UŚMIECHNIJ MI SIĘ Stomatologia & Implantologia
“To nie dentysta, to dentystyczne spa! Od momentu wejścia do gabinetu czułam się zaopiekowana. Zamiast relaksacyjnej muzyki słyszałam wiertarkę, ale i tak wyszłam uśmiechnieta i odprężona. Wspaniała obsługa, aż mam ochotę wyrwać sobie kolejnego zęba, żeby tam wrócić! Pan dr. Sobolewski to artysta, absolutnie wspaniała praca, bez bólu, szybko i konkretnie! Panie na recepcji to anioły, na maile odpisują z prędkością światła!”