Byliśmy na Sylwestrze 2025. Zaczełko się o 19.00 danie gorące bylo dopiero ok.20-tej. Ostatni mial być barszczy. DJ ogłosił barszczyk, czekalismy ok. 30min i nic, więc pojechalismy do domu. Owoców zabrakło. Poza tym raczej ok. Jedzenie smaczne, muzyka też mogła być. Czysto w łazienkach.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Seluk ★★★★☆
-
Henryk Kolodziej ★★☆☆☆
Odwiedziliśmy po raz kolejny restaurację jako zorganizowany Bal Sylwestrowy. Ale w tym roku Sylwester 2025/2026 zaskoczył nas w dużym stopniu. Dj puszczał muzykę bardzo chaotycznie... Kawałki przy których ludzie się bawili przerywał już po jednej zwrotce (udawał że miksuje). To było straszne. Dania główne były smaczne i tu nie można nic ująć. Pozostałość bardzo skromnie, tanim kosztem, brakowało zimnej płyty, przekąsek brakowało na stole już po 22giej. Przekąski bardzo ubogie i słabe jakościowo i smakowo. Nawet na alkoholu w tym roku przyoszczędzili. Licząc dojazd z Lublina i koszt zabawy przepłacone! Po wcześniejszych doświadczeniach jesteśmy bardzo zawiedzeni, nie wiemy czy jeszcze wrócimy...
-
Galaktyczny ★★☆☆☆
Witam zamówiłem dziś placki z serem ( sera brak ) polane za to sosem ketpchup i czosnek gdzie nie ma zawartej takiej informacji , sałatka przyszła również miał być ser grillowany był smażony ( chyba po oleju po rybie ) sos miał być orientalny a smak zwykłego sosu sojowego. , w sałatce miał być mix sałat , jedynie 2 listki i sama marchewka , zawidolem się bardzo bo burgery macie pyszne
-
Wojtaszko ★☆☆☆☆
Chciałem tutaj zrobić chrzciny ale niestety właścicielka mnie olała. Na początku poprosiłem Panią z obsługi o możliwość ustalenia szczegółów. Zaznaczam że rozmawiałem z właścicielką przez telefon i miałem dostać komplet informacji na maila. Nie dostałem. Na miejscu czekałem ok 30 min. Zero zainteresowania. Nie wiem co więcej mam dodać. Zjadłem cheeseburgera który był bardzo dobry i wyszedłem. Są w Świdniku inne miejsca w których nie olewa się Klienta. Ja nie polecam. Edit. Wierutne kłamstwo. Nie było żadnego maila. Można było się do mnie odezwać skoro pani wiedziała że czekam. No ale to świadczy o tym miejscu. Nie polecam.
-
Ola Galazdra ★★★★★
Bardzo polecam ten lokal. Organizowaliśmy w nim chrzciny naszego dziecka. Jedzenie bardzo dobre, wybór menu dosyć szeroki. Stoły ozdobione bardzo ładnie, klimatycznie. Kontakt z właścicielką bądź osobami odpowiedzialnymi łatwy i przyjemny..w tlrazie problemów, zapytań, zmian zawsze można zadzwonić i się dogadać. Na stołach zawsze czysto, wszytsko sprzątane/wymieniane na bieżąco. Jesteśmy bardzo zadowoleni ❣️
-
Agnieszka Tomczyk-Nazarczuk ★★★★★
Cudowny lokal! Obsługa na wysokim poziomie, a jedzenie bardzo smaczne ! I to w takich porcjach, że zjeść się wszystkiego nie dało. Kontakt z menadżerem, bez zarzutu. Wspaniałe miejsce na zorganizowanie wesela :) Serdecznie wraz z mężem polecam :)
-
Amadeusz Winnicki ★★★★★
Przepyszne jedzenie i świetna atmosfera! Wszystko świeże, pięknie podane i z wyczuwalną pasją w każdym daniu. Obsługa bardzo miła i pomocna – od razu czuć, że to miejsce prowadzone z sercem. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka smaku i klimatu w jednym!
-
Paweł ★★☆☆☆
Stolik niestarannie wyczyszczony Ziemniaki zasypane czosnkiem Surówka pływała w majonezie Żeberka z twardym mięsem Kelnerka po 10 min od przyjęcia zamówienia na naleśniki z serem przyszła i powiedziała że nie mają sera.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Bankietowe Stylove?
Restauracja Bankietowe Stylove znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 40, 21-047 Świdnik, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Bankietowe Stylove?
Można skontaktować się z Restauracja Bankietowe Stylove pod numerem +48 781 010 383
Jak można dotrzeć do Restauracja Bankietowe Stylove?
Do Restauracja Bankietowe Stylove można dotrzeć, korzystając z poniższego linku