Przegląd katalogu
- 80 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 80 wyników
Przeglądaj salon kosmetyczny w Wieliczce, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 80 wyników w Wieliczce, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 2,582 opinii i ocen.
“Polecam serdecznie. Miła obsługa, pełen profesjonalizm. Świetnie również potrafi Pani Ania doradzić i dobrać zabiegi tak żeby klientka była zadowolona z efektu końcowego.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Fryzura wyszła dokładnie tak jak chciałam, a atmosfera w salonie była przemiła. Na pewno wrócę!”
“Jak na pazurki to polecam do P.Moniki .A Pan Dawid i Pani Joanna wyczarują piękna fryzurę i koloryzację.”
“Dam piąteczkę za fachowe podejście do klienta. Pani Ania ciągle uśmiechnięta i do pogadania.Maly parking ale po cóż większy, salon czyściutki. Polecam każdemu, ja już zdecydowałem ten oto Salon będzie od teraz moim ulubionym i będę go polecał z całego serca znajomym i rodzinie.”
“Jak dbać o buzię i ciało - to z Arletą! Do Max Estetic chodzę regularnie od dobrych kilku lat. Regularnie też wykonuję: oczyszczanie wodorowe twarzy, dermapen na buzię i szyję, żelazko na uda - to ostatnie dla mnie O NIEBO lepsze niż endermologia LPG! Każdy zabieg jest zarówno skuteczny, jak i przyjemny (nawet żelazko, ale ja lubię takie intensywne rolowanie, a jeszcze bardziej lubię efekty - cellulit SERIO znika). Gabinet gorąco polecam, również panom - mój mąż też jest stałym bywalcem, a dodatkowo uzależnił się od kosmetyków Peel Mission, które kupuje u Arlety. Ja zazwyczaj wychodzę z nową sojową świecą zapachową, bo i takie wspaniałości można tu zanabyć :) PS O duszę też tu zadbasz, bo na sesji czujesz się jak na spotkaniu z psiapsi :D”
“Hotel super, czysty, wygodny, dobrze ulokowany - blisko przystanek autobusowy skąd można dojechać do różnych regionów wyspy. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Bardzo dziwią mnie poniższe negatywne komentarz. Od lat robiłam hybrydę w Krakowie, ale że mieszkam w Wieliczce zawsze marzyłam o profesjonalnym i na wysokim poziomie salonie na miejscu. I od kiedy trafiłam do Magnetic, przestałam szukać czegokolwiek innego. To jest miejsce na bardzo wysokim poziomie, bardzo czyste, bardzo dobra atmosfera, piękne kolory paznokci, świetne wykonanie, a do tego osoby tam pracujące z czasem stają się po prostu bliskimi osobami. Absolutnie uwielbiam tam chodzić, mieć tą chwilę dla siebie, blisko i w bliskości że wspaniałym teamem Magnetic. Szczególne wyrazy uznania dla Ani K. To jest mistrzyni w każdym calu!”
“Bardzo miło i przyjemnie . Twarz wymasowana , zrelaksowana i o 10 lat młodsza. Aż poproszono mnie ponownie o dowód w sklepie :) Polecam !”
“Polacy mogli by się uczyć od nich budowy dworca”
“Świetna profesjonalna obsługa gorąco polecam:)”
“Kolejna wizyta w salonie i kolejny efekt WOW na moich paznokciach - trójwymiarowa panterka ”
“Świetnie wykonane strzyżenia, a także profesjonalne porady odnośnie dbania o włosy i skórę głowy! Polecam”
“Pani Paulinka dba o moje paznokcie od wielu, wielu lat. Gdyby można było dać 10 gwiazdek albo i więcej pewnie bym to zrobiła :) Moje paznokcie za każdym razem wzbudzają zachwyt mój i otoczenia. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca :)”
“Świetne miejsce, profesjonalne zabiegi i atrakcyjne ceny ;)”
“Jest najlepsza dla mnie! Pani Agnieszka zrobiła cudo z moich włosów! Polecam od całego sierduszka❤️”
“Pięknie i starannie wykonane paznokcie, miła obsługa, przyjazna atmosfera w klimatycznym miejscu .Polecam z całego serca;)”
“Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wykonywanych zabiegów. Serdecznie polecam.”
“Serdecznie polecam depilację u Pani Magdy. Ma ogromne doświadczenie, a przy tym tworzy bardzo przyjazną atmosferę, dzięki czemu podczas zabiegu można czuć się swobodnie. Ceny są atrakcyjne, a już po dwóch zabiegach zauważyłam świetne efekty☺️ Dodatkowym, bardzo ważnym udogodnieniem jest parking pod salonem.”
“Zdecydowałam, aby po raz pierwszy przedłużyć rzęsy właśnie u Pani Alicji i to była dobra decyzja. Pani Alicja dokladnie na każdym etapie tłumaczyła co robi, a następnie pouczyła o odpowiedniej pielęgnacji, aby efekt przedłużonych rzęs utrzymać jak najdłużej. Sam zabieg trwał dużo krócej niż przewidywałam (super!), a efekt był dokładnie taki jak oczekiwałam- pięknie naturalnie i widoczne podkreślenie oka. Polecam salon p Alicji z czystym sercem.”
“Jestem zachwycona! Pierwszy raz w swoim życiu, jako klientka, czułam się tak wyjątkowo. Pani Roma jest w stu procentach profesjonalistką. Natomiast nawet przy swoim profesjonaliźmie jest niesamowicie miłą osobą. Po zabiegu wyszłam zrelaksowana i przede wszystkim przekonana, że zapłaciłam za dobrze wykonaną usługe. Osobiście polecam ten salon każdej osobie!”
“Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Sylwii.Manicure i Pedicure wykonane są zawsze na najwyższym poziomie, wszytko bardzo starannie. Szeroka Paleta kolorów. Gabinet elegancji i czyściutki :) Atmosfera również wspaniała, Pani Sylwia jest bardzo miłą i sympatyczną osobą dzięki czemu czas szybko mija.”
“Gorąco polecam! Czysto, schludnie i bardzo profesjonalnie. Przemiła atmosfera. Podczas zabiegów ogeomne zaangażowanie i serce a dla mnie pełen relax. Wracam i wracać będę.”
“Bardzo polecam! Pani Lidia bardzo trafnie rozpoznała w czym leży problem z paznokciami u mojego syna. Zaleciła szczegółowo, jak pielęgnować paznokcie. Zalecona terapia już przynosi efekty. Dziękuję i bardzo polecam Panią Lidię!”
“Serdecznie polecam ten salon! Profesjonalne podejście, dokładność i dbałość o szczegóły sprawiły, że moje paznokcie wyglądają perfekcyjnie. Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna, a personel niezwykle uprzejmy i pomocny. Zawsze wychodzę zadowolona i z pięknymi paznokciami! Na pewno wrócę tu ponownie!”
“Każda wizyta tutaj to przyjemność. Od długiego czasu korzystam z usług salonu takich jak : manicure, pedicure oraz przedłużanie rzęs i jestem bardzo zadowolona. Polecam”
“Polecam STUDIO KOBIET♡ Korzystam z usług od dość dawna, i za każdym razem pełen profesjonalizm :) Panie bardzo miłe, pomocne Obecnie korzystam z usług depilacji laserowej, uwielbiam Panią Basie, można przy niej czuć się komfortowo, bezpiecznie, bardzo pozytywna, sympatyczna osoba ♡ Studio oferuje pakiety w dobrych cenach. W okresie Świątecznym otrzymałam miły upominek prezentowy ☆ Dziękuję :) Ewa S.”
“Do salonu Atelier Monika Ladzińska trafiłam 3,5 roku temu. Moje włosy były wówczas w fatalnym stanie będącym efektem moich samodzielnych prób farbowania. Kiedy przyszedł moment, żeby poszukać pomocy profesjonalisty, okazało się, że pani fryzjerka, do której wówczas zgłosiłam stwierdziła, że to niemal niemożliwe, żeby wyprowadzić te włosy i że zastanowi się co się da zrobić.. smutna i sprowadzona do parteru postanowiłam szukać dalej i wówczas trafiłam do salonu Pani Moniki. Od razu urzekła mnie atmosfera tego miejsca. Uśmiechnięta, miła i bardzo profesjonalna Pani fryzjerka przyjęła mnie bardzo życzliwie i wytłumaczyła, że chwilę to potrwa, aby osiągnąć przeze mnie wymagany efekt, ale nie jest to niemożliwe. Od pierwszej wizyty kiedy to wykonano mi pierwsze sombre zostałam wierną klientką tego salonu i Pani Moniki S. Zawsze jestem zadowolona z koloryzacji lub sombre, cięcia i stylizacji. Z całego serca polecam ten salon za kompleksowe podejście do klienta, wspaniałą atmosferę, ale przede wszystkim za profesjonalizm pracowników i doskonałej jakości produkty, na których pracują! Najlepszy salon na świecie :)”
“Polecam serdecznie! Wizyty zawsze na czas, duża dostępność terminów, a przede wszystkim pełen profesjonalizm.”