Przedszkole nr 8 im. Jana Pawła II Sióstr Serafitek
“Kochane Przedszkole, za którym dorosłe już dzieci dalej tęsknią”
Znaleziono 13 wyników
“Kochane Przedszkole, za którym dorosłe już dzieci dalej tęsknią”
“Najlepsze miejsce dla naszych dzieci!”
“Bardzo przyjazne miejsce. Super zajęcia dla dzieci. Polecam!”
“Wspaniałe miejsce dla dzieci. Polecam!”
“Złego słowa nie dam powiedzieć na to przedszkole. Polecam”
“W dniu dzisiejszym oficjalnie córka zakończyła edukację w Przedszkolu Jedynaczka. Lata spędzone w tym miejscu były dla córki,ale również dla nas rodziców cudownym czasem. Będziemy wspominać ten czas bardzo dobrze. Placówka, piękna, zadbana , czysta i remontowana na bieżąco. Kadra - tu nie da się opisać słowami. Wspaniałe , zaangażowanie Cioć w dzieci, wsparcie i ogromna empatia. Dyrektor- Ciocia Aldonka to najwspanialszy, najserdeczniejszy i najczulszy człowiek jakiego było mi dane spotkać w życiu. Nie znam drugiej tak zaangażowanej osoby , w czyjeś dzieci- kocha jak swoje. Pożegnanie - dużo łez i wzruszeń . Jako matka 3 dzieci , które chodziły do różnych przedszkoli mam porównanie i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć,że gdybym miała wybrać jeszcze raz , wybrałabym właśnie Jedynaczkę . DZIEKUJEMY i napewno WAS nie raz odwiedzimy .”
“Podziękowania dla pań za tak piękne przygotowanie naszych wnuków do Dnia Babci i Dziadka, szczególnie dla pani Marty od Średniaczków że dzieci ją tak kochają .”
“Wszystko w najlepszym porządku... Indywidualne podejście do dziecka...”
“Polecam to przedszkole wszystkie przedszkolanki sa super :)”
“Super przedszkole. Wspaniałe panie przedszkolanki. Bardzo polecam.”
“Przedszkole idealnie przystosowane dla dzieci. Własna kuchnia, podwórko, plac zabaw oraz piękne sale. Ogromna ilość atrakcji dla dzieci. W pełni wykwalifikowana kadra. Gorąco polecam. Najpiękniejsze lata mojego dziecka :) !”
“Super przedszkole. Najlepsi pani wychowawcy i pani dyrektor. Bardzo zadowolona ja i dziecko, bo mam z czym porównac. Polecam”