Kwiaciarnia Ewa Świdnik - Detaliki Monika Całka
“Kupuję tu kwiaty już od dłuższego czasu i za każdym razem jestem zachwycony. Piękne bukiety, świeże kwiaty i przemiła obsługa. Zdecydowanie moja ulubiona kwiaciarnia!”
Znaleziono 6 wyników
“Kupuję tu kwiaty już od dłuższego czasu i za każdym razem jestem zachwycony. Piękne bukiety, świeże kwiaty i przemiła obsługa. Zdecydowanie moja ulubiona kwiaciarnia!”
“Świetna kwiaciarnia. Świeże kwiaty, bukiety gotowe w bardzo ładnych kompozycjach. Przede wszystkim bardzo miła pani, od ręki zrobiła piękne bukiety.”
“Sympatycznie. Wszystko na miejscu. Fachowa kompleksowa obsługa. Bardzo solidna Firma. Oczywiscie, że mały sklep, ale znajdziesz wszystko do ogrodu. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś wyjatkowego to z dnia na dzień zorganizują i przede wszystkim doradzą. Nie trzeba robić kilometrów by wszystko dostać. Niestety nie jest to centrum wystawowe.:-)”
“Bardzo profesjonalna i mega przyjemna obsługa pani Magdy, która doskonale zna się na tym czym się zajmuje. Polecam z całego serca❤️”
“Super kwiatki, bardzo miła obsługa!”