Opinie

  1. Tomasz Seluk ★★★★☆

    Byliśmy na Sylwestrze 2025. Zaczełko się o 19.00 danie gorące bylo dopiero ok.20-tej. Ostatni mial być barszczy. DJ ogłosił barszczyk, czekalismy ok. 30min i nic, więc pojechalismy do domu. Owoców zabrakło. Poza tym raczej ok. Jedzenie smaczne, muzyka też mogła być. Czysto w łazienkach.

  2. Henryk Kolodziej ★★☆☆☆

    Odwiedziliśmy po raz kolejny restaurację jako zorganizowany Bal Sylwestrowy. Ale w tym roku Sylwester 2025/2026 zaskoczył nas w dużym stopniu. Dj puszczał muzykę bardzo chaotycznie... Kawałki przy których ludzie się bawili przerywał już po jednej zwrotce (udawał że miksuje). To było straszne. Dania główne były smaczne i tu nie można nic ująć. Pozostałość bardzo skromnie, tanim kosztem, brakowało zimnej płyty, przekąsek brakowało na stole już po 22giej. Przekąski bardzo ubogie i słabe jakościowo i smakowo. Nawet na alkoholu w tym roku przyoszczędzili. Licząc dojazd z Lublina i koszt zabawy przepłacone! Po wcześniejszych doświadczeniach jesteśmy bardzo zawiedzeni, nie wiemy czy jeszcze wrócimy...

  3. Galaktyczny ★★☆☆☆

    Witam zamówiłem dziś placki z serem ( sera brak ) polane za to sosem ketpchup i czosnek gdzie nie ma zawartej takiej informacji , sałatka przyszła również miał być ser grillowany był smażony ( chyba po oleju po rybie ) sos miał być orientalny a smak zwykłego sosu sojowego. , w sałatce miał być mix sałat , jedynie 2 listki i sama marchewka , zawidolem się bardzo bo burgery macie pyszne

  1. Wojtaszko ★☆☆☆☆

    Chciałem tutaj zrobić chrzciny ale niestety właścicielka mnie olała. Na początku poprosiłem Panią z obsługi o możliwość ustalenia szczegółów. Zaznaczam że rozmawiałem z właścicielką przez telefon i miałem dostać komplet informacji na maila. Nie dostałem. Na miejscu czekałem ok 30 min. Zero zainteresowania. Nie wiem co więcej mam dodać. Zjadłem cheeseburgera który był bardzo dobry i wyszedłem. Są w Świdniku inne miejsca w których nie olewa się Klienta. Ja nie polecam. Edit. Wierutne kłamstwo. Nie było żadnego maila. Można było się do mnie odezwać skoro pani wiedziała że czekam. No ale to świadczy o tym miejscu. Nie polecam.

  2. Ola Galazdra ★★★★★

    Bardzo polecam ten lokal. Organizowaliśmy w nim chrzciny naszego dziecka. Jedzenie bardzo dobre, wybór menu dosyć szeroki. Stoły ozdobione bardzo ładnie, klimatycznie. Kontakt z właścicielką bądź osobami odpowiedzialnymi łatwy i przyjemny..w tlrazie problemów, zapytań, zmian zawsze można zadzwonić i się dogadać. Na stołach zawsze czysto, wszytsko sprzątane/wymieniane na bieżąco. Jesteśmy bardzo zadowoleni ❣️

  3. Agnieszka Tomczyk-Nazarczuk ★★★★★

    Cudowny lokal! Obsługa na wysokim poziomie, a jedzenie bardzo smaczne ! I to w takich porcjach, że zjeść się wszystkiego nie dało. Kontakt z menadżerem, bez zarzutu. Wspaniałe miejsce na zorganizowanie wesela :) Serdecznie wraz z mężem polecam :)

  1. Amadeusz Winnicki ★★★★★

    Przepyszne jedzenie i świetna atmosfera! Wszystko świeże, pięknie podane i z wyczuwalną pasją w każdym daniu. Obsługa bardzo miła i pomocna – od razu czuć, że to miejsce prowadzone z sercem. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka smaku i klimatu w jednym!

  2. Paweł ★★☆☆☆

    Stolik niestarannie wyczyszczony Ziemniaki zasypane czosnkiem Surówka pływała w majonezie Żeberka z twardym mięsem Kelnerka po 10 min od przyjęcia zamówienia na naleśniki z serem przyszła i powiedziała że nie mają sera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Bankietowe Stylove?

Restauracja Bankietowe Stylove znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 40, 21-047 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Bankietowe Stylove?

Można skontaktować się z Restauracja Bankietowe Stylove pod numerem +48 781 010 383

Jak można dotrzeć do Restauracja Bankietowe Stylove?

Do Restauracja Bankietowe Stylove można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements