Przegląd katalogu
- 107 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 107 wyników
Przeglądaj branża motoryzacyjna w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 107 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 12,772 opinii i ocen.
“Serwisuję samochód od kilku dobrych lat. Za każdym razem solidna obsługa i żadnych zastrzeżeń. Polecam każdemu.”
“Super korporacja ! Polecam, wszystko sprawnie i na czas ! Polecam M- taxi Świdnik.”
“Nagły przypadek, awaria wycieraczki w deszczowy dzień, szybka pomoc od ręki i ze względu na drobnostkę zrobione za darmo - dobrze wiedzieć, że nadal można trafić na pomocnych i życzliwych ludzi.”
“Serwis niezawodny nie ma opcji aby auto wyjechało z używkami. Polecam!”
“Korzystam z usług serwisu Interhold regularnie i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest szybka, profesjonalna i niezwykle miła. Wszystkie prace wykonywane są dokładnie, bardzo sprawnie i w rozsądnej cenie. Widać, że pracownicy znają się na swojej pracy i naprawdę dbają o klienta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i uczciwego serwisu!”
“Serwisuję samochód od kilku dobrych lat. Za każdym razem solidna obsługa i żadnych zastrzeżeń. Polecam każdemu.”
“Polecam zakupy u Pana Marcina Berbecia. Szybki kontakt, rzetelne i profesjonalne podejście oraz sprawna realizacja wysyłki. Wszystko idealnie dopasowane do samochodu po numerze VIN. Bardzo dziękuję!”
“Tanio i konkretnie jak w serwisie salon samochodowy polecam z Rzeszów”
“Chłopaki wymieniali mi konsole w najnowszym BMW serii 5 G30. Pełen profesjonalizm. Nawet w autoryzowanym serwisie nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem. Auto świetnie zabezpieczone przed naprawą, części z demontażu zabezpieczone poukładane na czas oczekiwania na montaż. Polecam w 100% i pozdrawiam”
“Obsługa oraz jakość wykonanych usług w moim aucie przez Auto Serwis Gołębiowski jest na najwyższym poziomie (5). Zakład świadczy usługi pełne profesjonslizmu, wysokiej jakości, godne plecenia innym właścicielom aut w razie konieczności naprawy auta. Bardzo serdecznie dziękuję za wykonaną usługę.”
“„Obsługa w GG Auto Lublin naprawdę okej. Patrycja ogarnęła temat sprawnie, powiedziała co i jak, bez naciągania. Fajnie, że ktoś normalnie podchodzi do klienta.””
“Jako jedyny sklep w Świdniku posiadali i filtr kabinowy i kamizelki i gaśnice i trojkat ostrzegawczy. Pani na obsłudze bardzo miła. Polecam!”
“Regenerowałem w Ream Poland swoje turbosprezaki. Jedna jeździ już bez problemowo 5 lat a druga prawie 2 lata. Polecam jak turbo to tylko w Ream Poland.”
“Trzeba przyznać że serwis robi ogromne wrażenie jeśli chodzi o indywidualne i nie szablonowe podejście do klienta oraz jego auta, jako fan motoryzacji oraz użytkownik wielu marek, przyjeżdżałem często z mało popularnymi autami, zagadkowymi problemami i zawsze wyjeżdżam z szerokim uśmiechem i zadowoleniem, mam wrażenie że dla nich nie ma rzeczy nie możliwych. Właściciel oraz pracownicy niesamowicie przyjaźni i pomocni, dużo można się dowiedzieć o swoim aucie co pomaga w eksploatacji, szeroki wachlarz usług, tłuste 5/5”
“Bardzo szybka i miła obsługa. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Polecam bardzo i do zobaczenia. Dziękuję .”
“Przyjechałam do serwisu Skoda Serwis G&G Auto Lublin na ul. Piaseckiej z moją piękną czerwoną Skoda. Miałam awarie z którą Pan Krzysztof Chowicki bardzo szybko i profesjonalnie się zajął. Po godzinie auto było naprawione i odebrane bardzo dziękuję Panu Krzyśkowi za szybką pomoc i załatwienie sprawy. Będę wracała do Was już zawsze. Pozdrawiam!”
“Pełen profesjonalizm! Zakupiłem auto używane, gdzie cały proces sprzedaży prowadził Pan Marcin, który poświęcił mi bardzo dużo czasu, podczas rozmów telefonicznych oraz wizyt w salonie odpowiadał wyczerpująco na każde pytanie. Bardzo empatyczny człowiek, podobnie jak każda osoba z którą miałem kontakt w salonie Mazda Auto-Gazda w Lublinie. Pozdrawiam również Panią od ubezpieczeń, która przygotowała świetną ofertę z której nie mogłem nie skorzystać. Gdybym mógł dałbym 6 gwiazdek. POLECAM!”
“Chciałem obejrzeć samochód i trafiłem na pana Adama M. Już dawno nie spotkałem tak profesjonalnej i życzliwej osoby. Pan Adam z ogromnym zainteresowaniem opowiadał o każdym samochodzie, odpowiadał na wszystkie pytania, wszystko dokładnie wyjaśniał i naprawdę czuć było, że zna się na swojej pracy i lubi to, co robi. Serdecznie polecam salon Audi Centrum Lublin!!!!”
“Wszystko przebiegło bez problemu, warsztat dobrze działa, elektryk rozwiązał problem i wszystko jest okej. Ceny również przystępne.”
“Jestem bardzo zadowolona! Szybka i fachowa robota! Polecam!”
“Naprawa ASO BMWF10 szybko i profesjonalnie na pewno dozobaczenia :) Polecam”
“Polecam wynajem busa 9 osób :) Auto idealnie przygotowane pod daleką podróż (TV, chłodziarko-zamrażarka, dzielone rozkładane fotele), stan techniczny auta bardzo dobry, atrakcyjna cena! Przejechaliśmy komfortowo busem 4 tys. kilometrów - polecam :)”
“Świetny zakład! Wizyta umówiona, wymiana opon szybko i schludnie. Jak najbardziej polecam.”
“Siemka obsługa kapitalna Pani która wydawała mi auto pełna profesjonalne podejście do klienta samochód którym jeździłem nowy wygodny po prostu klasa z całego serca polecam wypożyczalnie SIXT”
“Jestem bardzo zadowolony z usługi - Pan uratował mi życie, gdzie w sobotę o 16 padło koło i totalnie nie wiedziałem jak z tej sytuacji wybrnąć. Zrozumienie, gotowość, profesjonalizm. Polecam”
“Ładnie panowie myją , można sie umawiać telefonicznie jak się nie chce czekać”
“Dobre i tanie miejsce do tankowania przy trasie. Polecam”
“Bardzo dobra stacja paliw Orlen. Wysokiej jakości paliwo oraz gaz, bardzo miła obsługa, pracownik stacji bez problemu przyjdzie i zatankuję paliwo albo gaz, pomoże przy pompowaniu kół. W środku toalety bardzo czyściutkie. W sklepie czysto i schludnie, bardzo dobra kawa i hot dogi, duży wybór różnego rodzaju kanapek ale też są przepyszne sałatki. Można tutaj zrobić szybkie zakupy podstawowych artykułów spożywczych a także niektórych rzeczy do samochodu. Polecam bardzo tą stacje.”
“Profesjonalne i indywidualne podejście, ekipa z ogromną wiedzą, która zna się na swojej branży, polecam serdecznie!”
“Bardzo polecam stację diagnostyczną i przemiłych diagnostów. Tylko w tym miejscu znaleźli problem z zawieszeniem. Inne warsztaty się poddały.”