Przegląd katalogu
- 99 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 70% Z opiniami
- 36% Ze zdjęciami
Znaleziono 99 wyników
Przeglądaj taxi w Oświęcimie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 99 wyników w Oświęcimie, Małopolskie. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 16,792 opinii i ocen.
“Drugi raz zatrzymałem się tu z synem na wycieczce do Energylandii. Zdecydowanie POLECAM. Fajne, czyste pokoje. Funkcjonalna łazienka. Smaczne śniadania z szerokim wyborem potraw. Świetna, życzliwa obsługa. Do Energylandii 25 minut autem. Wszystko to za naprawdę rozsądną cenę. W tym roku zachorowałem i pomimo tego, że miałem zamówioną na Bookingu ofertę bezzwrotną, udało się dwukrotnie przebookować pobyt. Spotkałem się przy tym z życzliwością i zrozumieniem, a także profesjonalizmem. Dziękuję. Myślę, że jeszcze odwiedzę ten hotel.”
“Bardzo ważne miejsce w historii Polski oraz Świata upamiętniające ofiary II Wojny Światowej oraz wydarzenia tamtego czasu. Warto wybrać się z przewodnikiem. Tylko dla osób dojrzałych.”
“Usługi na najwyższym poziomie. Miło, bezpiecznie, zawsze uczciwie.”
“Parking jest świetny, od kilku lat zostawiam tam samochód, gdy korzystam z PKP. Niestety ostatnio pomimo wolnych miejsc, wjazd zastawiony pachołkami, zakaz wjazdu. Tak się nie robi :(”
“Marzenia o medycznej pomocy to nic z rzeczywistością! Tak miłej, fachowej i wykraczającej poza ramy obowiązków pomocy nie spotkałam nigdy! Serdeczne podziękowania ❤️”
“Punktualnie o czasie Taxi czekało na mnie. Miły kierowca”
“Świetny park do zwiedzania Auschwitz. Zatrzymaliśmy się na trzy noce, a do Krakowa dojechaliśmy pociągiem i taksówką. Właściciel tego miejsca jest naprawdę przyjazny i pomocny. Skontaktowaliśmy się z nim około tydzień wcześniej przez WhatsApp i otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje. Po przyjeździe powitał nas i uprzejmie przywitał. Pokazał nam, gdzie wszystko jest (woda, ścieki i prysznic). Jeśli przyjedziesz po zamknięciu szkoły jazdy, będziesz potrzebować zasięgu w telefonie, aby otworzyć bramę. W odległości pięciu minut spacerem znajduje się duży supermarket. Do dworca kolejowego można dojść w 15 minut. Jest też kilka restauracji i fast foodów, gdzie można kupić jedzenie na wynos. Bolt jest tu znacznie tańszy niż taksówki. Prysznice i toalety to duży plus. W naszym kamperze było nas czworo, więc jeśli się spieszysz, wszyscy możecie wziąć ciepły prysznic.”
“Przystępne ceny usług, nowoczesny tabor.”
“Miejsce, które trzeba odwiedzić będąc w Polsce, szczególnie Kraków.”
“Wspaniała ulica łącząc kilkanaście miejscowości”
“Porywająco wzruszający, horror nie do opisania, nieodpowiedni dla dzieci”
“Bardzo dziękuje za mile kontaktowanie ,profesyjne kierowanie ,czyste i ładne auto .”
“Bardzo polecam.Zawsze na czas i bezpiecznie!”
“Jest ok, zawsze o umówionej godzinie.”
“Odwiedziłem ostatnio restaurację KFC i jestem naprawdę bardzo zadowolony! Jedzenie było świeże, pyszne i podane w ekspresowym tempie. Obsługa na najwyższym poziomie – szczególne wyróżnienie należy się pracownikowi z plakietką Krystian. Mega pomocny, uprzejmy i zawsze uśmiechnięty. Widać, że zna się na swojej pracy i zależy mu na zadowoleniu klientów. Dzięki niemu wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo fajny dworzec zadbany odnowiony. Jednym słowem jeden z fajniejszych dworców jaki widziałam.”
“Male Mazury. Pięknie i spokojnie.”
“Dworzec kolejowy w Oświęcimiu to nowoczesny, dobrze zaprojektowany i przemyślany obiekt. Wszystko działa bez zarzutu, zapewniając wygodę i bezstresową podróż. Dworzec jest czysty, funkcjonalny i ma elegancki wygląd, oferując podróżnym pięciogwiazdkowe wrażenia. Ogólnie rzecz biorąc, to doskonały przykład nowoczesnego dworca kolejowego wykonanego perfekcyjnie!”
“Byłem pozytywnie zaskoczony. Niepozorne wnętrze, w czasie mojej wizyty nawet bez muzyki ale rozumiem, oszczędzamy. Kebab barani bardzo pozytywny. Kurczaka nie próbowałem. Fajny sos czosnkowy. Chłopaki dają radę. Polecam.”
“Solidna i rzetelna firma. Terminowo, bezproblemowo, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam współpracę.”