Przegląd katalogu
- 80 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 80 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Wieliczce, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 80 wyników w Wieliczce, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 2,582 opinii i ocen.
“Pełen profesjonalizm i super efekt koloryzacji! Warto oddać się w ręce Pani Kasi i zdać się na jej doświadczenie. Kolor wyszedł genialny a wskazówki typu: „trochę bardziej niż poprzednio, ale nie za bardzo ale tak żeby było inaczej…” nie stanowią żadnego problemu. Zdecydowanie polecam”
“Salon Hibiskus to pełen profesjonalizm w każdym calu!!! Usługa na najwyższym poziomie pod względem estetycznym jak i higieny pracy ( pełna sterylność),przemiła atmosfera . Jestem klientką od wielu lat ,nigdy się nie zawiodłam ,powiem więcej zawsze mogłam liczyć na ogromne wsparcie (w najtrudniejszym momencie swojego życia )w dostosowaniu terminu pode mnie !!! Za co jest ogromnie wdzięczna Pani Ani która jest moją stylistką i Pani Sylwii . Polecam z całego serca ❤️”
“Byłam na koloryzacji włosów u Pani Kamili. Jestem bardzo zadowolona końcowym efektem. Kosmetyki które używają w studio Fryzur, są jakościowo dobre. Dawno moje włosy po farbowaniu nie były w tak dobrym stanie.. POLECAM!!!! P.S. Kupiłam maseczkę do ciękich włosów Vitamino Color Loreal professional.Jest naprawdę super. Dziękuje pani Kamilo za maseczkę .”
“Serdecznie polecam, manicure i zabiegi. Na twarz ;) Panie robią to profesjonalnie ♥️”
“Baaardzo polecam. Jestem klientką Pani Karoliny od paru lat i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty :)”
“Bardzo polecam! Rzęsy 2:1 wykonanane ekspresowo, w niecałą godzinę. Do tego wyjątkowo profesjonalnie i mega delikatnie! Bardzo polecam :)”
“Pani Basia ( bo chyba tak miała na imię) przemiła kobieta☺️ Pełen profesjonalizm, Moje stopy już od dłuższego czasu potrzebowały takiej pielęgnacji, Pani Basia zrobila to celujaco! Ponadto uzyskałam dużo fajnych wskazowek jak dlugo utrzymać taki efekt i nie tylko Bardzo ładny salon, czysto i przyjemnie, podczas wizyty naprawdę można się zrelaksować na wygodnym fotelu popijając pyszna kawkę Naprawdę wrócę i polecam !:))”
“W końcu znalazłem w Wieliczce fryzjera, który zna się na męskim strzyżeniu. Od lat jeździłem do Krakowa, bo w Wieliczce nigdy nie byłem zadowolony. Ostatnio przejeżdżając ulicą Goliana zauważyłem Pana Woźniaka. Umówiłem się i było warto. Od teraz mój stały fryzjer.”
“Bardzo polecam to miejsce, super profesjonalnie, bardzo dobry sprzęt i kosmetyki najwyżej jakości. Efekt po zabiegu fantastyczny. Makijaż permanentny u Pani Wioli to cud nad cudami :)”
“Studio Viola stworzone dla kobiet i z myślą o nich. Nowoczesny salon specjalizujący się w pielęgnacji doń i stóp, pielęgnacją twarzy wraz medycyną estetyczną. Hitem jest endermologia w połączeniu z liposukcją ultradzwiękową. Fajne, że jako jedyny salon w Polsce mają koreańskie urządzenie do enermologii. Hitem natomiast jest karboksyterapia, mega rewitalizacja skóry widoczne już pi pierwszym zabiegu. Testuje wszystko, kochani śledźcie moje posty będą pokazywać efekty Uwaga! Mega ważne dla klientek są miejsca parkingowe przed salonem. Dla mnie osobiście to bardzo ważne.”
“Do Martyny wracam regularnie i z pełnym przekonaniem polecam jej usługi! Moja przygoda z powiększaniem ust rozpoczęła się od delikatnych dawek kwasu, co pozwoliło na stopniowe i naturalne uzyskanie pełnego efektu. Dzięki jej profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy i indywidualnemu podejściu do klienta moje usta wyglądają zdrowo, proporcjonalnie i estetycznie. Każda wizyta to nie tylko perfekcyjnie wykonany zabieg, ale też komfortowa atmosfera i pełne zrozumienie moich oczekiwań. Martyna ma świetne wyczucie estetyki i zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie. Mimo że dojeżdżam do niej 150 km, nie zamieniłabym jej na nikogo innego – to najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie! ❤️”
“Bardzo Polecam ! Mega sympatyczne dziewczyny znające sie na tym co robią! Nie ważne czy jestem u fryzjera czy u kosmetyczek zawsze wychodzę bardzo zadowolona !”
“Pani Klaudia wykonuje usługi profesjonalnie, szybko i zawsze z uśmiechem. Gorąco polecam!”
“Wszystko czego szukam przy stylizacji paznokci: profesjonalne podejście, wszystko sterylne, zawsze duży wybór kolorów i fajne tempo pracy, nie muszę przesiadywać tam długo by wyjść z pięknymi paznokciami. Polecam miejsce jak i cudowną Sylwię!”
“Jeżdżę tam od lat. Chociaż 30km od miejsca zamieszkania. Bywa czasami ciężko obwodnicą Krakowa, nie mam zwyczaju spóźniać się na umówioną wizytę, ale ostatnio poległem i spóźniłem się dużo przez nieprzewidzianą sytuację na obwodnicy. Pomimo tego zostałem przyjęty i obsłużony przez moją ulubioną Mistrzynię ds. włosów bez żadnego problemu. Polecam to miejsce bo usługa jest zawsze na najwyższym poziomie.”
“Miejsce godne polecenia! Jestem bardzo zadowolona z usług!”
“Przesympatycznie:) Dziękuję za dobranie kosmetyków do makijażu, jestem bardzo zadowolona. Miły, kameralny lokal z dobrym dojazdem samochodem.”
“Narzeczona (teraz już żona) od lat korzysta z usług p.Kasi i nawet nie myśli żeby cokolwiek w tej "materii" zmienić. 100% Profesjonalista w tym co robi.”
“Polecam serdecznie! Świetna atmosfera, profesjonalne podejście i zabiegi wykonane na najwyższym poziomie.”
“Bardzo wysoki poziom szkolenia. Podejście indywidualne, ogrom wiedzy i bardzo pozytywna osoba. Warto było przejachac pół Polski. Polecam z całego serca”
“Najlepszy fryzjer na świecie Pani Anetka :) super potrafi doradzić, atmosfera przemiła! Czysto, zadbanie. Włosy jak z okładki :)”
“Bardzo sterylne i mile miejsce. Stylistka poświęciła dużo więcej czasu niż było zaplanowane by usługa została wykonana na najwyższym poziomie . Rzęsy doklejone starannie i dokładnie. Pani doradzila mi długość, skręt i wszystko idealnie dopasowała do kształtu oka. Polecam I skorzystam jeszcze na pewno. Lokalizacja też super, komfortowy parking !!!”
“Salon Beauty of Love to miejsce, w którym od razu czuć profesjonalizm i pasję. Stylizacje paznokci wykonywane są z ogromną starannością i dbałością o każdy detal. Atmosfera jest bardzo przyjazna i relaksująca – można się poczuć naprawdę dopieszczoną. Duży wybór kolorów i zdobień sprawia, że każda stylizacja jest wyjątkowa i dopasowana indywidualnie. Zdecydowanie polecam :)”
“Rewelacja! Wspaniała atmosfera, wiedza ogromna a usługi Pani Kasi na najwyższym poziomie, na pewno wrócę :)”