Przegląd katalogu
- 1,366 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 1366 wyników
Przeglądaj school w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,366 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 61,221 opinii i ocen.
“„Mamo, ja nigdy nie chcę zmieniać mojego przedszkola, bo je lubię” - usłyszałam dziś od mojej 4-latki. Ja jej zdanie całkowicie podzielam. Jako rodzic, który wychowuje dzieci w bliskości, z obopólnym szacunkiem, w duchu NVC - znajduję tu wszystko, czego od przedszkola oczekuję i mam naprawdę duże zaufanie do całej kadry, która wspiera nie tylko Dzieci, ale i ich rodziców. Emocje małego człowieka są tu naprawdę szanowane, a dziecko zyskuje niewiarygodne wręcz kompetencje społeczne (rozwiązywanie konfliktów, regulacja emocji - oczywiście wszystko adekwatnie do wieku i możliwości rozwojowych, ale robi wrażenie). O problemach dziecka nie rozmawia się przy dziecku, traktując je jak powietrze - umawia się osobne spotkanie, a jeśli dziecko jest obok, to rozmawia się wspólnie, każdemu dając głos. Nie ma tu etykiet „niegrzeczny”, „grzeczny” czy jakikolwiek inny. Dzieci tu mogą mówić „nie zgadzam się”, mogą wyrażać złość czy czasem być smutne - wszystko zostanie zaopiekowane, nikt nie będzie z trudnymi emocjami sam. Za każdym zachowaniem stoją jakieś niezaspokojone potrzeby i tutaj naprawdę się ich szuka. Z przyziemnych rzeczy: zajęcia są rozwijające, ale - co było dla mnie ważne - grafik dzieci nie jest przeładowany, mają czas na swobodną zabawę i nawiązywanie relacji rówieśniczych. Dzieci są codziennie na (fajnym, dużym, własnym) podwórku. Grupy nie są duże, a opiekunów całkiem sporo. :) Polecam - nasze młodsze dziecko też tam kiedyś powędruje (już próbuje uciekać za siostrą, ale obowiązuje cenzus wieku 2,5 roku, więc jeszcze trochę).”
“Super miejsce! Miła atmosfera, osoby pracujące na recepcji zawsze pomocne, a lokalizacja siłowni zasługuje na duży plus. Polecam”
“Wspaniałe, pomocne i serdeczne Ciocie. Rewelacyjny kontakt z Panią Dyrektor. Aplikacja LiveKid uzupełniana na bieżąco. Z uśmiechem oglądamy z mężem zdjęcia z codziennych ciekawych aktywności prowadzonych w placówce. Polecam, nasza córka z radością rano biegnie do żłobka.”
“Super miejsce, byliśmy na dniach otwartych i bardzo nam się podobało. Zajęcia z druku 3D bardzo ciekawe i rozwijające Polecam”
“Mega szkoła najlepsza w kraju gorąco polecam”
“Miło wspominam czasy kiedy ta szkoła była gimnazjum z najlepszym dyrektorem w krakowie. Nauczyciele mili i wymagający, polecam z rodzinką”
“Być może jeden z najładniejszych obiektów wydziału geologii, jakie widziałem. Może nie jest największy, ale jest nowoczesny, dobrze zaprojektowany, dobrze wyposażony i ma piękny ogród na dachu i patio. Mają nawet pokój gościnny w domu. Chciałbym, żeby moje własne budynki wydziałowe były choć w połowie tak ładne.”
“5 to za mało,najlepsze przedszkole do którego chodził mój synek”
“W sekretariacie pracują bardzo miłe i rzeczowe Panie. Wszystko można załatwić szybko i nie irytują się jak zadaje się z ich punktu widzenia oczywiste pytania. Na razie dopiero zapisałem dziecko do zerówki ale z tego co wiem bardzo fajna szkoła. Po 1 września dodam więcej do opinii.”
“Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko może się rozwijać, polecam przedszkole "Małymi Kroczkami". Kadra zwraca dużą uwagę również na sferę emocjonalną. Koncepcja Montessori jest wspaniała, dzięki czemu dzieci uczą się również miedzy innymi empatii.”
“Miła i troskliwa kadra, moje dziecko chętnie chodzi do przedszkola.”
“Szczerze mówiąc, nie rozumiem krytyki, którą wiele osób kieruje pod adresem tej siłowni. To przecież oczywiste, że jeśli obiekt jest w trakcie remontu, nie można oczekiwać pełnego komfortu, tak jakby wszystko działało na sto procent. To normalne, a nikt nikogo nie zmusza, żeby tam chodził w tym czasie. Jeśli ktoś się decyduje, bierze na siebie odpowiedzialność, że nie wszystko będzie idealne. Dlatego uważam, że te narzekania są przesadzone i dziecinne. Siłownia jest świetna: całkowicie odnowiona, z ogromną przestrzenią, fantastyczną sauną i wspaniałą obsługą. Zawsze byłem bardzo zadowolony. Negatywnej krytyki naprawdę nie pojmuję. Zobaczcie sami na zdjęciach. Italian. Non capisco davvero le critiche che molti hanno rivolto a questa palestra. È chiaro che, se una struttura è in fase di ristrutturazione, non si possano pretendere tutti i comfort come se fosse al massimo della sua attività. È normale, e nessuno obbliga ad andarci in quel periodo: se si sceglie di frequentarla comunque, ci si assume la responsabilità di non trovare tutto in perfetto stato. Per questo motivo trovo ridicole tante lamentele. La palestra è fantastica: completamente rinnovata, con spazi molto ampi, una sauna meravigliosa e uno staff sempre gentile e professionale. Io mi sono sempre trovato benissimo. Le critiche negative, onestamente, non le capisco. Guardate voi stessi le immagini. English. I honestly don’t understand the criticism many people have towards this gym. It’s obvious that if a place is undergoing renovation, you can’t expect all the comforts as if it were fully up and running. That’s normal, and no one forces you to go during that period — if you do, you accept the responsibility of not finding everything in perfect condition. That’s why I find many of the complaints rather ridiculous. The gym itself is fantastic: completely renewed, with huge spaces, a wonderful sauna, and an amazing staff. I’ve always had a great experience here. Honestly, I just don’t get the negative reviews. Take a look at the pictures yourselves.”
“Przedszkole "Be happy" to takie miejsce, gdzie dzieci mają szanse na dobry start w dorosłe życie. Doświadczą szacunku, dbałości o swoje potrzeby, rozwoju i dobrej zabawy. Cieszę się, że są takie miejsca - zainspirowane "Porozumieniem bez przemocy" i wartościami Jespera Juula.”
“Pod tym adresem znajduje się obecnie inna placówka, tzn. Akademia Muminków, cudowne i ciepłe miejsce, które polecam z całego serca! Zachęcam do odwiedzenia strony na FB.”
“Wspaniały sklep prowadzony przez cudowną parę, która wydaje się inwestować swoje serca w rzemiosło. Otrzymałem wyjątkową obsługę i nie mogę się doczekać moich lekcji tam”
“Super Instruktorzy! Korzystamy od lat. Dzieci robią duże postępy w nauce i podczas doskonalenia technik pływania.”
“Najlepszy wydział najlepszej uczelni w Kraju. Przynajmniej jeśli zaufać rankingom porównującym poszczególne wydziały różnych uniwersytetów świata — nasza filozofia jest zawsze w pierwszej 100. Chluba, ale też wiele jest do poprawy. Nadal znikoma współpraca międzyinstytutowa, ciasno, zbyt dużo ludzi. Cały budynek powinien być przeznaczony na instytut filozofii, resztę można ulokować np. Na Reymonta w starym budynku fizyków.”
“Asia z Dobrych Horyzontów wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Miła, uśmiechnięta i inteligentna. Współpracowałyśmy razem przy tworzeniu komunikacji na social media nowo powstałego przedszkola i współpraca ta przebiegła całkowicie bezstresowo i profesjonalnie! Polecam Dobre Horyzonty, bo widzę ile serca Asia wkłada w to przedsięwzięcie, aby dzieci i rodzice byli zadowoleni ♥️”
“Córka uczęszcza do zlobka praktycznie od samego początku jego istnienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, kontaktu z kadrą a także właścicielami. Młodszą córkę również zapiszemy do "Dzieciaków i My" polecam !”
“Przedszkole nr 75 jest najlepszym miejscem jakie mogło się trafić obu moim córkom. Panie (szczególnie Ewa i Lucynka - obie córki miały szczęście być pod ich opieką) były bardzo opiekuńcze, zauważały każdy problem, który od razu konsultowały z rodzicami. Pozostałe ciocie wspierały, pomagały dzieciom i matkowały im w trudniejszych chwilach. Poza tym świetna organizacja, dużo imprez, cały personel był zawsze mocno zaangażowany we wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w przedszkolu. Gorąco polecam.”
“Świetne miejsce stworzone z myślą o dzieciakach. Zaangażowana i zmotywowana kadra. Czyste i estetycznie urządzone wnętrza. A co dla mnie najważniejsze - indywidualne podejście do każdego dziecka, troska o jego potrzeby, uważność na emocje. Opieka na najwyższym poziomie. Polecam!”
“Szukasz naprawdę DOBREJ szkoły? Posłuchaj znajomych, opinii. Szkoła z TRADYCJAMI. Czasami musi wychować różne dzieci, nawet niewychowane! Jak widać po zdjęciach i opiniach uczniów, którzy no cóż są uczniami :). moje dzieci skończyły szkoły, wyszły z duża wiedzą, która im pomogła i w gimnazjum i technikum. Na prawdę dobra szkoła. POLECAM”