Przegląd katalogu
- 501 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 501 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 501 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 110,671 opinii i ocen.
“Personel bardzo miły! Kawa z czekoladą przepyszna. Czekolada na gorąco z cynamonem -petarda! Polecam”
“Super miejsce na lampkę wina lub kawè. Klimatycznie zarówno na części ogródkowej jak i wewnątrz.”
“Będąc w Lublinie miałem okazję dwukrotnie skosztować ciasta marchewkowego, pierwsze z marcepanowymi marchewkami - niebanalne w smaku, pyszny krem i grubo starta marchewka , drugi raz w znacznie gorszej wersji z orzechami i owocami u góry. Jeżeli coś robicie dobrze to nie polecam tego zmieniać ! Mam nadzieję że kolejnym razem będąc w Lublinie trafię na pierwszą wersję . Ogólnie kawsko przepyszne i kawiarnia na +”
“Tort weselny od Czekoladowy (śmietanka–mango–marakuja w formie monoporcji) był przepyszny i pięknie podany – zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni smakiem i wyglądem. Monoporcje były świetnym pomysłem, który zastąpił tradycyjny tort. Dodatkowo złote pudełeczka z sześcioma truflami jako gościńce okazały się strzałem w dziesiątkę – eleganckie i przepyszne, wszyscy byli nimi zachwyceni. Polecamy Czekoladowy każdemu, kto szuka wyjątkowych tortów i słodkich upominków na wesele.”
“Świetny klimat, pyszne herbatki i przemiła obsługa ☺️❤️”
“Niepozorny lokal, ale naprawdę pyszna klasyczna pizza - próbowaliśmy z salami oraz drugiej z orzechami włoskimi i obie były świetne - polecam !”
“Najlepsze sushi w Lublinie, jadłem juz w kilku miejscach i tutaj jest bezkonkurencyjne, za każdym razem petarda. Dzisiaj pierwszy raz na wynos i identyczne jak na miejscu. Polecam każdemu. Szkoda tylko, ze nie ma nic na ciepło, ale co do sedna, llepszego sushi w Lublinie nie zjecie.”
“Bogaty wybór pieczywa. Obsługa zawsze TOP brakuje gwiazdek. Polecam.”
“Super miejscówka na rodzinne imprezy. Super zorganizowane urodziny . Miła obsługa. Dzieci mają do dyspozycji całą górę, dorośli dół. Świetnie zorganizowali mi przyjęcie urodzinowe Synka. Polecam serdecznie.”
“Wpadlem przed 23 ponieważ w moim hotelu nie oferowali juz piwka. Na moje szczęście dziewczyna ktora zamykala sklep (19.08) uratowala mnie porterem w pokojowej temperaturze. Polecam z calego serduszka”
“Pyszna kawa, warta niemałej ceny.”
“Wspaniałe miejsce, pyszna kawa, bardzo dobra muzyka i przemiła obsługa. Polecam!”
“Dla wielu osób hot dog to tylko zwykła bułka z parówką - dwa gryzy i po sprawie. Dla mnie jednak to prawdziwa podróż, mała wycieczka po świecie szczęścia i przyjemności, na którą BP zabiera mnie za każdym razem, gdy odwiedzam stację przy ul. Jana Pawła w Lublinie. Chciałbym szczególnie wyróżnić panią Magdalenę oraz panią Sylwię. To one są naszymi przewodniczkami po tej krainie smaków, dzięki nim bułeczka jest idealnie dopieczona, parówka perfekcyjnie dogrzana, a wybór sosów zawsze trafiony. Prawdziwe wirtuozerki hot dogów. A tak już zupełnie poważnie: wracamy tam regularnie, bo zawsze czeka na nas świeże, smaczne jedzenie, higiena i najmilsza obsługa, jaką można sobie wyobrazić!”
“Kawa naprawdę pyszna, a lokal ma super klimat. Idealne, żeby wpaść na szybką przerwę albo posiedzieć dłużej. ☕✨”
“Wyjątkowe miejsce z prawdziwie naukowym klimatem! Idealne na spokojną chwilę z dobrą kawą i z inspirującymi rozmowami. Ogromny plus za życzliwość obsługi – bez problemu odzyskałem zostawioną tu podczas krótkiej wizyty w Lublinie ładowarkę do laptopa, którą przesłano mi na koszt kawiarni. Heca zdecydowanie zasługuje na najwyższe oceny!”
“Fajne miejsce z dobrym śniadaniem i pyszną kawą. Zawsze jest jedna pozycja wegańska w menu - szkoda, że tylko jedna. Obsługa super miła i można wziąć ze sobą psa. Minusem jest mało miejsca w środku. W sezonie letnim kusi, żeby na zewnątrz wystawić więcej stolików, bo zdarza się na stolik czekać godzinę.”
“Bardzo dobra kawiarnia , kawa autorska zawsze smaczna”
“Bardzo fajna kawiarenka z miłą atmosferą i obsługą. Mają opcje mleka roślinnego. Pan Barista przyrządzil mi pyszne bananowe frappe. Dawno tak dobrego nie piłam :)”
“Cudowny, kameralny klimat miejsca, przemiła obsługa, najlepsza kawa ❤️”
“O jeju o jeju! Cieszymy się, że Was odkryliśmy! Jakie to dobre było! Jak miło spędziliśmy u Was czas! Macie bardzo dobrą energię. Ptyś z kremem waniliowym - poezja. Sernik z musem pistacjowym- mmm! Tosty koreańskie - pyszne, świeże, na bogato! Kropka nad i- naprawdę dobra intensywna kawa ❤️ wrócimy tu!!!”
“Super kawiarnia, jedna z najlepszych w jakich byłam. Wszystko pyszne i pięknie podane. Obsługa przesympatyczna i bardzo pomocna, a do tego piękne wnętrze. Serdecznie polecam!”
“very tasty coffee, acceptable prices, cozy places”
“Polecam to miejsce pyszne lody i gofry sam nieraz korzystam i pyszne są naprawdę bardzo mocno polecam”
“Bardzo miła obsługa. Dobrej jakości jedzenie również na gorąco. Naprawdę dobra kawa. I można zjeść coś na słodko albo pełne danie obiadowe. Przekąski też są w dużym wyborze i w świetnych cenach. Najlepsze kawy według mnie to espresso i cafe latte w największym rozmiarze. Pozdrowienia dla całej obsługi. Do zobaczenia w trasie następnym razem.”
“Lody pyszne a porcję naprawde spore ! Miła i młoda obsługa ! Polecam.”
“Pyszna zimowa herbatka a tarta ze śliwkami obłędna ☺️”
“Bardzo przyjemne miejsce. Ładny klimatyczny wystrój, którego głównym motywem jest kazimierski kogut. Fajnie spędziliśmy czas przy słodkich pychotkach.”
“Niezłe jedzenie, obsługa wywołuje numer zamówienia i trzeba sobie odebrać. Byłam mało mobilna i Pani przyniosła mi do stolika, bardzo uprzejma.”
“To , co piszą inni to prawda " najlepsza żabka w mieście " . Jest tak przemiła obsługa, właścicielka zagaduje bardzo miła kobieta . Pracownicy także mili . Jak do żabki to tylko tam .”
“Nie pamiętam, kiedy ostatnio czułam się tak spokojnie, jak w Beitenu. To miejsce ma duszę. Z jednej strony pięknie odrestaurowana synagoga, która porusza, z drugiej kameralny dom gościnny, w którym czujesz się jak w prywatnym azylu. Połączenie kultury, historii i współczesnej wygody udało im się znakomicie. Kawiarnia U Esterki serwuje kawę, której zapach zostaje w pamięci, a Judaica Shop to miejsce, z którego nie da się wyjść z pustymi rękami. Czuję, że w Beitenu można się nie tylko zatrzymać, ale też na chwilę zatrzymać siebie. Dziękuję.”