Przegląd katalogu
- 3,409 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 50% Ze zdjęciami
Znaleziono 3409 wyników
Przeglądaj school w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,409 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 89,674 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Niepołomice, Skawina i innych.
“Cudowna nauczycielka angielskiego - zawsze uśmiechnięta .”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki angielskiego w szkole Leonardo, nasze dzieci wyraźnie lepsze rok do roku, dlatego zapisujemy na kolejne lata.”
“To wspaniała szkoła pełna wspaniałych nauczycieli i uczniów, panuje w niej bardzo przyjazna i serdeczna atmosfera oraz bardzo wysokie standardy nauczania. Te 5 lat, które tam spędziłem, muszą być najlepszymi w moim życiu.”
“koedys do niej uczeszczalem, wspaniali nauczyciele, przyjazny personel, dyrektora znam osobiscie”
“Pani Basia Wojtuń to nauczycielka z pasji i z oblrzymią ilością pomysłów i energii do prowadzenia zajęć. Polecam szkołę wszystkim rodzicom, którzy szukają miejca, w którym ich dzieci oswoją się z językiem, nauczą się nim posługiwać w praktyce i pokochają naukę. :) Godziny zajęć są w miarę możliwości dostosowane pod preferencje uczniów. Metoda Direct daje wyraźne efekty, zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej. Ciężko o lepsze miejsce w okolicy, zarówno pod kątem prowadzenia zajęć, jak i lokalizacji - szkoła znajduje się zaraz obok szkoły podstawowej w Modlnicy i przystanku, dzieci nie muszą przekraczać ruchliwej ulicy w drodze na zajęcia. Gorąco polecam!”
“Świetne zajęcia. Pani Agnieszka rozmawia z dziećmi cały czas po angielsku. Dzieci w naturalny sposób oswajają się z brzmieniem obcego języka i w sposób niezauważalny dla siebie zaczynają go rozumieć.”
“Jesteśmy pod wrażeniem Royal. Nowoczesny budynek w pięknym parku, przyjazny i sprawdzony program uczenia nie przez przymus, ale motywację wewnętrzną dziecka. Coś, co doceni każdy kto miał styczność ze szkołami systemowymi (aaa i nie ma dzwonka!) Plus także za kompetentną kadrę, zajęcia z nativem, akcje i zajęcia dodatkowe. Minus za czesne, choć z każdym kolejnym dzieckiem jest taniej (znajomi mają tam czwórkę dzieciaków). Nasz chłopak startuje w pierwszej i już nie może się doczekać.”
“W świecie niepewności i przyszłości wielkich wyzwań misja szkoły to coś więcej niż edukacja. Odporność... zdolność adaptacji... krytyczne myślenie... innowacyjność... współczucie... Po rozmowie z niektórymi uczniami wydaje się, że Liceum ma dobry początek z obiecującym (otwartym ) Przyszły! Moja córka nie może się doczekać, aby dołączyć w tym roku. . . .”
“Najlepsza szkoła ever. Nie wiem, czy osoby dające 1 gwiazdkę są klientami szkoły, czy pracownikami, ale ja jestem bardzo zadowolona. Oczywiście nie ma idealnych miejsc, ale w tej szkole poziom jest wysoki, a co najważniejsze czuć dobrą atmosferę i moje dziecko jest bezpieczne.”
“W każdym miejscu najważniejsi są ludzie. A na szkoleniu Freeride & Skitour School poznałem tylko takich: wszystkoogarniającego organizatora, najlepszych instruktorów i takich uczestników, bez wyjątku. Znaczy to musi być miejsce wyjątkowe - przyciąga jak magnes. Byłem pierwszy raz, będę kolejny. I kolejny. Polecam”
“Fantastyczne miejsce, prowadzone z pasją, każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Wiele różnych opcji i dla dorosłych i dla dzieci, mniejszych, większych, wszystkich. Niesamowicie pomocna i serdeczna obsługa. Polecam!”
“Profesjonalnie, sympatycznie i efektywnie. Polecam lekcje jazdy na nartach z Panią Kasią i Panem Wojtkiem.”
“Jesteśmy zadowoleni z nauki naszych córek wiek 7 lat oraz 10 lat. Przyjemnie, profesjonalnie oraz bardzo mili instruktorzy którzy mieli fajny kontakt i podejście do dzieci.”
“Bardzo polecam tą szkołę jazdy, na pewno nie ma lepszej w Krakowie. Miałam przyjemność jeździć ze wszystkimi instruktorami chociaż raz i każdy z nich zasługuje na podziękowania ponieważ każdy z nich przekazywał mi rady które potem zaowocowały zdanym egzaminem za Pierwszym razem! Ale jednak to Pan Paweł który był moim głównym instruktorem przekazał w 100 procentach swoją wiedzę będąc przy tym cierpliwym i wyrozumiałym, nawet gdy bywało ciężko Pan Paweł motywował aby się nie poddawać. Polecam z całego serca!”
“Uczyłem się tutaj na poziomie B1. Jestem bardzo zadowolony z zajęć i widzę duży progres, jaki udało mi się osiągnąć. Zdecydowanie polecam tę szkołę”
“Córka brała udział w półkoloniach wakacyjnych w sierpniu, była zachwycona. Mimo, że nie mieszkamy blisko warto było dojeżdżać. Polecamy :)”
“Super podejście do uczniów. Polecam!”
“Nie byłem w tej szkole przez jakiś czas, ale kiedy byłem, zauważyłem niezliczone wady, wady były tym, co sprawiło, że nasza edukacja była mniejsza, a nasza zabawa lepsza. Myślę, że muszą poprawić edukację, ponieważ właśnie przeprowadziłem się do Azji, a jeśli przeprowadzisz się stąd tutaj, stracisz naukę, ponieważ poziom edukacji, jaki daje ta szkoła, jest bardzo, bardzo niski. Również poprawić ten cholerny sport, PE to tylko koszykówka i pływanie? Co z innymi sportami, takimi jak badminton, piłka nożna i lekkoatletyka, nawet jeśli uprawiasz tylko 2 sporty, zabierz nas przynajmniej na szkolne turnieje. To są podstawowe wymagania w szkole i jeśli tego nie naprawisz, to tak, ta szkoła jest od razu zła.”
“Szkoła w 100% godna polecenia: małe grupy, zajęcia czasowo dostosowane do możliwości uczestników, zagadnienia tłumaczone w sposób adekwatny do poziomu słuchaczy, szczegółowo opracowywane tematy, miła atmosfera, ale największy plus za to, że podczas lekcji dużo się rozmawia w języku angielskim. POLECAM !!!”
“Świetna organizacja zajęć, dopasowanie się do indywidualnych potrzeb słuchaczy, pełne zaangażowanie lektorów, bardzo przyjazna atmosfera, bardzo pomocne panie z sekretariatu, umiarkowane ceny.”
“Byłem u Żeni na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, dokładność i świetna atmosfera. Żenia naprawdę zna się na swoim fachu – doradził, dobrał fryzurę i wykonał ją perfekcyjnie. Barbershop jest przyjazny, czysty i klimatyczny. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka dobrego fryzjera.”
“Cudowne miejsce dorastania Dzieci pod bacznym okiem wspaniałych, zaangażowanych Nauczycieli. W duchu Marii Montessori. Moje dwie córki uczęszczają do tej szkoły od początku jej istnienia i z pełną odpowiedzialnością mogę ją polecić każdemu świadomemu Rodzicowi. Doskonały kontakt zarówno z Dyrekcją placówki jak i z Nauczycielami, na których otwartość, rzetelność i profesjonalizm mogę zawsze liczyć. Dla mnie, jako matki wyjątkowo wrażliwych Córek jedną z najważniejszych rzeczy jest atmosfera, pełna życzliwości i wsparcia a także mocne zorientowanie na Dziecko z Jego indywidualnymi potrzebami i zdolnościami.”
“Dobra szkoła języka. Nauczyciele wkładają serce w pracę. Są punktualni i dostosowuje tempo nauki do ucznia. Polecam”
“Polecam miejsce i kadrę trenerską. Korty nowe, świetnie zaprojektowane. Tenis tutaj to czysta przyjemność zarówno dla córki jak i dla mnie- profesjonalna nauka połączona z niezastąpioną, przyjazną atmosferą. Dzięki Krzysztofowi i jego zespołowi tenis to nasza nowa wspólna pasja. Polecam!”
“Nie mogłabym być bardziej zadowolona z przedszkola, jak i całego personelu. Moja najmłodsza córka chodziła tam od czasu dwulatków a teraz idzie do szkoły podstawowej. Personel jest tak pomocny, pomocny i zawsze dba o dzieci szczególnie gdy przechodzą pomiędzy grupami. Moja córka ma ulubioną nauczycielkę z która tak bardzo się zaprzyjaźniła że dziś mówi płynnie po francusku choć nikt z nas w rodzinie nie posługuje się tym językiem.”
“Syn bardzo zadowolony, my oczywiście także :-) Oceniam na 5 z wielkim plusem”
“Szkoła z pasją co można odczuć na każdej lekcji, zaangażowanie i sposób przekazania wiedzy na wysokim poziomie, polecam”
“Zdecydowanie najlepsza szkoła do jakiej kiedykolwiek uczęszczałem! Polecam wszystkim jeżeli zależy wam na biegłym opanowaniu języka obcego. Na pewno nie zmarnujecie tu czasu.”