Szkoła Wspinania OnSajt
“Mega polecam kurs wspinaczkowy w Onsajcie z Michałem jako instruktorem! Świetny gość – ma ogromną wiedzę, ale przekazuje ją w taki sposób, że wszystko staje się jasne i w dodatku nie ma nudy. Jest konkretny, zabawny, umie podejść do człowieka i naprawdę motywuje do działania. Widać, że ma doświadczenie i kocha to, co robi. Dzięki niemu poczułem się pewnie na ścianie i złapałem jeszcze większy zajawkę na wspinanie. Super atmosfera, dużo praktyki i konkretne wskazówki, polecam! A i zapomniałem dodać robi fotki w trakcie kursu, także jest spoko pamiątka !”