Chodzę od ponad roku i tylko dlatego, że nie ma nic innego w okolicy. Siłownia prosi się o konkretny remont, wszystko obskubane i odrapane, sprzęty popsute (jedna bieżnia z awarią od wielu miesięcy i ciągle wisząca na nie kartka - "awaria przepraszamy), prysznic w damskiej szatni katastrofa - również awaria - zamknięty biało-czerwoną taśmą, jakieś resztki starych bieżni przy recepcji. Za cenę tych karnetów można dostarczyć miejsca na poziomie. Klienci zgłaszają zastrzeżenia, ale właściciel najwyraźniej ma nieco inne podejście do prowadzenia tego typu biznesu. Szkoda.
Zdjęcia
Opinie
-
Gabriela Dasman ★☆☆☆☆
-
Tomy Rk ★★★☆☆
Na dole by się przydała jeszcze jedna ława na hantle , przy krótszej ścianie po lewej stronie bo przecież tam można sobie zęby powybijać , bo nie ma gdzie tych hantli odkładać. Zawsze jest bajzel z tymi hantlami i nic nie można znaleźć, bo nie ma gdzie odkładać.
-
Piotr Hic ★★★☆☆
Niestety nie moge juz u Państwa trenować, poniewaz krzeszowicki frajer tomasz byczek doniosl na mnie i nie chca Panstwo juz ze mna wspolpracowac. Tesknie! Zartowalem, jestem na lepszej i tanszej silowni xd
-
GTA Men ★★★☆☆
Miejsce okej na minus mały parking w godzinach szczytu nie ma gdzie stanąć plus zepsute rowerki i sprzęt do biegania bieżnie proponuje naprawić to bo nie widać ile ćwiczysz tak samo po południu dużo osób siedzi przy urządzeniach i nie cwicza tylko przychodzą na pogawędki jak chcecie sobie pogadać to zaprosić na kawę czy do baru a nie zajmowanie urządzeń plus brak kluczyka po południu ze względu na ruch trzeba chwilę poczekać ale jest to normalne bo w krzeszowicach to jedyna z niewielu spoko silowni i miejsc gdzie można odpocząć po pracy i poćwiczyć zwiększenie lokalu by dużo dalo plus naprawa nabiezaca urządzeń
-
Spam Reklam ★★★☆☆
Trzeba troche poprawiać na tej siłowni bo od lat wszystko w miejscu stoi. - dołożyć ławeczek na dół bo 2 za mało. Po co na górze są dwie jak tam nie ma czym ćwiczyć? Albo - dołożyć stojak na górze z 10-20kg hantlami bo jak wyzej - na dole dołożyc w ogole stojak na hantle bo wielcy krzeszowiccy pakerzy nie potrafią odłożyć 20kg hantli, chyba ich w krzyżu musi łamać? - tak samo na dół hantli od 12-25 by sie przydalo dorzucić bo jak tłum to nie ma czym machać. - wymienić linki w bramie, jedna ciagle spada, haczą... Maja chyba tyle co ta siłownia. - dolożyć obok druga brame, zmieściłaby się bo są węźsze dostępne. nie ma dnia zeby tam miec szanse zrobić klatkę, bary, triceps. Reszta może byc. Są talerze, są gryfy. Maszyn nie oceniam bo połowa tam zbędna.
-
Jakub Stępień ★★★★☆
Fantastyczna sala do podnoszenia ciężarów. Są squat racki i platforma do ciężarów. Łazienka poniżej oczekiwań, ale generalnie bardzo przyzwoita siłownia, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nord Fitness?
Nord Fitness znajduje się przy Tadeusza Kościuszki, 32-065 Krzeszowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nord Fitness?
Można skontaktować się z Nord Fitness pod numerem +48 690 340 645
Jak można dotrzeć do Nord Fitness?
Do Nord Fitness można dotrzeć, korzystając z poniższego linku