Przegląd katalogu
- 71 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 100% Ze zdjęciami
Znaleziono 71 wyników
Przeglądaj bar grillowy w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 71 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 116,977 opinii i ocen.
“Miejsce na swoje mały wady (bywa duszno) ale nie wpływają na ogólną ocenę. Bardzo dobre nietypowe jedzenie (krisowki i kozie kopytka) świetnie się nadają jako dodatek do piwa. Ceny są przystępne.”
“Dawno nie jadłam tak dobrego jedzenia na wagę! Wspaniałe dania przyrządzane z wysokiej jakości składników. Miła obsługa, przyjemna atmosfera. Dodatkowym urozmaiceniem posiłku są telewizory, na których wyświetlany jest kucharz przyrządzający nietuzinkowe, orientalne potrawy. Polecam!”
“Bardzo polecam, przepyszne jedzenie i przemiła obsługa Aleksandra, Agnieszka, Piotr 5/5 gwiazdek nic dodać nic ująć”
“Bardzo dobre jedzenie. Pizza naprawdę bardzo smaczna na dobrym cieście z dobrej jakości składnikami. Kapsalon trochę mi zajeżdżał spalenizną chociaż nie było w nim nic przypalonego (może z pieca?) generalnie miejsce bardzo ciekawe ale w bardzo średniej lokalizacji. Nadrabia wystrojem i żarełkiem. Warto odwiedzić ☺️”
“Nie bardzo rozumiem dlaczego to miejsce ma tak niskie oceny. Burgery jakie jedliśmy były jedne z najlepszych. Do tego możliwość dobrania składników, to coś genialnego. Ceny również są zaskakująco niskie. Jedyne do czego można się przyczepić, to czystość. Stoliki niby są przetarte, ale widać, że ten brud jest rozmazany. Zdecydowanie lepszy burger niż w Stół i Wół na starym mieście. Chętnie będę wracać ☺️”
“Co prawda już nie Kleopatra natomiast swojskie jedzenie nie wiem czy zmienili nazwę czy właściciela obecnie jest przepyszne jedzenie jadę ostatnio karkówkę z ziemniakami a żona kotlety z kurczaka siekane były fantastyczne”
“Witam Serdecznie! Powiem że jestem mile zaskoczony burgerami jakie dostaliśmy, były bardzo pyszne naprawdę jedne z lepszych jakie jadłem w Lublinie. Obsługa bardzo miła, ceny adekwatne.Polecam!!!”