Restauracja Manha
“Bardzo dobry kebab jak nie jeden z lepszych jakie jadłem w Polsce. Porcję sa w sam raz. Smak potrayw jest bardzo dobry, sałatki świeże, obsługa bardzo miła i pomocna w wyborze zamówienia, później podchodzi nawet zapytać czy wszystko ok i czy smakuje. Dbają o to żeby klijent byl zadowolony z zamówienia. Polecam jeśli ktoś będzie w okolicy wstąpić i zjeść dobre jedzonko”
Adres:
Nowe Miasto 11, 95-035 Ozorków, Łódzkie, Polska
Telefon:
+48 793 366 130
Stronie internetowej:
restauracjamanha.pl