Przegląd katalogu
- 767 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 767 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 767 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 380,300 opinii i ocen.
“Mój pies Dejek to prawdziwy dżentelmen wśród labradorów – spokojny, cierpliwy i zawsze z klasą. Regularnie odwiedzamy Panią Różę na zastrzyki, a Dejek traktuje to jak spotkanie ze starą znajomą, a nie jak wizytę u lekarza. Ostatnio miał małą przygodę – coś go podstępnie ogryzło w nosek. Na szczęście Pani Róża działa jak ekspresowy serwis naprawczy i szybko przywróciła Dejka do pełni formy. Teraz znowu może spokojnie spacerować, wąchać każdy krzaczek i udawać, że nic w życiu go nie rusza.”
“Cudowne miejsce. Obsługa bardzo miła i pomocna, warunki jak u babci - przytulnie, czysto, ale wiekowo ;) to daje niesamowity klimat. Skrzypiąca podłoga? Dla 1 może być uciążliwa. Ale dla mnie tylko dodała uroku :) Lokalizacja to dodatkowy plus.”
“Atrakcyjna cena (355 złotych za dwie noce ze śniadaniem) i świetna lokalizacja - w samym sercu Kazimierza, dlatego w najważniejsze miejsca można dotrzeć pieszo. W dodatku jest blisko do pubów i restauracji (mnóstwo świetnych miejsc w promieniu 500 m), a dużo spokojniej niż na Starym Mieście. Obsługa jest bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, dlatego mimo małych niedociągnieć nie można powiedzieć o niej złego słowa. Serwowane śniadania są smaczne, różnorodne i można się nimi najeść. Pokoje są czyste i dosyć komfortowe, aczkolwiek do nich można mieć najwięcej zastrzeżeń. Poważnym minusem są małe łóżka (140 cm) i małe łazienki (korzystanie z nich nie jest komfortowe). Niektórym gościom będzie brakowało lodówki. Najwięcej zastrzeżeń mam do materaca, który jest potwornie miękki i trudno się na nim wyspać. Istotnym problemem może być brak parkingu. Hotel nie ma swojego parkingu, dlatego trzeba parkować na ulicy w strefie płatnego parkowania, co przy dłuższym pobycie bywa kosztowne. W dodatku trzeba bardzo uważać na znaki. Na Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego ruchu, w okolicy jest sporo zakazów, a straż miejska bardzo chętnie zakłada blokady. Wmożona czujność wymagana. Podsumowując, 5 gwiazdek za znakomity stosunek ceny do jakości, ale są elementy wymagające poprawy (materace!!!).”
“Apteka dobrze zaopatrzona, obsługa profesjonalna i miła. Pan za kasą byl bardzo pomocny w doborze odpowiednich leków na dolegliwości”
“5 gwiazdek to stanowczo za mało…Zamówiłam raz i przepadłam. Jeśli szukacie porządnych i trwałych akcesoriów dla swoich psich przyjaciół to trafiliście w odpowiednie miejsce. Funkcjonalność, design i ogromne serducho włożone we wszystkie produkty.”
“Spory wybór karm, bardzo miła obsługa, Pani Ada bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu.”
“Uwielbiam tu robić zakupy dla mojego zwierzaka, zawsze można dodatkowo miło pogadać i uzyskać fachową pomoc. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, jeżeli czegoś się ma to Pani bez problemu zamawia na drugi dzień. Częstą trafić można na bardzo korzystne promocje.”
“Miałam okazję przebywać w hotelu na weekend. Lokalizacja bardzo dobra. Pokoje bardzo czyste i schludne i przytulne. Śniadania bardzo dobre, różnorodne i kolorowe. Taki wybór że nie ma możliwości wyjść głodnym. Szczególne podziękowania dla Pani Weroniki ze śniadań - uśmiechnięta, bardzo zaangażowana w swoją pracę, widać że kocha to co robi co sprawia że chce się tam wracać. Z całego serduszka polecam ♥️”
“Bardzo miła i pomocna obsługa, znaleźliśmy wszystko co potrzebowaliśmy. Zakupiony Gekon Lamparci w pięknym umaszczeniu, bardzo ciekawski nowego otoczenia.”
“Chcielibysmy serdecznie podziekowac Pani Izabeli z recepcji za wyjatkowa zyczliwosc i pomoc. Jest osoba niezwykle mila, zabawna i bardzo zaangazowana. Szczegolnie doceniamy jej wsparcie w chwili, gdy nasza corka byla zmeczona po podrozy - Iza potrafila ja uspokoic i obdarowala ja urocza maskotka, co wywolalo usmiech na jej twarzy. Dziekujemy za troskliwa opieke i wspaniale podejscie.”
“Bardzo polecam ten hotel! miła i pomocna obsługa. Wygodne i czyste pokoje.”
“Serdeczne podziękowania dla Pani Mileny (chyba dobrze zapamiętałam) młoda blondynka, która w bardzo sympatyczny sposób namowila mnie na zakup golonki, nie było produktu który chciałam zakupić więc zaproponowała mi gotowe pieczone na świeżo w sklepie golonko, skusiłam się i całą drogę do domu zastanawiałam się czy nie był to błąd (nie ufam gotowcom). Po odpakowaniu jeszcze ciepłej golonki i delikatnym podpieczeniu jej w piekarniku na termoobiegu była niesamowicie pyszna, marynata była idealnie dopasowana. Dziękuję i pozdrawiam. Niestety minus tego sklepu to powtarzające się braki towaru np papierosów czego nie rozumiem jest to towar powszechny a ciągle brakuje popularnych marek.”
“Mega nam się podobało! Hotel bardzo czysty i zadbany, obsługa świetnie zareagowała na naszą prośbę o rezerwację stolika w restauracji. Śniadania rewelacyjne, a dania z karty również super. Zdecydowanie polecamy!”
“Szczerze polecam. Apartament jasny, przestronny, dobrze wyposażony i oczywiście czysty. Wejście na samą górę może być męczące ale warto. Ulica spokojna z miejskimi miejscami parkingowymi + duży parking w kierunku Błoni (60zł/doba)”
“Nie jest to typowy Hotel. Są to Apartamenty (mieszkania) wynajmowane na bardzo ładnym osiedlu. Są duże i dobrze wyposażone. Nie ma tam luksusu ale jest wszystko co potrzeba. Lokalizacja to samo centrum bardzo blisko starówki i Wawelu nawet z 15min piechotą. Na osiedlu jest basen na który można przejść parkingiem lub na zewnątrz oraz siłownia i sauna. Śniadania są zorganizowane w Hotelu obok ok 5 minut spacerem. Dla nas było super. Jedynie trzeba mieć na uwadze lokalizacje bo w zimę na śniadania trzeba by iść na zewnątrz. Za basen trzeba osobno dopłacić ale dostaliśmy dobry rabat a dzieciaki się wypluskały. Ogólnie wróciliśmy zadowoleni.”
“Dla mnie SUPER. Obsługa cudowna naprawdę nie jeden Hotel mógłby się od nich uczyć, a już trochę miałem okazję odwiedzić. Przepyszne śniadania. Polecam”
“Hotel zrobił na nas świetne wrażenie – wszystko było na najwyższym poziomie. Czystość, śniadania i obsługa zasługują na ocenę 5/5, a dodatkowym atutem jest bliskość do centrum. Hotel oferuje płatny parking w pobliżu, jednak bezpośrednio pod hotelem znajduje się o wiele tańszy parking miejski, na którym bez problemu znaleźliśmy miejsce. Bardzo nam się podobało i z przyjemnością wrócimy przy okazji pobytu w Krakowie!”
“Super sklep w starym stylu, przemiła obsługa. Serdecznie polecam!”
“bardzo polecam ten gabinet. nasz pupil został zaopiekowany w bardzo profesjonalny sposób, a panie lekarki są przesympatyczne, ze wspaniałym podejściem do zwierząt. nasz piesek chętnie wraca na wizyty kontrolne”
“Hotel Aparthotel stare miasto to kwintesencja luksusu i komfortu. Od chwili przybycia, obsługa zapewnia ciepłe i profesjonalne powitanie, co ustawia wysoki standard pobytu. Pokoje są przestronne, wyjątkowo czyste, z nowoczesnymi udogodnieniami i zapierającymi dech w piersiach widokami. Kulinarnie, restauracja hotelowa oferuje wyśmienite dania, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Dodatkowo, dostępne udogodnienia takie jak spa, basen, i siłownia gwarantują pełen relaks i odnowę. Hotel Majestatyczny jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają niezapomnianego doświadczenia na najwyższym poziomie.”
“Coś wspaniałego. Piękny apartament dla 10 osób. 2 łazienki. Jeden z pokoi ma balkon na plac Szczepański. Do rynku nie całe 5 min. Czyściutko i przyjemne pokoje - rewelacja. Bardzo miłe Panie z recepcji.”
“Klimatyczny pokój i cały hotel. Mocno niedoceniony bar z przemiłym barmanem. Smaczne śniadania i spore porcje. Obsługa przemiła i pomocna. Do Rynku 300 metrów, w najbliższej okolicy sklepy i restauracje. Pokój (deluxe) bardzo duży, nadaje się na dłuższy pobyt. My niestety nie mogliśmy wykorzystać jego całego potencjału, z powodu zbyt krótkiego pobytu. Aż się chciało dłużej tam zostać...”
“Bardzo sympatyczna Pani, która potrafi doradzić przy zakupie karmy, dopytując o pieska a nie bezpodstawnie!”
“Obsługa na najwyższym poziomie, sklep bardzo dobrze doposażony, asortyment bardzo dobrej jakości. Polecam wszystkim”
“Polecam! Bardzo bogaty asortyment, wszystko, czego potrzebowałam, znalazłam na miejscu. Dodatkowo świetne panie – niezwykle miłe, kompetentne i chętne do pomocy. Na pewno wrócę! ☺️”
“Po kilku próbach udało się znaleźć idealną stylistkę dla małego yorka. Piesek jest zawsze ładnie i równo ostrzyżony, a Pani bardzo sympatyczna. Po promienistym pyszczku wprawne oko od razu wychwyci, że był rzezany z pasją i czułością jakiej nie powstydziłaby się matka. Cena moim zdaniem atrakcyjna, aczkolwiek dużego rozeznania nie mam. Na pewno mniej niż płacę za brodę”
“Fajne lokalne delikatesy z bogatym asortymentem i zawsze miła obsługa :-)”
“W tej przychodni pracują lekarze z prawdziwą pasją i powołaniem :D Wszyscy są zawsze bardzo mili i w prosty sposób tłumaczą nawet najbardziej skomplikowane czynności i pojęcia. Podchodzą z bardzo duzą sympatią do zwierząt. Dodatkowo duzy plus za mozliwość umowienia wizyty online, jest parking przeznaczony wylacznie dla klientów. Polecam !”
“Bardzo dziękujemy za opiekę nad pieskiem. Zespół Lecznicy podchodzi do każdego pacjenta profesjonalnie, ale i z sercem. Nie wyobrażam sobie leczenia mojej Śnieżki gdzie indziej”