Restauracja Górsko
“Restauracja zlokalizowana bardzo blisko centrum Wieliczki. Na poczekadełko dostaliśmy chleb ze smalcem, poprawny, miły dodatek. Barszcz z uszkami czuć, że swoiski, przebijał się zakwas lub świeże buraki. Mocno słony, ale nie przesadnie. Rosół z makaronem smaczny, domowy, były fajne, duże oka. Flaki średnie, jadłem lepsze i gorsze, bardzo dużo przypraw, mało wody. Gnocchi w sosie szpinakowym i z kurczakiem - kurczak powinien mieć więcej smaku. Grillowany kurczak z frytkami - doprawiony, smaczny, sos słodko-kwaśny obok uzupełniał w dobry sposób, kurczak dzięki temu nie był zbyt suchy. Kurczak w panierce - duży, gruby kawałek dobrze doprawiony i soczysty. Niestety podane ziemniaki wydawały się podgrzane. Warzywa na parze okej. Kotlet schabowy z pieczarkami bardzo dobry, duży, a pieczarki chrupiące a w środku miękkie. Łosoś soczysty, świetnie doprawiony. Surówka z selera dobrze do tego pasowała, duffinki kupne, ale spodziewane. Pierogi ruskie poprawne, bez szału, choć cebulka na nich niestety zimna i lekko popsuła całe danie. Restauracja ma w daniach swoje wzloty i upadki, ale finalnie w tym zakresie cenowym jesteśmy zadowoleni z obiadu. Będziemy wracać!”