Przegląd katalogu
- 166 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 166 wyników
Przeglądaj flower store w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 166 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 21,866 opinii i ocen.
“Profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Bardzo duży wybór kwiatów. Polecam wszystkim którzy szukają bukietu kwiatów na specjalną okazję jak i bez okazji !”
“Mila obsługa bardzo tanio szybko dobry kontakt telefoniczny. Bukiecik za 50zl”
“Epickie miejsce gdzie kupisz prawie wszystko polecam!”
“Ceny przystępne. Miła obsługa. Trzeba robić zakupy w takich sklepach żeby wspierać lokalnych przedsiębiorców a nie molochy.”
“Polecam tą kwiaciarnie.Zamawiałem wiązanke na pogrzeb i została profesjonalnie przygotowana.Cena równa się jakość.”
“Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Widać, że pracuje tam bardzo zgrany zespół. Sklep regularnie sprzątany, Panie pracujące uśmiechnięte i pomocne. Sklep dobrze zatowarowany. Nigdy nie miałam tam niemiłej sytuacji, zawsze wychodzę zadowolona. Patrząc na niektóre opinie na Google czuje niesmak- proponowałabym doinformować się jak wygląda praca na sklepie. Ceny wyższe? Cóż to kwestia ludzi pracujących na wysokich stanowiskach, a nie pracowników na sklepie - ludzie to nie jest sklep prywatny, gdzie właściciel ustala sobie sam ceny!!! Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie. Ktoś jest niemiły? Może warto by było zadać sobie najpierw pytanie czy ja byłem miły. Szanujmy osoby, które ciężko pracują na sklepach. To nie jest prosta i lekka praca, a jeśli ktoś ma wątpliwości lub myśli, że jest inaczej - polecam się zatrudnić.”
“Od początku tu kupuje wracając z pracy jak i przed pracą lub na przerwie wyskoczyć po coś do zjedzenia stoisko na ciepło super. Czysto alejki nie pozastawiane, panie w informacji zawsze miłe odpowiedzą na wszystkie pytania. Zawsze znajdę to co chce . Super są promocje 1+1 . Pozdrawia pracownik castoramy”
“Jestem wierna Finezji od lat ,jak zawsze mila i profesjonalna obsługa. Dzis zakupilam przepiękny stroik na świąteczny stol.”
“W kwiaciarni jest bardzo miła atmosfera. Piękne bukiety i przystępne ceny. Gorąco polecam.”
“Świetna koncepcja, już teraz bardzo świeże kwiaty (żonkile stały ponad 2 tygodnie!), pyszne owoce w lecie. Możliwość płacenia blikiem jeżeli ktoś akurat nie ma przy sobie gotówki. Właściciele bardzo mili, wszystko na plus, bardzo polecam!”
“Profesionalna mila obsługa, bardzo dobrej jakości towar.”
“Tak. Nowa Wola to "Zagłębie Palmowe".”
“Bardzo duży wybór pięknych chryzantem.”
“Polecam to miejsce. Kupiłem jałowce, które pięknie rosną.”
“Tanie kwiaty, ładne miejsce w centrum.”
“Piękne wiązanki robione z sercem”
“Bardzo profesjonalne wiązanki oraz bukiety”
“Najlepsza kwiaciarnia i przemiła obsługa. Polecam.”
“Najbardziej cenię sobie podejście indywidualne polecam:)”
“Serdecznie polecam usługi Pani Kasi. Groby posprzątane na 5+, świetny kontakt (mimo iż wyłącznie tel..) profesjonalne podejście. Świetna opcja dla osób które mają kłopot z osobistym dbaniem o groby bliskich.. wszystko potwierdzone zdjęciami. Właścicielka przemiła.. polecam !!!!!”
“Polecam serdecznie Elę i jej kwiaciarnie ☺️ kobieta z dużą pasją i doświadczeniem. Już kilka razy miałam okazje kupić bukiety i za każdym razem są piękne.”
“Cóż można powiedzieć na temat dekoracji, które zrobiła Nam Klaudia na ślub i wesele we wrześniu ubiegłego roku w Siedlisku Jabłonna? Były nieziemskie! Idealnie trafione w nasze wymarzone dekoracje! I Klaudia jest bardzo pomocna i uświadomiła Nas jako ciemna pare młoda ze wesele to nie tylko wianek i dekoracje stołów ale tez cały ogół! Dzięki Klaudia za wymarzone dekoracje!❤️”
“Miła obsługa, bardzo ładne bukiety niespotykane w innych kwiaciarniach przy niskiej cenie.”
“Ciekawe i niespotykane rośliny.”
“To miejsce to prawdziwy raj dla miłośników natury, estetyki i wyjątkowych kompozycji. Pani Sylwia zawsze szuka najlepszych rozwiązań, wysłucha sugestii i zadba o każdy detal. Kontakt jest przemiły. Polecam z całego serca!”