Przegląd katalogu
- 68 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 68 wyników
Przeglądaj usługi medyczne w Krzeszowicu, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 68 wyników w Krzeszowicu, Małopolskie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 1,731 opinii i ocen.
“Najlepszy trener na świecie! Trening prowadzony profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem, a do tego w super atmosferze. Dorotka daje wycisk na maksa. Polecam z całego serca. Świetna trenerka i osoba.”
“Polecam zabiegi w Atelier Urody. Totalny relaks w bardzo przyjaznej atmosferze. Profesjonalizm połączony z holistycznym podejściem! Warto zdać się na Panią Agatkę która pomoże dobrać pielęgnację i zabieg wprost odpowiadający potrzebom skóry i ciała. To miejsce godne polecenia i odwiedzenia :)”
“Wycięcie znamienia u doktora Zaborskiego - wszystko sprawnie, bezboleśnie w miłej atmosferze :) bez zbędnego czekania w kolejce, wejście zgodne z numerkiem i podaną godziną, miła atmosfera, pan doktor wszystko spokojnie tłumaczy, odpowiada na pytania , jest miły i kompetentny. Po wycięciu nie ma śladu, bardzo polecam :)”
“Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Izabelą – zawsze punktualna, profesjonalna i dostępna, oferuje super kontakt oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu wybór ubezpieczenia staje się prosty i bezproblemowy.”
“Rok temu rozpoczęłam od zera swoją przygodę z treningiem siłowym i nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego miejsca niż to. Spotkania z Olkiem to czysta przyjemność. Dzięki jego wiedzy oraz profesjonalnemu podejściu, ćwiczenia były idealnie dobrane i pozwoliły na uzyskanie pożądanego efektu. Polecam każdemu, niezależnie od poziomu sprawności.”
“Serdecznie polecam wizytę u Pani Beatki. Znam ją od lat i ufam w 100% w dobór zabiegów, które proponuje. Zawsze po wizycie u Pani Beatki jestem dopieszczona i zadbana. Serdecznie polecam wizytę w gabinecie i zabiegi laserowe. Moja skóra wygląda teraz najlepiej w całym moim życiu. Dziękuję ”
“Treningi z Darią w studiu Zdrowobosportowo rozpoczęłam kilka tygodni temu i obecnie jestem w trakcie ich trwania, jednak już na tym etapie mogę przyznać, że była to bardzo dobra decyzja. Daria celnie spostrzega słabe punkty, diagnozuje i wie co dolega, gdzie jest problem tak naprawdę. Dzięki treningom pod okiem fachowca, który na bieżąco koryguje ewentualne błędy poprawiłam swoją kondycję i mam zdecydowanie więcej energii i motywacji na kolejne ćwiczenia. Serdecznie polecam każdemu kto chce zadbać o siebie treningi z Darią w studiu Zdrowobosportowo!”
“Miejsce jak najbardziej do polecenia i niech Was nie zmyli nazwa bo są też zajęcia dla dzieci a i mężczyźni znajdą coś dla siebie. Bardzo sympatyczna obsługa polecam bardzo.”
“Bardzo dobry specialista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jak najbardziej polecam.”
“Niesamowite miejsce i niesamowite przygotowanie ! Byliśmy bardzo szczęśliwi z tego wyboru, Kasia i Bartek są świetnymi ludźmi, którzy emanują pasja i pozytywnym nastawieniem. Bardzo łatwo się z nimi rozmawia, są chętni do pomocy, a przede wszystkim znają się na rzeczy, co zdecydowani odciążyło nas od nakładu przygotowań. Wszyscy goście zachwyceni, nawet fotograf zaniemówił. Nic tylko polecić ! Pozdrawiam !”
“Polecam zajęcia w studio! Jest to bardzo profesjonalne miejsce nastawione na klienta i jego dobro. Chodziłam na zajęcia zarówno do Agnieszki jak i Eweliny. Bardzo polecam obie nauczycielki! Z sercem na dłoni, pilnują każdego szczegółu ćwiczeń. Ciało wraca do pełnej sprawności, buduje siłę i elastyczność. Bardzo polecam!”
“Super asortyment, zawsze mają to czego szukam, ceny konkurencyjne i przemiła obsługa! Zwłaszcza pani w okularach i ciemnych włosach:)”
“Bardzo pomocna obsługa, polecam.”
“Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty kontrolnej. Przebiegła ona w spokojnej atmosferze. Byłam na bieżąco informowana o wykonywanych i planowanych czynnościach. Czułam się bezpiecznie. Dostałam konkretne zalecenia.”
“Od lat mogę liczyć na pomoc i opiekę Pana Doktora. Nigdy nie odmówił mi pomocy, zawsze pochylił się nad problemem i go rozwiązał, a jeśli sytuacja tego wymagała, odesłał na dalsze badania do odpowiedniej kliniki. Pan Doktor jest bardzo życzliwy i pomocny nawet w nietypowych sprawach. Bardzo sobie cenię jego opiekę nad moimi zwierzętami. Co ciekawe, moje psy i koty czują się u niego komfortowo i nigdy nie protestują na wizytach. Zdecydowanie najlepszy lekarz w okolicy.”
“Doskonały lekarz i specjalista oraz ciepły człowiek. Gdyby chociaż w 50 % byli tacy lekarze w Polsce, to chciałoby się żyć w tym kraju.”
“Lekarz jakich nam potrzeba, gorąco polecam”
“Polecam, bardzo dobre zabiegi i miła obsługa.”
“Profesjonalna Pani Doktor i najsympatyczniejsza Pani na recepcji! Pani Doktor przyjmuje zarówno na NFZ jak i prywatnie. Polecam.”
“Fizjoterapeuta Bartek profesjonalista w swoim fachu!”
“Pani Asia jest świetną profesjonalistką, która zawsze doradzi i kazdego klienta traktujemy indywidualnie. Atmosfera w saonie jest bardzo przyjazna. Zabiegi wykonywane na wysokom poziomie. Ceny bardzo konkurencyjne. Zdecydowanie polecam.”
“Wcześniej pilates kojarzył mi się z nudnymi, nic nie wnoszącymi zajęciami, ale mój pogląd zmieniły zajęcia z Kingą. Trenujemy już rok, a ja przez ten okres zakochałam się w pilatesie, zaczęłam rozumieć swoje ciało i co ważne, odkryłam, że nagle mam w sobie więcej siły ;) Lani Pilates polecam każdemu. Atmosfera jest nie do podrobienia. Kinga ma bardzo dużo pozytywnej energii, jest cierpliwa, empatyczna i wyrozumiała. Dzięki niej niemożliwe staje się możliwe. ;)”
“Teraz mogę powiedzieć, że uwielbiam chodzić do dentysty! :) Dziękuję za profesjonalizm”
“Szczerze polecam. Bardzo efektywne treningi w miłej atmosferze. Jestem zaskoczona przemianą córki.”
“Kompleksową obsługą i doradzctwo w sprawie ubezpieczenia. Bogata wiedza i doświadczenie w branży. Polecam”
“Pani Emilia Owoc jest bardzo dobrym psychologiem ,potrafi wysłuchać pacjenta i widać zaangażowanie we wspólną prace nad problemem,jest bardzo miłym człowiekiem a przede wszystkim spokojna i skupiona na pacjencie.Polecam”