Przegląd katalogu
- 29 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 29 wyników
Przeglądaj restauracja w Ozorkowie, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 29 wyników w Ozorkowie, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 8,185 opinii i ocen.
“Byliśmy w tej restauracji po Kuchennych Rewolucjach i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Zupy bardzo smaczne, szczególnie polecamy – choć zalewajka nie każdemu przypadła do gustu. Wyroby mączne świetne – pyzy, pierogi i kluski śląskie rewelacja. U innych gości widzieliśmy ogromne kotlety schabowe i apetyczne placki ziemniaczane. Widać, że porcje są naprawdę solidne. Byliśmy około godziny 12:00, w środku tygodnia, a już był spory ruch, co samo w sobie mówi dużo o popularności miejsca. Ogólnie bardzo dobre wrażenie, zdecydowanie warto tu przyjechać. Jedyna uwaga to w środku było bardzo duszno i gorąco ale Polecam!”
“Serdecznie polecam, bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Prawdę mówiąc są tam najlepsze pierogi ruskie jakie jadłem ( a robiłem szeroki rekonesans po restauracjach ), żur również bardzo dobry. Jedyne do czego można się przyczepić to tabliczka z daniami, nie wszystko jest wypisane i dla stałego bywalca nie jest to problem, ale dla nowego może byc utrudnieniem”
“Jedzenie bardzo smaczne, podane szybko po zamówieniu, co najważniejsze ciepłe. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, miejsce godne polecenia.”
“Bardzo dobry burger, pozdrawiam :)”
“Dobre wariaty sztywniutkie smaczne i fajne krzyżówki.Mozna przyjść na randkę z kobietą”
“Byłem mega pozytywnie zaskoczony zestawieniem składników. Kurczak w panierce czy szarpany jest dobrej jakości. Porcje są mega duże. Pani (prawdopodobnie wlascicielka) bardzo miła :) gorąco polecam”
“Bardzo dobry kebab jak nie jeden z lepszych jakie jadłem w Polsce. Porcję sa w sam raz. Smak potrayw jest bardzo dobry, sałatki świeże, obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze zamówienia, później podchodzi nawet zapytać czy wszystko ok i czy smakuje. Dbają o to żeby klijent byl zadowolony z zamówienia. Polecam jeśli ktoś będzie w okolicy wstąpić i zjeść dobre jedzonko”
“Miejsce w środku zadbane,czyste. Ma swój klimat. Jeśli chodzi o ogródki to zdecydowanie na minus kwiaty (wysuszone, a w jednej doniczce nawet kieliszek ) Jeśli chodzi o przystawki to bardzo ładnie podane. Pizza też bardzo dobra. Czuć że zostały podane świeże składniki. Czas oczekiwania na pizze nie był długi. Obsługa sympatyczna. Polecam”
“Bardzo dobre naleśniki i duża porcja. Można się dobrze najeść. Polecam”
“No i to się nazywa lokal sieciówki na wysokim poziomie. Nie jest to najlepsza pizza jaką jadłem w życiu bo to zupełnie nie ta kategoria oceniania, ale jest to jedna z lepszych pizzerii sieci Da Grasso z którą miałem styczność. Jedzenie na prawdę bardzo dobre, ceny nie są przesadzone bo w niektórych lokalach na prawdę potrafią odlecieć. Pizza nie jest przypalona a użyte składniki są świeże. Dwa pojemniczki sosów w cenie. Pani z obsługi bardzo miła a pizza wzięta na wynos bardzo dobrze zabezpieczona. Dodatkowo godna uwagi promocja w której płacimy -50% za drugą dużą pizzę. Na tą chwilę chyba najlepsza pizza w Ozorkowie ;)”
“Polecam na 100%! Jedzenia w opór i to w znakomitej cenie. Obsługa pomocna - pomimo zaplanowanej imprezy dostaliśmy stolik w kącie żeby zjeść i żeby Dzieciory nie umarły z głodu. Lokal nieco mały i okolica średnia, ale zupełnie nie o to chodzi. Ponieważ są ludzie, dla których to może być ważne - w żurku nie ma ziemniaków a pieczywa domyślnie nie ma ani do żurku ani do flaków. Na zamówienie - oczywiście bardzo proszę, ale trzeba o tym pamiętać”
“Przepyszne jedzenie, dobre ceny”
“Super miejsce na imprezy. Byłem na Sylwestrze. Było super polecam. Jeszcze tu wrócę Dziękuję gospodarzom”
“Moim zdaniem to jest najlepszy kebab w Ozorkowie ciasto jest chrupiące mięso soczyste i warzywa są pyszne. Obsługa jest bardzo miła i żartobliwa dla młodszych klijentów. To jest mój top 1 kebab.”
“Jest bardzo miła obsługa przyjemna atmosfera szef otwarty na życzenie klienta chodzi mi o menu także można miło spędzić czas bez względu na wiek polecam byłam nie raz i zawsze jest bardzo miło takie miejsce jest potrzebne w Ozorkowie bo nie ma barier wiekowych ostatnio byłam na szantach było suuuuper”
“Polecam. Jedzonko pyszne, duże porcje, ciepłe fest, dowóz poza miasto również nie jest problemem. Na pewno się jeszcze zdecyduje.”
“Pycha kebab najadłem sie jak nigdy miłe ziomki z obsługi poprostu pikasso”
“Pizza jak za dzieciaka, od lat niezmienna, super”
“Kebab bardzo dobry, tylko zbyt dużo sosu moim zdaniem. Minus za dopłatę 2zł do mięsa mieszanego.”
“Pyszne jedzenie, super obsługa, cenowo bardzo przystępnie. Napewno jeszcze do Was zajrzymy. Polecam serdecznie”
“Bardzo fajne miejsce. Dobre lody.”
“Ogólnie pizza naprawdę dobra jedna z lepszych w Ozorkowie. Polecam. Jedyna uwaga do właścicieli żeby poprawić sosy szczególnie czosnkowy i będzie luks.”
“Ładnie odnowiony lokal, czas oczekiwania szybki, pizza pełna składników warta swojej ceny”
“Najlepsza żabka w ozorkowie. Bardzo pomocna obsługa POLECAM”
“Najlepsza żabka w Ozorkowie. Polecam”
“Bardzo lubię tam chodzić. Jestem dość często i naprawdę Panie tam pracujące robią co mogą aby klient był zadowolony. Masa osób kupujących tam setki Lubelskiej i zdrapki też robią co mogą aby Panie tam pracujące miały ciężej niż przeciętne osoby pracujące w obsłudze klienta. Trzeba mieć charakter żeby tam pracować. Jestem mega zadowolony.”