Przegląd katalogu
- 565 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 46% Ze zdjęciami
Znaleziono 565 wyników
Przeglądaj stacja paliw w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 565 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 187,109 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stacja paliw z miast takich jak Kraków, Bochnia, Wieliczka, Olkusz, Chrzanów i innych.
“Tanio, najtaniej. I oby to nie uległo zmianie. Polecam serdecznie.”
“Czysto, schludnie i bardzo sympatyczny i pomocny Pan z obsługi”
“Jak on się tu znalazł nie wiem, takie rzeczy to myślałem, że tylko w GTA.”
“Super stacja, dużo miejsca, a obsługa zawsze chętnie pomoże ♥️”
“Jak tylko jadę obok... to tu tankuję. Najlepsza obsługa ... ever!”
“Zdecydowanie jedna z lepszych stacji benzynowych. Zawsze przystępniejsza cena dobrej jakości paliwa w porównaniu do sieciówek. Obsługa miła i pomocna (raz przy awarii samochodu Pan z chęcią pomógł chociaż było już ciemno i zimno). Dodatkowym mega plusem jest myjnia bezdotykowa. Nie jest ona oszukana jak to często się zdarza. Fajnie że po wrzuceniu monet jest licznik czasu z sekundnikiem co rzadko się zdarza w tego rodzaju myjniach. Podczas mycia, ciśnienie jest zauważalnie większe niż standardowo a woda jest gorąca i to bardzo gorąca. Czasem za tą metalową dyszę złapać się nie da od temperatury a ilość płynu i wosku który widać i czuć zawsze przewyższa konkurencję. Ostatecznie, zawsze tutaj umyję samochód dokładniej i taniej niż na każdej innej myjni bezdotykowej.”
“Na pierwszy rzut oka nie zachęca ale to tylko złudzenie. Od około 2 lat regularnie korzystam z ich paliw (diesel), serwisu mechanicznego jak i stacji diagnostycznej. Do tej pory nie zaliczyli żadnej wtopy. Ceny są niskie a obsługa "ludzka" i przyjemna. Dodatkowo na usługi mechaniczne (robociznę) jest rabat dla posiadaczy karty dużej rodziny. Na przyjęcie do naprawy trzeba czekać około tygodnia ale za to jak podstawia się auto na dany termin to jest ono odrazu naprawiane. Nie stoi pod warsztatem w oczekiwaniu na swoją kolej. Za to duży plus.”
“Bardzo miła obsługa , zwłaszcza Pani Justyna i Weronika ,pyszne jedzenie. Bardzo polecam tą stację”
“Bardzo dobre paliwo a zarazem niskie ceny polecam”
“Najlepsza stacja w okolicy, miła, pomocna obsługa”
“Wspaniała obsługa najtańsze paliwo w mieście bardzo polecam!!!”
“Dobra stacja. Niska cena paliwa i na trasie w kierunku Zwardonia.”
“Najlepsza stacja w okolicy. Obsługa bardzo uczynna i chętna do pomocy. Szczególnie pan Adrian jest bardzo miły i doradzi w każdej sytuacji. Polecam”
“Wszystko ok. Miła obsługa. Kawa do paliwa przy tankowaniu.”
“POLECAM Świetna obsługa, produkty w przystępnej cenie”
“Miły pan otworzyl nam w swieto gdy stacja byla zamknieta”
“Smacznie i przyjemnie spędzona przerwa w podróży. Polecam serdecznie.”
“Bardzo fajna mała stacja,bardzo miła obsługa.Młoda kobieta pracownik stacji napompowała koła w moim aucie.Czysta toaleta i dobre ceny.”
“Dobre paliwo, wzorowa obsługa przez chłopaków Michała i Krystiana . Polecam”
“Dobre ceny, dobra jakość paliwa i bardzo miła obsługa . Najwyższy poziom! Polecam”
“Czyste toalety, smaczna kawa. Orlen standard to klasa sama w sobie.”
“Piękne noclegi za piękną cenę, jestem tu już drugi raz i nie żałuję ;) Naprawdę polecam (jeśli podróżujecie autem), świetna obsługa, miłe panie na stacji benzynowej i nie tylko na stacji. 10/10”
“Bardzo miła obsługa . Super myjnia samochodowa ( za 5 zł można porządnie umyć brykę ) . Polecam ,to miejsce”
“Miła obsługa, jest łazienka, jest paliwo :) obok sklep :) czego chcieć więcej?:) Łazienki oczywiście czyste i zadbane :)”
“Bardzo mła obsługa, profesjonalny sprzęt, stacja bardzo zadoinwestowana.”
“Bardzo miła Pani z obsługi. Cena paliwa niewygórowana. Stacja czysta, duży wybór produktów spożywczych. Wszystko w najlepszym porządku :-) Szczerze polecam to miejsce.”
“Super panie obsługujące i.poziom stacji na najwyższym szczeblu”
“Miła obsługa, można również płacić bez wchodzenia do środka. Dużym udogodnieniem jest możliwość tankowania paliw 24/7.”
“Mała stacja, na uboczu. Sklepik mały, z mały asortymentem. Toalety czyste, z wejście od zewnątrz (klucz na stacji). Dystrybutor LPG osobno. Niedaleko myjnia ręczna z 4 stanowiskami.”
“Uuuu po wizycie na tej stacji wraca wiara w ludzi tzn bardzo pomocni mili. Toalety bardzo czyste prysznic wręcz sterylny. Stanąłem zestawem na pauzę dobową parking płatny zadbany jest miejsce na kilka aut Bardzo Polecam”