Przegląd katalogu
- 82 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 82 wyników
Przeglądaj grocery store w Łęcznie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 82 wyników w Łęcznie, Lubelskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,413 opinii i ocen.
“Szeroki asortyment i szybka obsługa. Dobrze ze są kasy samoobsługowe. Zgodnie ze standardami sieci. Niestety dziś się zawiodłem. Promocja na cole. Przy kasie brak. Pani sprawdza na półce- Oj promocja do wczoraj ale nikt nie zdjął kartki z info....”
“Zatankowane do pełna na dalszą drogę. W Łęcznej tylko przejazdem. Kolejki nie było. Miła obsługa.”
“Dzisiaj byłam mile zaskoczona obsługą w Sinsay Łęczna. Pani o jasnych, długich włosach, w warkoczu, była bardzo miła i uczynna, pomogła w poszukiwaniach produktu. Tak trzymać.”
“Ja jestem bardzo zadowolony wszystko ładnie poukładane miła obsługa starają się. Kasa samoobsługowa bardzo fajne rozwiązanie zawsze korzystam nie stoję w kolejce działa bardzo szybko. Śmiało można zainstalować żeby było dwie kasy”
“Pani Beata Rybka,niestety jednorazowe reklamówki tzw.zrywki weszły odpłatnie i to od Górnie...my na to wpływu nie mamy...więc nie każemy tylko to jest nasz obowiązek informowania klienta.jesli klient rezygnuje to nie liczymy. Miłego wieczoru życzę”
“Bardzo miła i fachowa obsługa z dużym doświadczeniem, szeroki wybór asortymentu, czysta i zadbana ekspozycja mebli Polecam”
“Fajnie, dużo rzeczy, obsluga ok i kasy samoobsługowe ktore przyspieszają rozliczenie za zakupy”
“Miły sklep. Szczególnie dział mięsny. Taniej niż w biedronce I możemy kupić nawet jeden!!!! Kawałek schabu A bardzo miłe Panie sprzedające mogą go wystekowac. Tych kawałków może być I 40 na jakieś przyjęcie. Gorąco polecam. Tylko dziś angryberdsow zabraklo”
“PANI Kasjerka ze Śląska super babeczka 10/10 najlepsza obsługa klienta :-)”
“Czysto miło spokojnie obsluga mila pomocna parking pod sklepem i pólki pełne towaru.”
“Żabka jak żabka, byłem przejazdem. Kupiłem kilka rzeczy. Raczej mniejsza Żabka. Było po sporej ulewie, niedziela, więc jak przestało padać zrobił się ruch. Dam ocenę 5, bo było ok.”
“Polecam, sklep bardzo czysty, zawsze świeże produkty! Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta! Nie wiem skąd negatywne opinie- może konkurencja... Zawsze byłam obsłużona na najwyższym poziomie”
“Jestem zaskoczona ilością, jakością towaru. Lepszy niż stokrotki w okolicy. Miła obsługa. Krótkie kolejki. Dużo osób na kasach. Dobre promocje. Wygodny parking. Przy okazji można pójść do jysk, media expert czy ostatnio otworzonego sinsay. Myślę że jak będę zaglądać do Łęcznej-to właśnie tutaj zrobię zakupy.”
“Bardzo fajne miejsce bardzo miła obsługa , brak kolejek duży parking oraz wybór produktów bardzo dobrej jakości które też są w przystępnej cenie . Dojazd bardzo łatwy , możliwość płatności kartą oraz gotówka . Miejsce jak najbardziej podlega mojej pozytywnej ocenie i robienie tutaj zakupów to czysta przyjemność . Dodatkowo polecam osobom które nie są z Lublina imię wiedzą gdzie najlepiej zrobić zakupy aby korzystały z moich opinii które są prawdziwe i bardzo sprawdzone , zachęcam też do kupowania polskich artykułów spożywczych i wspierania Polski i polskiej gospodarki gdyż jest najważniejsza .”
“Bardzo miła obsługa dobre produkty”
“Bardzo serdecznie polecam sklep Neonet w Łęcznej . Bardzo miła obsługa. Sprzedawcy pomocni a co najważniejsze nie ma sie uczucia ,że jest sie zbędnym ( u konkurencji jest się niezuważonym i olanym- przynajmniej ja tak miałam). Kupowałam lodówkę, sprzedawcy doradzili produkt,dostałam również rabat. Polecam serdecznie .”
“Sklep fajny czuje się w tym sklepie jak 25 lat temu fajne produkty gdy jade na basen do wólki rokickiej często zajeżdżam”
“Zastanawiam się, jak to jest: kolejka na stanowisku mięsnym z wędlinami na pół sklepu, wszyscy pracownicy chodzą i nikomu to nie przeszkadza, że obsługuje tylko jedna pani. Ponad 40 minut w kolejce to jest ok czy nie? Zatrudnijcie jeszcze kogoś, no to nie jest normalne!”
“Miejsce dobre na imprezy plenerowe,my tam byliśmy z ekipą na zlocie pojazdów zabytkowych.Polecam, było super ciekawie.”
“Bardzo fajna obsługa, znają dobrze swój fach, polecam”
“Miła obsługa klimat jak w domu...”