Uczestniczyłam w trzydniowym kursie wspinaczki wielowyciągowej. To były MEGA 3 dni. Michał jest w 100% profesjonalistą, instruktorem (i psychologiem ;) z powołania. Poza szeroką wiedzą i doświadczeniem ma zdolności jej odpowiedniego przekazywania kursantom, odpowiada na wszystkie pytania, doradza, dzieli się patentami i tipami, jest cierpliwy i pomocny w sytuacjach problematycznych i stresowych, bardzo dba o szczegóły. Poza tym jest człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru i bardzo pozytywnym podejściem do życia czym niewątpliwie zaraża kursantów. Michał doskonale łączy profesjonalizm z dobrą zabawą, potrafi motywować ludzi do działania, przy Nim każdy czuje się bezpiecznie. No i robi rewelacyjne zdjęcia. Patrzysz na nie i rozpiera Cię duma :) W 100% polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Laskowska ★★★★★
-
Piotr ★★★★★
Uczestniczyłem w trzydniowym kursie podstawowego wspinania w skałach. Program i przebieg szkolenia w pełni odpowiadały informacjom zawartym na stronie internetowej. Tym, czego jednak nie da się wyczytać z opisu, jest wyjątkowy profesjonalizm, świetna metodyka prowadzenia zajęć oraz dbałość o szczegóły – te drobne "smaczki", które robią różnicę. Instruktor Michał to niezwykle pogodna i charyzmatyczna osoba, która potrafi w ciekawy i przystępny sposób przekazać wiedzę. Atmosfera na kursie była świetna, a liczne żarty i barwne historie sprawiały, że nauka (jak i walka z samym sobą na coraz trudniejszych drogach wspinaczkowych) była przyjemnością. Po zakończeniu szkolenia nie tylko zdobyłem solidne podstawy wspinaczkowe – zarówno teoretyczne, jak i praktyczne – ale też świetnie odpocząłem psychicznie. To było prawdziwe 2 w 1: intensywny rozwój i relaks w jednym.
-
Artur Kamiński ★★★★★
Mega polecam kurs wspinaczkowy w Onsajcie z Michałem jako instruktorem! Świetny gość – ma ogromną wiedzę, ale przekazuje ją w taki sposób, że wszystko staje się jasne i w dodatku nie ma nudy. Jest konkretny, zabawny, umie podejść do człowieka i naprawdę motywuje do działania. Widać, że ma doświadczenie i kocha to, co robi. Dzięki niemu poczułem się pewnie na ścianie i złapałem jeszcze większy zajawkę na wspinanie. Super atmosfera, dużo praktyki i konkretne wskazówki, polecam! A i zapomniałem dodać robi fotki w trakcie kursu, także jest spoko pamiątka !
-
Wojciech Chuchro ★★★★★
Gorąco polecam kurs skałkowy w szkole OnSajt. Michał to instruktor, który nie ma tendencji do "matkowania", a przy tym przekazuje solidną dawkę wiedzy popartej praktyką. W czasie kursu Michał mocno stawia na samodzielność kursantów, nie uczy schematów, podkreśla znaczenie myślenia, a jednocześnie odpowiednio dba o bezpieczeństwo. Jego podejście sprawia, że lepiej rozumie się operacje linowe, a dzięki temu po zakończeniu kursu prościej zacząć wspinać się samodzielnie - schematy i tak się zapomni, a rozumienie podstaw i odpowiednie myślenie pozostanie. Po rozmowie ze znajomymi kończącymi kursy w innych szkołach okazuje się, że materiał przekazywany przez Michała jest często szerszy i mocniej poparty ćwiczeniami praktycznymi. Dodatkowo Michał posiada świetne poczucie humoru, co stwarza wspaniałą atmosferę.
-
Krzysztof Szlachtowski ★★★★★
Szkoła wspinania OnSajt? TAK! Szkolenie z Michałem? TAK! 100% zadowolenia TAK! Uczestniczyłem w kursie wspinania w skałach po drogach ubezpieczonych. Nie posiadałem żadnej wiedzy oraz umiejętności w zakresie wspinania się ale po 4 dnia intensywnego kursu zdobyłem podstawy, które pozwolą mi się dalej rozwijać. Michał bardzo zwraca uwagę na bezpieczeństwo. Jeżeli coś było źle co mogło by zagrozić zdrowiu lub życiu, Michał od razy zwracał uwagę no to. Kurs jest intensywny i wymagający. Wypełniony jest teorią, którą bardzo szybko wykorzystujemy i utrwalamy w praktyce. Podczas całego kursu panowała świetna atmosfera, która jest udokumentowana profesjonalnymi zdjęciami. Wspinanie ma sprawiać przyjemność i satysfakcję i z takim poczuciem ukończyłem kurs.
-
Małgorzata Błahut ★★★★★
Instruktor (Michał a nie pan) wymagający, z przeogromną wiedzą. Treści przekazuje rzetelnie, wykazując się dużą cierpliwością, zwłaszcza gdy po raz kolejny popełniamy błąd. Na skale wspiera, motywuje, czasem podpowiada. Stawia duży nacisk na bezpieczeństwo. Załapuje szybko kontakt z obcymi osobami. Ma iście montyphytonowskie poczucie humoru. Gdyby nie pracował jako instruktor wspinania - widzę Jego karierę jako wzięty stand-uper. Aaaaa i robi mega foty! Czy kursować się u Michała? No jasne, że tak!!!
-
Piotr Kamiński ★★★★★
Profesjonalne podejście,ogromna wiedza Michała. Czuliśmy bezpieczeństwo, na każdym kroku jako początkujący. Wspaniała atmosfera. Polecamy szkołę Wspinania OnSajt.
-
Kasper Leżański ★★★★★
Niezastąpiona atmosfera przy jednoczesnym świetnym i zrozumiałym prowadzeniu kursu sprawia, że po czterech dniach kursu można się poczuć jak naprawdę doświadczony wspinacz który rozumie - co, po co, dlaczego i jak. Michał oprócz świetnego zaplecza technicznego i merytorycznego wykazuje bardzo profesjonalne i dokładne, indywidualne podejście do kursantów. Co również warte dodania, po kursie dostajemy oprócz dobrych wspomnień i umiejętności wspinaczki - fotografie, materiały szkoleniowe i otwarcie na przyszła ew. pomoc. Sama przyjemność, jeśli będę drugi raz wybierać się na kurs skałkowy bez zastanowienia wiem, że przyjdę ponownie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła Wspinania OnSajt?
Szkoła Wspinania OnSajt znajduje się przy Torowa 4, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła Wspinania OnSajt?
Można skontaktować się z Szkoła Wspinania OnSajt pod numerem +48 500 355 554
Jak można dotrzeć do Szkoła Wspinania OnSajt?
Do Szkoła Wspinania OnSajt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku