Opinie

  1. Nik ★★★★★

    Byłem u Żeni na strzyżeniu i jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, dokładność i świetna atmosfera. Żenia naprawdę zna się na swoim fachu – doradził, dobrał fryzurę i wykonał ją perfekcyjnie. Barbershop jest przyjazny, czysty i klimatyczny. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka dobrego fryzjera.

  2. Anastasiia Sashko ★★★★★

    Mój mąż od pewnego czasu chodzi do Żeni i za każdym razem wraca zachwycony✨ W końcu znalazł barbera, który naprawdę słucha i potrafi doradzić. Fryzura i broda zawsze wyglądają perfekcyjnie! Bardzo polecamy Żenię – profesjonalizm, świetna atmosfera i dbałość o każdy szczegół!

  3. Jerzy Okreglicki ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Fryzjer Sava ma luźne, ale jednocześnie profesjonalne podejście, dzięki czemu można czuć się swobodnie, a efekt końcowy jest świetny. Na pewno wrócę i z czystym sumieniem polecam zarówno miejsce, jak i samego Savę :)

  1. Ksander Wójciak ★★★★★

    Żenia robi świetną robotę, pełen profesjonalizm. Pomimo tego, że zazwyczaj chodzę na prosty buzzcut, to w kilku poprzednich miejscach potrafili i tak coś zepsuć. U Żenii od dobrego roku ani razu nie było zarzutu do jego świetnej pracy. Klimatyczny lokal, polecam

  2. Anna Ceruła ★★★☆☆

    Chłopak był już parę razy, zawsze u Pani bardzo zadowolony. Dzisiaj poszedł ale ta Pani już nie pracuje więc wybrał dostępną osobę. Pokazał zdjęcie parę razy i niestety został obcięty całkiem inaczej. Wąsy prawie nie ruszone. A najgorsze że został obcięty bardzo krótko czego nie lubi ze względu na zakola, o czym wspomniał (że chcę zostawić włosy żeby zakrywały). Nawet nie wiedział, że cała góra, którą lubi podkręcić żelem została tak krótko obcięta, dopiero na samym końcu zobaczył. Także Wąsy niechlujne, a fryzura dodaje mu 10 lat i ukazuje jego największy kompleks.

  3. Johnn Slav Jaskievicz ★★★★★

    Bardzo polecam od kilku lat uczęszczam

  1. Julia Kurek ★★★★★

    Dobrze wykonana praca

  2. dor is ★★★★★

    Oliver - genialny barber, polecam

  3. Elite PRO Bar ★★★★★

    Olivier najlepszy! Polecam!

  1. Dawid Mida ★★★★★

    bardzo polecam. Byłem już 3 razy i za każdym razem tak samo super.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Old School Barbershop?

Old School Barbershop znajduje się przy Librowszczyzna 4, Stare Miasto, 31-030 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Old School Barbershop?

Można skontaktować się z Old School Barbershop pod numerem +48 517 075 285

Jak można dotrzeć do Old School Barbershop?

Do Old School Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements