Opinie

  1. Luc Kuk ★★★★☆

    Mam mieszane uczucia, ponieważ zapowiedziałam w wiadomości fb swoją wizytę. Zgodnie z umową w godzinach popołudniowych mieliśmy zrobić wiązankę z mieszanych kwiatów. Kiedy pojawiłam się w kwiaciarni ok15:30 okazało się, że nie ma możliwości złożenia bukietu, bo większość kwiatów została sprzedana, a te resztki ktore były na sklepie nie pasowały do uroczystości. Gdybym ktoś poinformował mnie o tym, że jest tak mały aaortyment to przyjechałabym dzień wcześniej i zamówiła na kolejny dzień. Niestety na to nie było już czasu i musiałam wziąć to co było ( w sumie do wybory zostało 3 -4 bukiety ) i niestety nie w stylu którego oczekiwałam :(

  2. Dominika Kraczek ★★★★★

    Świetna kwiaciarnia. Świeże kwiaty, bukiety gotowe w bardzo ładnych kompozycjach. Przede wszystkim bardzo miła pani, od ręki zrobiła piękne bukiety.

  3. Magda ★★★★★

    Piękne bukiety, świeże piękne kwiaty niezależnie od dnia tygodnia, dobre ceny i bardzo miła Pani florystka. Dziś kupiłam bukiecik na poprawę humoru (zdjęcie), prosty i słodki❤️ Polecam, zachęcam.

  1. Artur Tryniecki ★☆☆☆☆

    Od dawna jestem klientem kwiaciarni niestety dziś byłem chyba ostatni raz. Zamówiłem bukiet do 100zł otrzymałem takie coś jak na załączonym zdjęciu. Klient obok za 70zł dostał piękny bukiet z róż i innych kwiatów ( na moją prośbę o dołożenie róż otrzymałem odpowiedź że już się skończyły).

  2. Beata ★★★★★

    Przepiękne kwiaty i cudowne Panie, które były miłe, naturalne i świetnie doradzały! Miła atmosfera, wszystko na miejscu, dużo gadżetów na dzień babci i dziadka, można dostać czasem mały rabacik :) ceny przyjemne :) wrócimy

  3. Marta Gromska ★★★★★

    Bardzo polecam, cudowne aranżacje, bardzo szybki serwis i miła obsługa ⭐⭐⭐⭐⭐

  1. Marta Rzechowska ★★★★★

    Mieszkam daleko i szukałam kwiaciarni, która mogłaby dostarczyć urodzinowy bukiet kwiatów na terenie Świdnika. Trafiłam na Pracownię kwiatowa Deko Love i na pewno nie będzie to moje ostatnie zamówienie. Zamówienie uzgodnione i złożone online (przez FB), płatność przelewem lub PayPal'em. Piękny bukiet z bilecikiem został dostarczony następnego dnia a w ramach "freebie" przy wręczaniu kwiatów solenizantka dostała jeszcze od właścicielki(?) kwiaciarni życzenia urodzinowe i komplementy. Zdecydowanie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Świdnik Deko Love?

Kwiaciarnia Świdnik Deko Love znajduje się przy Stanisława Kamińskiego 1, 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Świdnik Deko Love?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Świdnik Deko Love pod numerem +48 726 033 532

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Świdnik Deko Love?

Do Kwiaciarnia Świdnik Deko Love można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements