Przegląd katalogu
- 124 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 124 wyników
Przeglądaj sportswear store w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 124 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 22,218 opinii i ocen.
“Realizacje zawsze na czas, zespół bardzo dynamiczny, daję 5 bo 6 nie można ! haha”
“Tanio i blisko. Świetna obsługa :)”
“Starannie poukladany towar, czysto i przejrzyście a przy tym podczas zakupów trafiłam na przemiłe, sympatyczne i pomocne Panie. Tak trzymać:) Polecam !”
“Profesjonalna i uprzejma obsługa. Udało mi się trafić na atrakcyjne ceny butów i spodenek. Polecam!”
“Bardzo miła, kompetentna i cierpliwa obsługa. Duży wybór obuwia a po to wchodzimy do tego sklepu. Są buty trialowe na vibramie, buty biegowe . Trochę ciuchów”
“Rewelacyjny sklep z dużym wyborem sprzętu, super możliwość sklejenia nieodpłatnie zestawu. Jest to mega zaleta w przypadku, gdy chcemy kupić pierwsza profesjonalna rakietkę, a nie chcemy się uczyć klejenia na tym sprzęcie.”
“Starannie poukladany towar, czysto i przejrzyście a przy tym podczas zakupów trafiłam na przemiłe, sympatyczne i pomocne Panie. Tak trzymać:) Polecam !”
“Świetny sklep, chodzę od lat. Asortyment na prawdę spory, co zaskakuje bo z zewnątrz sklep nie wygląda. Spory wybór a i poradzić też się można. Jak dla mnie sztos, polecam.”
“Super produkt i miła obsługa, do tego szybka realizacja zamówienia. Zamówiłam maskę Techno Plus, jest wygodna i dobrze przylega. Na pewno polecę ten sklep znajomym ;)”
“Świetny sklep, szeroki asortyment i czarująca obsługa :)”
“Intersport oferuje szeroki wybór produktów sportowych, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla miłośników sportu. W sklepie znajdziesz sprzęt do różnych dyscyplin, od odzieży sportowej po akcesoria. Ich różnorodna oferta z pewnością zadowoli każdego klienta.”
“Nowa kolekcja zimowa może zachwycić nie jednego. Nowe błękitne kolory na modę naszego skoczka Stocha..”
“Bardzo miła i szybka obsługa, Pani świetnie doradziła na miejscu, polecam :)”
“Jako właściciel firmy nigdy się na nich nie zawiodłem. Zawsze terminowa realizacja, wszystkie problemy są kompromisowo rozwiązywane, stosunek jakości do ceny zawsze odpowiedni. Polecam”
“Bogaty asortyment, miła obsługa, a właściciel bardzo uprzejmy. Zdecydowanie firma nastawiona frontem do klienta! Na pewno wrócę :)”
“Jestem od kilkunastu lat entuzjastą Waszej firmy .Mam w oczach jeden z pierwszych budynków w Wieliczce w okolicy Różanej. Sam w młodości uprawiałem narciarstwo sportowo a do dziś jeżdżę w waszych strojach na rowerze. Z satysfakcją patrzyłem jak na ostatnich Igrzyskach olimpijskich wiele ekip występowało w Waszych strojach.Wy sportowców nie przebieracie a ubieracie w najbardziej stosowne stroje ,które zawsze są bardzo efektowne. Na koniec ; dziś jak oglądam supergigant w Meribel to jestem dumny że tak dużo na trasie jest znaków 4F a do tego na numerach startowych zawodników. Brawo,brawo gratuluję polskiej firmie że tak wspaniale pokazuje że Polak potrafi.Pozdrawiam Jacek Kałak z Krakowa”
“Świetny sklep z bardzo pomocną obsługą. Stroje kąpielowe polecone przez pracownika, mimo częstego użytkowania (basen 4x w tygodniu), w ogóle nie zniszczone, także jakość produktu na 5. Polecam”
“Miła i pomocna obsługa , w szczególności pani Paulina która pomogła mi przy zwrocie kurtki i doborze odpowiedniego rozmiaru. Pani Paulino kurtka sprawuje się świetnie. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc.”
“Świetny kontakt i błyskawiczna realizacja, zdecydowanie polecam.”
“Niestety, tym razem nie mieli pokrowców na kije trekkingowe. Akurat się wyprzedały. Ale innych rzeczy było mnóstwo.”
“Zwykle rzadko piszę opinie o sklepach, jednak tym razem czuję się zobowiązany. Wszedłem przypadkiem, przy okazji wizyty w Bonarce, a że moje buty zaczęły sprawiać mi dyskomfort, to postanowiłem wejść i zacząłem oglądać. Od razu Pan z obsługi zainteresował się mną i zapytał o preferencje i z cierpliwością donosił odpowiednie rozmiary, oraz odbezpieczał dla mnie buty, abym mógł je lepiej przetestować. Przeszliśmy chyba przez kilkanaście par butów i niestety żadne nie były wygodne. Problem bardziej leży po mojej stronie, ze względu na nietypową budowę stóp, oraz wkładki ortopedyczne, które muszą się w tym bucie zmieścić. Kiedy wyczerpały nam się opcje lepszych marek, które brały udział w promocji (50% off na drugą parę) - Pan Sławek zaproponował mi, że przyniesie jeszcze coś z Pumy, co mogłoby mi bardziej odpowiadać, ale zaznaczył że nie są objęte promocją. I to był strzał w 10, ponieważ buty były na tyle wysokie, że nie wypadała mi z nich pięta, wkładki pasowały idealnie, oraz cena była bardzo atrakcyjna. Dawno, ale to bardzo dawno nie spotkałem się w sklepie sportowym, z takim zaangażowaniem ze strony obsługi. Czułem że Panu naprawdę zależy abym znalazł dobrą parę butów i wyszedł zadowolony. Jeszcze raz chciałbym docenić pracę pana Sławka, oraz jego zaangażowanie w obsługę klientów. Z pewnością wrócę po kolejną parę butów, kiedy zajdzie taka potrzeba, również biorąc pod uwagę częste promocje, a same ceny obuwia są bardzo przyzwoite. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!”
“Świetny kontakt i obsługa. Zamawiam już długo od nich i się nie zawiodłem :)”
“Witam. A ja podzielę się z Państwem pozytywną opinią z tego miejsca. Wczoraj dokonałem w tym sklepie zakupów . Zadzwoniłem wcześniej prosząc o odłożenie produktu , który mnie interesował. Po przyjeździe okazało się ,że sprzedawca z którym rozmawiałem przez telefon( Pan Andrzej) mało tego że faktycznie odłożył towar to jeszcze przygotował kilka innych opcji mimo ,że o to nie prosiłem. Po przymierzeniu jeszcze doradził , która wersja wg niego będzie najlepsza. A ja dokonałem stosownego dla mnie wyboru Zostałem przy kasie poinformowany o możliwości i sposobie zwrotu. Jeszcze raz podziękowania dla Pana ANDRZEJA za profesjonalną i miłą obsługę. Ale uważam też, że jako klienci sami powinniśmy się czasem pozbyć zbędnej roszczeniowości. Dłużej przemyśleć zakupy bo nikt nad nami nie stoi z batem. Pozdrawiam Piotr”
“Miła i pomocna obsługa sklepu, duży wybór ubrań. Polecam”