacniaczami smaku. To jest swojskie żarełkooo”