Przegląd katalogu
- 89 Łączna liczba firm
- 2.2 Średnia ocena
- 52% Z opiniami
- 40% Ze zdjęciami
Znaleziono 89 wyników
Przeglądaj gynecologist w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 89 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 2.2/5 na podstawie 615 opinii i ocen.
“Jestem pacjentką Pana doktora od 8 lat jest bardzo sympatyczny,zaangażowany,wszystko dokładnie tłumaczy.Wizyty przebiegają w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo polecam.”
“Polecam doktora Krzyzanowskiego wielki profesjonalizm i szybka diagnoza”
“Mi ten lekarz prowadził dwie ciążę i jestem bardzo zadowolona i jak leżałam przychodzil i pytał jak tam a gabinet to niewszystko jest dobrym człowiekiem ja już chodzę 14lat i jestem z niego zadowolona moja mama była juz prawie jedna nogą na drugim swiecie miała poważną operację i operacja się udała pięć lat temu teraz miała druga I jest wszystko w porządku teściowa też miała zabieg I też jest ok jestem mu bardzo wdzięczna że się poznał .Niewiem jak można tak oczerniać tak dobrego lekarza”
“Pan Profesor Tarkowski jest najlepszym operatorem w Lublinie a zarazem bardzo sympatycznym człowiekiem. Profesjonalista w każdym calu. Operacja wykonana przez niego bardzo fachowo a opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Jeżeli można komuś polecać ginekologa onkologa to tylko Pana Profesora Tarkowskiego. Polecam z czystym sumieniem. Najlepszy ginekolog onkolog na ginekologii operacyjnej SPSK 1 w Lublinie.”
“Jestem pacjentką z Częstochowy. Pani Doktor jest bardzo empatyczną i rzeczową osobą, dokładne badanie poprzedzone zostało dokładnym komentarzem . Pani Doktor podjęła szybką decyzję o skierowaniu mnie do szpitala klinicznego. Jestem bardzo mile zaskoczona ,że Pani Doktor szybko zadziałała ratując moje zdrowie i życie. Serdecznie dziękuję.”
“Pani Doktor skutecznie dobrała leczenie, dzięki czemu dolegliwości szybko ustąpiły, z czego jestem bardzo zadowolona. Wizyty cechują indywidualne, profesjonalne podejście i miła atmosfera. Gorąco polecam :)”